fbpx

Umywalki podwójne – kwintesencja nowoczesnej łazienki

Umywalki podwójne – kwintesencja nowoczesnej łazienki

Umywalki podwójne to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy mieszkają z rodziną, albo planują związek. Okazuje się, że umywalki podwójne sprawdzają się nie tylko tam gdzie jest jedna łazienka. Ale także w łazience “małżeńskiej” oraz w łazienkach dla dzieci, które mają wspólną łazienkę.

Często tak jest, że rano przed wyjściem, wielu domowników chce razem skorzystać z łazienki. To samo powtarza się wieczorem, gdy znów z łazienki chce skorzystać więcej osób.

Pomoc w rozwiązaniu problemów ze wspólnego korzystania z łazienki przyświeca większości producentów umywalek podwójnych.

Jednak obecnie, rozwiązywanie problemów z korzystaniem z łazienki, nie jest jedyną przyczyną dla której umywalki podwójne zyskują taką popularność. Umywalki stały się jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym elementem dekoracyjnym w łazience.

Umywalki podwójne stały się bardzo modne. Potrafią być bardzo eleganckie i świadczą w dużej mierze o postrzeganiu domu jako wykończonym luksusowo. Wyposażenie łazienek w umywalki podwójne to świetny pomysł, pod warunkiem, że nie będą zbyt ciężkie i wizualnie będą idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników, ale także do aranżacji łazienki.

Obecnie wielu producentów oferuje umywalki podwójne. Najczęściej jako umywalki ceramiczne lub umywalki konglomeratowe.

Umywalki podwójne ze względu na swoje rozmiary produkowane z ceramiki często są zbyt ciężkie do montażu na ścianie. Dodatkowo ze względu na technologiczne ograniczenia, są lekko pofałdowane i zwyczajnie nie normatywne, co utrudnia ich montaż z szafką czy blatem. Niemożliwe w umywalkach podwójnych i nawet małych umywalkach z ceramiki uzyskanie nowoczesnych odpływów liniowych. Uzyskanie eleganckiej formy minimalistycznej jest praktycznie niemożliwe.

Umywalki podwójne konglomeratowe, wykonane z konglomeratu wysokiej jakości spełniają swoje zadanie. Można uzyskać duże rozmiary, różne kolory, strukturę w wysokim połysku lub jako satynowy mat oraz ostre linie. Co więcej, dla producentów z zaawansowanymi technologiami i dużym doświadczeniem jest możliwe uzyskanie w umywalkach z konglomeratu odpływów liniowych. Najlepszym przykładem nowoczesnych umywalek z konglomeratu, w tym umywalek podwójnych (zintegrowany blat z dwiema umywalkami bez widocznych łączeń, w jednym odlewie) to ekonomiczna marka Cristalstone. Marka dzięki której umywalki podwójne i inne umywalki konglomeratowe można dostać w bardzo korzystnych, niskich cenach. A to wszystko wraz z gwarancją wysokiej jakości. Cristalstone to marka, która w konglomeratach jako pierwsza na świecie uzyskała cienkie ranty oraz bezawaryjny, zintegrowany odpływ liniowy, bezobsługowy, z podpięciem do zwykłego syfonu. Do chwili obecnej ta sztuka nie udała się nawet najlepszym i największym światowym producentom.

Najlepsze umywalki podwójne powstają jednak z kompozytów

umywalka-z-okraglymi-misami

Kompozyty solid surface, takie jak GFK Luxum, Corian, Krion, Staron, Plantex, Hanex, Kerrock itp mają niezwykłe właściwości użytkowe i estetyczne.

Luxum to producent umywalek podwójnych na zamówienie, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Umywalki podwójne i blaty z dwiema umywalkami Solid Surface, to rozwiązanie niemal dożywotnie i do wymiany właściwie tylko wówczas kiedy nam się taka umywalka znudzi.

Umywalki, umywalki podwójne ( blat z dwiema umywalkami ) i umywalki z blatem Solid Surface z Corianu, Krionu, Staronu czy lekkiego kompozytu GFK Luxum, są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Wykonane prawidłowo, zgodnie z technologią i sztuką są całkowicie regenerowalne.

Wystarczy po wielu latach, zamówić w Luxum usługę regeneracji i umywalka Solid Surface jest jak nowa.

Umywalki podwójne ( blaty z dwiema umywalkami ) Luxum z kompozytu Solid Surface, są samonośne, łatwe w montażu. Ponad to wykonane z dbałością o każdy detal i w 100% zgodne z projektem. Umywalki Solid Surface od Luxum to kwintesencja doskonałości w łazience klasy premium.

Umywalki z blatem i umywalki podwójne dostępne na zamówienie, w dowolnym kształcie i kolorze. Zarówno monolitycznym w/g tabeli kolorów RAL lub o strukturach złożonych, marmurach, fantazyjnych zgodnie z paletą Solid Surface producenta materiałów.

Ciekawą alternatywę dla umywalek z idealnych materiałów stanowią umywalki betonowe. W tym także umywalki podwójne z betonu architektonicznego. Podbijają one serca i trafiają w gusta wielu Europejczyków i Amerykanów interesujących się niezwykłym stylem.

Luxum, wiodący producent lekkich umywalek betonowych w dowolnym rozmiarze. Dzięki współpracy z włoskim dostawcom wodoodpornego betonu architektonicznego, cienkowarstwowego do aplikacji na wyroby sanitarne, dostarcza się betonowe umywalki o niskiej wadze. Są one bez problemu montowane na lekkich ściankach, nawet z GK. Umywalki betonowe Luxum, wykonuje się z lekkiego materiału, pokrytego warstwą prawdziwego betonu wodoodpornego.

Zaawansowane prace nad uszlachetnieniem umywalek z betonu architektonicznego, pozwalają dostarczać umywalki nie tylko dla słynnych włoskich manufaktur, które zamawiają produkcję z manufakturze Luxum, ale także dla indywidualnych odbiorców polskich. Mogą być intensywnie eksploatowane, także przy twardej wodzie. Luxum to jedyny polski producent umywalek betonowych o wysokiej estetyce, w dowolnych wymiarach i z odpływami liniowymi na życzenie. Architekci szczególnie polecają umywalki podwójne z betonu oraz blaty betonowe do łazienek, kuchni, mebli i innych zastosowań.

klasyczna-umywalka-podwojna-z-blatem
  • Luxum dostarcza na życzenie umywalki łazienkowe tradycyjne i podwójne. Także w połączeniu z drewnem, stalą, szkłem, wyposażone w baterie, dozowniki na mydło, relingi i szafki.

  • Zgodnie z filozofią Luxum, tutaj zamówisz umywalkę podwójną i każdą inną umywalkę. Dokładnie taką, jaką pragniesz, idealnie dopasowaną i dostosowaną do twoich oczekiwań.

  • Wystarczy zamówić bezpłatny projekt lub przesłać własny rysunek, szkic, zdjęcie. Można także zainspirować się zdjęciami z galerii podając nr zdjęcia i wymiary jakie są potrzebne.

  • Na życzenie, mobilny doradca techniczny dokonuje pomiarów w miejscu inwestycji, a po dostawie możliwa jest organizacja montażu przez autoryzowanych montażystów.

  • Luksusowe umywalki podwójne Luxum – nr 1 w Polsce w łazienkach prywatnych i łazienkach użyteczności publicznej klasy A.

  • Zobacz kolory RAL oraz wzorniki kompozytów solid surface MATERIAŁY

UMYWALKI ŁAZIENKI PRYWATNE                     UMYWALKI ŁAZIENKI PUBLICZNE

   ZAMÓW BEZPŁATNY PROJEKT                        INFORMACJE DLA ARCHITEKTÓW

 

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza