fbpx

Tynk dekoracyjny Olsztyn

Masz przed sobą remont wnętrza domu, mieszkania, hotelu lub restauracji? A może planujesz odświeżenie wyglądu donicy w ogrodzie? Tynk strukturalny dla mieszkańców Olsztyna i innych miast Polski to współcześnie najlepsza propozycja estetyczna. Dlaczego? Główną zaletą tynku dekoracyjnego jest uniwersalność. Możesz zastosować go na ścianach, suficie, meblach, drzwiach, kominku, i wielu innych przedmiotach. Poznaj ofertę Luxum® i wybierz tynki strukturalne dopasowane do swojego gustu i potrzeb.

Tynk strukturalny dla osób z Olsztyna

To od Ciebie zależy, w jakim stylu urządzasz wnętrze domu, biura lub lokalu usługowego. Tynki strukturalne pasują wszędzie – od pomieszczeń industrialnych po aranżacje w stylu glamour, vintage czy boho. Tynk dekoracyjny jest obecnie jednym z najmodniejszych materiałów. Jego zalety to między innymi:

  • wysoka odporność na wilgoć,
  • paraprzepuszczalność,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • dobre przewodzenie ciepła,
  • naturalne, ekologiczne składniki.

Tynk strukturalny dobrze pokrywa nawet trudne powierzchnie składające się z drewna, materiałów drewnopodobnych, gipsu, stali, akrylu, starego betonu czy płyty GK.

Tynki strukturalne od Luxum® – szybka realizacja usługi

Klienci z Olsztyna i innych części kraju mogą skorzystać z kompleksowej usługi Luxum®, która obejmuje profesjonalne doradztwo, dostawę i dodatkowo płatny montaż. Działamy między innymi w miejscowościach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gliwice, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Rzeszów i Zabrze. Wybierz tynki strukturalne, aby stworzyć wyjątkową i modną przestrzeń w miejscu swojej codzienności. Jeśli masz pytania, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza