fbpx

Awangardowe umywalki
z betonu architektonicznego

 

 

UMYWALKI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO BATHCREATE LUXUM

KWINTESENCJA STYLU INDUSTRIALNEGO

 

galeriajakzamawiac

 

 

NAJLŻEJSZE UMYWALKI BETONOWE NA POLSKIM RYNKU

30% LŻEJSZE OD UMYWALEK CERAMICZNYCH I DO 85%* LŻEJSZE OD TRADYCYJNYCH UMYWALEK Z BETONU

 

* waga przykładowej umywalki o wymiarach 100 x 45 x 15 około 10 kg

 

Umywalki z betonu architektonicznego pomimo, że naturalnie kojarzone ze stylem industrialnym, doskonale wpisują się cechy minimalizmu w trendach wyposażenia łazienek. Idealnie wpisują się w aranżacje łazienek w stylu glamur, a nawet retro. Wyobraź sobie nowoczesną łazienkę z umywalką betonową w połączeniu, z czystą, higieniczną bielą i ciepłym drewnem. To coś wspaniałego, a taka łazienka urzeka pięknem i ponadczasowym stylem w doskonałym wydaniu. Umywalki betonowe produkcji Luxum, wytwarzane są ręcznie i pokrywane mieszanką betonową BATHCREATE LUXUM, opartą na najwyższej jakości cemencie szwajcarskim ze szlachetnymi dodatkami minerałów i odpowiedniej żywicy.

 

znaczek

Manufaktura Luxum od lat słynie produkcji nowoczesnych umywalek na wymiar oraz wiodącego na rynku betonu architektonicznego, bez zawartości sztucznych włókien. Lata doświadczeń, eksperymentów i badań oraz długotrwałych testów pozwoliło osiągnąć mistrzostwo. Dziś umywalki betonowe Luxum to niezastąpiona jakość, świetny design, a dzięki atestowi PZH na materiał umywalek, mogą być zastosowane w każdej łazience.

 

UMYWALKI BETONOWE Z BATHCREATE LUXUM, SĄ WYJĄTKOWE POD KAŻDYM WZGLĘDEM

 

 • Są lekkie, trwałe i oryginalne, z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie nowoczesnych aranżacji i wyposażenia łazienek.
 • Umywalki z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM można zamówić na wymiar, w dowolnej formie i kształcie misy oraz blatu.
 • Dostępne są różnie wersje kolorystyczne betonu (patrz poniżej).
 • Umywalki betonowe, z betonu BATHCREATE LUXUM, cechuje doskonała odporność na trudy użytkowania nie tylko w eleganckich łazienkach prywatnych, ale także w łazienkach w budynkach użyteczności publicznej.
 • Umywalki, oraz blaty z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM, są nieporowate, odporne na tłuszcze, soki i chemikalia.
 • Nowoczesne umywalki z betonu architektonicznego z manufaktury Luxum, nie potrzebują pod konstrukcji, są samonośne, a dzięki wyjątkowej lekkości mogą być bezpośrednio montowane na ścianę.
 • Umywalki betonowe BATHCREATE LUXUM nadają się także do zastosowania w kuchni jako zlewy.
 • W produkcji umywalek betonowych stosowane są odpływy tradycyjne lub liniowe.

 

RODZAJE UMYWALEK Z BETONU BATHCREATE LUXUM

 

 • umywalki łazienkowe z betonu architektonicznego
 • umywalki wielostanowiskowe
 • umywalki podwójne
 • umywalki nietypowe

 

DOSTĘPNE KOLORY BETONU BATHCREATE LUXUM*

 

010203

 

*Standardowy kolor dostępny od ręki to GREY 114, inne kolory dostępne są na specjalne zamówienie klienta.

 

znaczek

W Luxum oprócz fantastycznych umywalek możesz zamówić dodatkowo meble, blaty, wanny, brodziki oraz małą architekturę. Oczywiście wszystko z wyjątkowego betonu architektonicznego.

 

Zapytaj o to co chcesz wiedzieć i zamów niepowtarzalne umywalki betonowe, przygotowane na wymiar, specjalnie do Twojej łazienki.