fbpx

WANNY

 

ZAMÓW WANNĘ SWOICH MARZEŃ!

NOWOCZESNE WANNY NA WYMIAR OD LUXUM • KREATYWNOŚĆ ZAMKNIĘTA W ELEGANCKIEJ FORMIE

 

galeriajakzamawiacpromocje

 

Luksusowe, nowoczesne wanny na wymiar, gwarantujące czystą przyjemność wytwarzane są w manufakturze Luxum na indywidualne zamówienie, z niezawodnych, szlachetnych materiałów:

 

pasek-solid-surfaces-new

 

znaczek

 

LUXUM DOSTARCZA PIĘKNE WANNY, O DOSKONAŁEJ ESTETYCE, W DOWOLNYCH KSZTAŁTACH, ROZMIARACH, KOLORACH MATOWYCH LUB O WYSOKIM POŁYSKU, JEDNO BĄDŹ DWUOSOBOWE. CIEPŁE, PRZYJEMNE W DOTYKU, SĄ ODPORNE NA ŚRODKI CHEMICZNE I USZKODZENIA.

 

 

znaczek

 

Przedstaw projekt dowolnej wanny albo prześlij szkic, zdjęcie lub opis, a Luxum wykona projekt i dostarczy idealną wannę "uszytą na miarę" wprost do Twojej łazienki. Jeśli nie możesz się zdecydować to zachęcamy do szukania inspiracji wśród wanien z naszej galerii.

 

Dobrze wiemy, że perfekcyjne wanny na wymiar zamawiają ludzie nietuzinkowi, którzy pragną idealnego domu, cenią własny, indywidualny charakter, piękno artystycznej sztuki użytkowej i najwyższą jakość. Dlatego nowoczesne wanny na zamówienie są doskonałym rozwiązaniem, likwidującym bariery w aranżacji łazienek. Nic dziwnego, że najlepsi architekci i projektanci wnętrz tak chętnie korzystają z oferty Luxum.

 

Marzysz o prawdziwym SPA? Luxum to największy polski producent wanien na zamówienie o ekskluzywnym charakterze. Oferujemy wyposażenie wanien wolnostojących i do zabudowy w systemy hydromasażu dostosowane do indywidualnych wymagań. Rodzaje wanien w ofercie:

 • wanny wolnostojące
 • wanny dwuosobowe
 • wanny do zabudowy
 • wanny okrągłe
 • wanny kwadratowe
 • wanny prostokątne
 • wanny owalne
 • wanny narożne
 • wanny asymetryczne
 • wanny nietypowe
 • wanny w zabudowie z półkami, regałem – zabudowa meblowa
 • wanny na wymiar

 

Wyposażenie łazienki w ekskluzywną wannę gwarantuje osiągnięcie sukcesu na drodze do perfekcyjnej łazienki!

 

Luxum pozostaje do dyspozycji także wtedy, kiedy potrzebujesz samej obudowy do Twojej wanny. Firma proponuje obudowy z kompozytów solid surface, betonu, odpornego na wilgoć teaku, a także egzotycznego i krajowego drewna żywicowanego, również odpornego na wilgoć.

 

znaczek

 

JAK WYBRAĆ WANNĘ IDEALNĄ DO ŁAZIENKI?

 

Wybierając wannę do łazienki, należy zwrócić szczególną uwagę oczywiście na sam metraż pomieszczenia. Urządzenie sanitarne w żaden sposób nie powinno przeszkadzać bowiem w swobodnym poruszaniu się. Myśląc o zakupie wanny, trzeba więc odpowiednio wcześnie zaplanować dla niej miejsce i zastanowić się, czy jej kształt lub rozmiar nie będą wpływały na komfort korzystania z łazienki. To bardzo ważne, gdyż pomieszczenie to staje się ostatnimi czasy odpowiednikiem SPA – ma służyć m.in. relaksowi czy zregenerowaniu sił.

 

DLA KOGO WANNY WOLNOSTOJĄCE?

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskich łazienkach są wanny wolnostojące. Mogą być one wykonane z różnych materiałów – akrylu, żeliwa czy kompozytu, kamienia, a nawet drewna. Wanny wolnostojące dobrze sprawdzą się zarówno przy małych, jak i dużych metrażach łazienki. Wszystko zależy od ich kształtu i tego, jakim miejscem się dysponuje. Odpowiednio dobrane wanny wolnostojące stają się ozdobą łazienki. Dzięki właściwemu wyeksponowaniu nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Takie wanny nowoczesne wymagają jednak odpowiednio dopasowanej do nich armatury. Najprostszym rozwiązaniem w tym przypadku jest zakup baterii podłogowych.

 

ZALETY WANNY DO ZABUDOWY

Klasycznym rozwiązaniem są z kolei wanny do zabudowy. Ten typ sprawdzi się zwłaszcza przy łazienkach z małym metrażem. Zabudowę można bowiem wykorzystać do celów praktycznych – stanowi doskonały schowek na środki czystości czy też można wzbogacić ją o półki na różne drobiazgi. Takie wanny nowoczesne nie wymagają zastosowania specjalnej armatury. Są ekonomicznym i stabilnym rozwiązaniem, które pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni w łazience.

 

STYLOWE ROZWIĄZANIE – WANNY OWALNE

Przy wyborze wanny niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego kształtu. Tu z pomocą przychodzą wanny nietypowe. Nietuzinkowe modele mogą znacznie odmienić wygląd całego pomieszczenia i stanowić wręcz jedną z jego ozdób. Z pewnością warto zwrócić uwagę na wanny owalne. Mogą być one zarówno wykończeniem wnęki, jak i wolnostojącym elementem. Ich głównym atutem jest praktyczność. Wyglądają niezwykle elegancko i stylowo. Wanny nietypowe to także szeroka gama urządzeń sanitarnych, dostępnych w formie sześciokąta czy trapezu – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

 

PODSTAWA ARANŻACJI – WANNY NA WYMIAR

Jeśli wanna ma służyć na długie lata, to niezbędny jest rozmiaru odpowiedniego do metrażu łazienki. W przypadku nietypowych pomieszczeń warto postawić na wanny na wymiar. Taki typ będzie idealnie dopasowany do przestrzeni i w ten sposób nie będzie wpływał na komfort korzystania z łazienki.

 

WYGODA I NOWOCZESNOŚĆ – WANNY DWUOSOBOWE

Firma Luxum oferuje także wanny dwuosobowe. Są one przestronne i zapewniają komfort kąpieli. Charakteryzują się większą pojemnością i zapewniają odpowiednie miejsce na relaks. Tego typu wanny są bardzo wytrzymałe. Zajmują one jednak nieco więcej miejsca niż te tradycyjne, dlatego lepiej sprawdzą się w większych łazienkach.

 

 

*CORIAN ® – znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.