verre-design-logo-black

VERRE DESIGN

Panele szklane Verre Design

Szkło jest nierozłącznym elementem współczesnej architektury. Odgrywa bardzo dużą rolę zarówno w wyposażeniu wnętrz, jak i zewnętrznych realizacjach. Szklane panele to materiał o wszechstronnych możliwościach aranżacyjnych. Odnajdzie się w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju, ale także w restauracjach i innych obiektach użyteczności publicznej. Mogą być także montowane jako elementy meblowe. Szklane panele najczęściej wykonuje się z użyciem fotografii oraz grafik o wzorach naturalnych, lub abstrakcyjnych. Każda z grafik jest precyzyjnie odwzorowywana zgodnie z wizją inwestora.

Szkło Verre Design

proste do utrzymania w czystości
nieograniczone możliwości aranżacji
możliwość wycinania otworów, np. pod montaż: włączników, klamek, gniazdek elektrycznych
realistyczne odzwierciedlenie obrazu,zdjęcia, lub grafiki
możliwość montażu na zewnątrz
niewielka waga w porównaniu do innych stałych okładzin ściennych
wodoodporność wysoka wytrzymałość termiczna, nawet do 250 °C
możliwość montażu w strefach trudnych – np. w kuchni, czy łazience, tam gdzie występuje bezpośredni kontakt z wodą i parą wodną  

Cena już od 1290 zł brutto/m²

verre-design-logo-black

INFORMACJE

Panele szklane Verre Design dzięki najnowocześniejszym technologiom obróbki szkła, są w pełni odporne na szkodliwe promieniowanie UV, więc nie zmieniają swoich właściwości wizualnych, nawet po wielu latach eksploatacji w wymagających warunkach.

Druk na szkle wykonywany jest metodą inkjet UV, który nakładany jest bezpośrednio na wcześniej przygotowane podłoże. Istnieje możliwość uzyskania szklanych paneli w wersji dwustronnej, także w przeziernym i nieprzeziernym kolorze.

Zabezpieczenie szklanych paneli Panele są odpowiednio przygotowywane jeszcze na etapie produkcyjnym. Mogą być laminowane, lakierowane, lub pokryte warstwą zabezpieczającej folii EVA. Dzięki temu końcowy produkt jest odporny na działanie promieni słonecznych, wody, czy pary wodnej a jego wygląd nie zmienia się, nawet po wielu latach eksploatacji.

Dostępne grubości szkła: Do wnętrz najczęściej wykorzystuje się panele o grubości 4, 5 lub 6 milimetrów. Istnieje jednak możliwość zamówienia szkła o innych grubościach, np. 8 lub 10 milimetrów. Maksymalny wymiar szklanego panelu to 3,2 m.

verre-design-logo-black

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

PANELE KORTENOWSKIE LUXUM O GRUBOŚCI 10 mm SĄ PRZYGOTOWANE DO MONTAŻU.

Panele CORTEN można montować:
na taśmę samoprzylepną
rzepy
klej montażowy
piankę montażową

verre-design-logo-black

INSPIRACJE

verre-design-logo-black

JAK ZAMAWIAĆ

Przed etapem projektowym, niezbędne jest wykonanie pomiaru. Następnie tworzona jest wizualizacja pomieszczenia, w której zaaranżowany zostanie szklany panel. Po akceptacji projektu, rozpoczyna się proces realizacji. Czas wykonania szklanego panelu jest każdorazowo ustalany indywidualnie, w zależności od rodzaju zamówienia. Najczęściej jest to około 4 tygodni. Panele Verre Design oferowane są wraz z dedykowanym montażem, wykonywanym przez autoryzowane ekipy techniczne. Montaż wyceniany jest indywidualnie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej