fbpx

Eleganckie umywalki
w łazienkach prywatnych

 

 

ELEGANCKIE UMYWALKI NA WYMIAR MANUFAKTURY LUXUM

KWINTESENCJA NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI

 

galeriajakzamawiac

 Umywalka na wymiar to idealne rozwiązanie w aranżacji wyjątkowej łazienki. Prawidłowe urządzenie eleganckiej łazienki to wyzwanie, któremu łatwo podołać korzystając z doskonałego rozwiązania, jakim jest dostosowanie wyposażenia sanitarnego do potrzeb tego jedynego, szczególnego miejsca. Manufaktura Luxum, to nie tylko innowacyjne, zawansowane technologie i genialne materiały, ale także ludzie, którzy swoimi rzadkimi umiejętnościami oraz starannie pielęgnowanym fachem dostarczają to co najlepsze i niepowtarzalne.

 

znaczek

Wyposażenie łazienek w umywalki na wymiar to właściwy wybór, który podkreśli prestiż i styl życia domowników. Producent umywalek Luxum, zapewnia dostawę umywalek na najwyższym światowym poziomie, wprost do urządzanej łazienki. Idealne spasowanie umywalki przygotowanej na zamówienie, to gwarancja zachowania harmonii z całością aranżacji łazienki.

 

 

DLACZEGO UMYWALKI NA WYMIAR OD LUXUM?

 

Umywalka na wymiar to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór, pod względem stylu i możliwości aranżacyjnych. Musi być ergonomiczna, wyglądać doskonale i mieć świetne walory użytkowe. To może zagwarantować tylko profesjonalna produkcja umywalek, oparta na pasji, doświadczeniu i materiałach, które sprawdzą się przez lata eksploatacji, z możliwością łatwego utrzymania w czystości.

kolko-1Co bardzo ważne, producent umywalek Luxum przygotuje umywalkę w pożądanym rozmiarze, kształcie i kolorze, o strukturze nowoczesnej satyny matowej jak i tradycyjnego wysokiego połysku.

kolko-2Nowoczesne umywalki na wymiar Luxum, stanowią monolit bez widocznych łączeń, nawet wówczas, kiedy ze względu na ich wielkość muszą być łączone z blatem na miejscu, w Twojej łazience.

kolko-3Twoje umywalki mogą być wyposażone w klasyczny odpływ okrągły, lub awangardowy odpływ liniowy, który świetnie wpisuje się w styl nowoczesny czy minimalizm oraz jest bezobsługowy i praktycznie nie potrzebuje czyszczenia mechanicznego. Wszystkie stosowane rodzaje odpływów liniowych, szczelinowych i tradycyjnych, są podpinane do syfonów tradycyjnych lub elastycznych, albo podtynkowych, w zależności od życzenia zamawiających.

kolko-4Nawet duże umywalki podwójne czy wielostanowiskowe, albo te z nietypowe i z długim blatem, są samonośne, wytwarzane łącznie z podkonstrukcją, co czyni montaż łatwym i szybkim. Jako jedyne, dostępne na polskim rynku, duże umywalki nie potrzebują specjalistycznych stelaży montażowych.

numer5Umywalki na wymiar można perfekcyjnie dopasować do mebli łazienkowych i szafek pod umywalkę. Co ważne, umywalki na wymiar można zamówić w Luxum, wraz szafką i pozostałymi meblami łazienkowymi, a także armaturą, bateriami, syfonami.

 

 

UMYWALKI KOMPOZYTOWE NA WYMIAR I ICH ZALETY

 • unikalne możliwości aranżacji łazienki
 • idealne dopasowanie do potrzeb użytkowników
 • świetny design z możliwością tworzenia praktycznie dowolnych kształtów
 • ciepłota materiału, przyjmowana z otoczenia
 • doskonała jakość i walory użytkowe
 • niezrównana estetyka i piękno monolitu bez widocznych łączeń
 • łatwość utrzymania w czystości, pielęgnacja ogólnie dostępnymi środkami
 • możliwość regeneracji i szybkiego odnowienia po latach użytkowania
 • możliwość wytworzenia umywalki w dowolnym kolorze i łączenie różnych kolorów w jednym wyrobie np. mis z blatem itp. PALETA RAL
 • powierzchnia o strukturze matowej MATOWA SATYNA lub wysoki połysk
 • bezpieczeństwo zdrowotne
 • materiały wyłącznie atestowane, hipoalergiczne z wymaganiami do wody pitnej

 

znaczek

RODZAJE UMYWALEK NA ZAMÓWIENIE

 • umywalki łazienkowe klasyczne
 • umywalki z blatem
 • umywalki podwójne i wielostanowiskowe
 • umywalki nietypowe
 • umywalki do łazienki dziecięcej
 • umywalki wiszące
 • umywalki wolnostojące
 • umywalki nablatowe
 • umywalki podblatowe
 • umywalki wpuszczane w ścianę i zabudowy meblowe
 • umywalki z szafką

 

 

ZAMÓWIENIE  •  DOSTAWA  •  MONTAŻ UMYWALEK NA WYMIAR

 

Umywalki na wymiar produkowane są ręcznie z olbrzymią pieczołowitością, przechodząc na etapie produkcji aż 12 punktów kontrolnych. Chcemy mieć pewność, że umywalka w Twojej łazience spełnia wszystkie oczekiwania.

Wszelkich formalności z zamówieniem umywalki można dokonać:

strzalkaprawoosobiście w salonie Luxum w Krakowie na ul. Dekerta 44

strzalkaprawou przedstawiciela – MOBILNEGO DORADCY LUXUM*  który dokona niezbędnych pomiarów o ile jest to konieczne.

* Wizyta MOBILNEGO DORADCY LUXUM może wiązać się z dodatkowymi opłatami, które zawsze ustalane są wcześniej.

strzalkaprawo przez internet – wysyłając e-mail z zapytaniem, opisując wybraną formę, rozmiary i kolor; w miarę możliwości można dosłać nam projekt, odręczny szkic lub zdjęcie.

Zawsze też można skorzystać z formularza kontaktowego.

 

 

kolko-wykrzyknikJeżeli współpracujesz z architektem, zaoszczędź czas i skontaktuj nas! Wszelkie sprawy związane z uzgodnieniami technicznymi ustalimy wspólnie, dla lepszego efektu finalnego.

 

Przed przystąpieniem do produkcji, przygotowujemy kompleksową, bezpłatną wycenę.

strzalka

Po złożeniu zamówienia, przygotowany jest rysunek i przesyłany do Twojej akceptacji. Na życzenie jest modyfikowany, tak aby umywalka spełniała Twoje wszystkie wymagania.

strzalka

Produkcja umywalek z reguły nie przekracza sześciu tygodni i jest zależna od ich ilości, wielkości, stopnia skomplikowania, wybranego koloru i materiału.

Solidnie zapakowane umywalki można odebrać osobiście, a na życzenie dostarcza je kierowca Luxum, albo wyspecjalizowany kurier. Wysyłki realizowane są także zagranice. Wszelkie szkody powstałe w transporcie są likwidowane przez firmę nieodpłatnie i poza kolejnością, w dogodny dla Państwa sposób. Wszystkie zamówienia objęte są minimum 24-miesięczną gwarancją producenta. Do każdej umywalki dołączona jest Karta Gwarancyjna oraz Instrukcja Czyszczenia i Konserwacji. Umywalki na wymiar Luxum, nie wymagają specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, stosowania drogich, dedykowanych środków ani impregnacji. Na życzenie zamawiającego, zamówiona umywalka może zostać zamontowana w miejscu przeznaczenia, przez profesjonalną obsługę Luxum, na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych.

 

znaczek

Wybierz nowoczesne umywalki na wymiar Luxum

 

Umywalki Luxum to dobry, optymalny wybór. Dostarczone wprost do Twojej łazienki, umywalki będą służyły długo, ciesząc oko, podnosząc prestiż i wartość nieruchomości. To świetna i stosunkowo niedroga inwestycja w to co najlepsze – we własny dom. Pamiętaj, że zamawiasz bezpośrednio u producenta, co jest wygodne i bezpieczne. Jeżeli znasz ceny takich umywalek w salonach, to tutaj masz pewność zdecydowanie korzystniejszej oferty, a zaoszczędzone pieniądze wydasz na dalsze zakupy lub przyjemności.

Umywalki Luxum to dowód, że klasa Premium nie jest dostępna dla każdego, ale zdecydowany inwestor może spełnić swoje marzenia o pięknej i eleganckiej łazience w najlepszym europejskim wydaniu. Pamiętaj, że wraz z umywalką możesz zamówić do kompletu pozostałe wyposażenie łazienek, szafkę pod umywalkę lub cały komplet mebli łazienkowych oraz również przygotowane na wymiar i dopasowane stylistycznie wanny i brodziki prysznicowe oraz zamówić wyłożenie ścian betonem architektonicznym, stalą CORTEN oraz monolitycznym, bez widocznych łączeń kompozytem solid surface Corian, Staron, Hanex, Kerrock , Hi-Macs, Montelli, a także tak kosmicznym materiałem jak włókno węglowe.