fbpx

WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTAMI

 

 

znaczek

ARCHITEKCIE!

TWÓRZ WYJĄTKOWE ARANŻACJE WNĘTRZ Z LUXUM!

W LUXUM BIURA ARCHITEKTONICZNE I PRACOWNIE ARANŻACJI WNĘTRZ MOGĄ ZREALIZOWAĆ NAJBARDZIEJ KREATYWNE ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE ORAZ ZAPEWNIĆ SWOIM KLIENTOM NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WYPOSAŻENIA, WYSOKIE STANDARDY OBSŁUGI I TERMINOWĄ REALIZACJĘ.

Zapraszamy do współpracy Kreatywnych Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie łazienek, nowoczesnych wnętrz, czy powierzchni komercyjnych to pasja, której oddają się bez reszty, troszcząc się o perfekcyjny efekt końcowy.

Współpraca z Luxum umożliwia tworzenie wyjątkowych, często bardzo śmiałych projektów, których nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Ciekawa myśl architektoniczna łącząca znajomość trendów i najefektywniejszych połączeń materiałów, przekładana na aranżacje łazienek, wnętrz i powierzchni komercyjnych – to coś, co bardzo cenimy i nagradzamy. Chętnie dajemy wsparcie każdemu projektantowi i dekoratorowi wnętrz, który rozumie i akceptuje potrzebę tworzenia maksymalnie dopracowanych, pięknych i funkcjonalnych projektów.

 

PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z LUXUM ZYSKUJESZ PRZEWAGĘ

kolko-1 Podnosisz swoją renomę na rynku, oferując swoim Klientom to, czego nie zdobędą w żadnym ze sklepów.

kolko-2 Dopasowując wnętrza do unikalnych potrzeb Twoich Klientów masz szansę oderwać się od monotonnych projektów i w pełni zaprezentować swój twórczy potencjał.

kolko-3 Wybierając Luxum decydujesz się na sprawdzonego Partnera Biznesowego, którego wieloletnia obecność na rynku wynika z bezkompromisowości w walce o jakość i rzetelność.

kolko-4 Luxum zapewnia kompleksową ofertę oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Godząc się na zapewnienie równie wysokiego poziomu usług co Luxum, otrzymujesz  gwarancję konkretnych korzyści płynących z owocnej współpracy.

DZIĘKI NAJZDOLNIEJSZYM SPECJALISTOM, MODELARZOM I RZEMIEŚLNIKOM ORAZ NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM METODOM PRODUKCJI, W LUXUM ZREALIZUJESZ NAWET NAJBARDZIEJ AWANGARDOWE POMYSŁY NA WYPOSAŻENIE WNĘTRZ I ŁAZIENEK WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU!

wirtualny

Posiadamy jedyny w Polsce, prestiżowy SHOWROOM z przykładami nietypowego wyposażenia łazienek i wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, a także industrialnych. Można u nas zobaczyć wyposażenie sanitarne z Corianu i innych kompozytów, ciekawe meble, beton architektoniczny, panele 3D MDF, oświetlenie Luminato i nietypowe formy architektoniczne.

 kolko-wykrzyknik

ZAUWAŻ TAKŻE,  ŻE WYPOSAŻENIE UMIESZCZONE W TWOICH PROJEKTACH MOŻESZ SYGNOWAĆ WŁASNYM  NAZWISKIEM LUB MARKĄ, CO JEST UNIKALNE W POLSCE. CO WIĘCEJ, WCALE NIE MUSISZ BYĆ PROJEKTANTEM WZORNICTWA.

Wystarczy, że nadasz kierunek swojej wizji projektując bryłę i opowiadając nam o tym, a resztę rozwiązań technicznych możesz pozostawić w naszych rękach. Chętnie udzielimy wyczerpujących, dokładnych informacji dotyczących formy i warunków współpracy oraz dostępnych materiałów i ich możliwości.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

luxum-r-czarne

Architektów i Dekoratorów zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt:

Iwona Mielniczek  kom. 883-403-888  inwestycje@luxum.pl

Rafał Łukawski  kom. 519-170-600  lukawski@luxum.pl

Lampy wielkogabarytowe LUMINATO   architekci@luminato.eu

 

 

facebook_like_szary

STATYSTYKA WSPÓŁPRACY LUXUM Z ARCHITEKTAMI ZA 2017 ROK:

 

Zamówienia z udziłałem architekta/projektanta/dekoratora, na podstawie zawartej umowy współpracy lub porozumienia – ogółem – 803.

7,1% – architektów przeprowadziło minimum 1 realizacje w ciągu 12 miesięcy.

86,2% – architektów przeprowadziło minimum 2 realizacje w ciągu 12 miesięcy.

  6,4% – architektów przeprowadziło więcej niż 5 realizacji w ciągu 12 miesięcy.

  0,3% – architektów przeprowadziło więcej niż 10 realizacji w ciągu 12 miesięcy.

DZIĘKUJEMY!

 

luxum-r-czarne

TO DZIĘKI WAM I ZADOWOLONYM KLIENTOM, JESTEŚMY LIDEREM W DOSTAWIE NIETYPOWEGO WYPOSAŻENIA WNĘTRZ I ŁAZIENEK.

jakzamawiacregulamin bezpłatnego

 

 

Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki terminowa_firma1 rzetelnafirma