fbpx

Wyjątkowe umywalki na wymiar

Wyjątkowe umywalki na wymiar

Luksusowe łazienki

Umywalki na wymiar

ELEGANCKIE UMYWALKI NA WYMIAR MANUFAKTURY LUXUM KWINTESENCJA NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI

Umywalka na wymiar to idealne rozwiązanie w aranżacji wyjątkowej łazienki. Prawidłowe urządzenie eleganckiej łazienki to wyzwanie, któremu łatwo podołać korzystając z doskonałego rozwiązania, jakim jest dostosowanie wyposażenia sanitarnego do potrzeb tego jedynego, szczególnego miejsca. Manufaktura Luxum, to nie tylko innowacyjne, zaawansowane technologie i genialne materiały, ale także ludzie, którzy swoimi rzadkimi umiejętnościami oraz starannie pielęgnowanym fachem dostarczają to co najlepsze i niepowtarzalne.  

Wyposażenie łazienek w umywalki na wymiar to właściwy wybór, który podkreśli prestiż i styl życia domowników. Producent umywalek Luxum, zapewnia dostawę umywalek na najwyższym światowym poziomie, wprost do urządzanej łazienki. Idealne spasowanie umywalki przygotowanej na zamówienie, to gwarancja zachowania harmonii z całością aranżacji łazienki.

 

DLACZEGO UMYWALKI NA WYMIAR OD LUXUM?

Umywalka na wymiar to zdecydowanie najkorzystniejszy wybór, pod względem stylu i możliwości aranżacyjnych. Musi być ergonomiczna, wyglądać doskonale i mieć świetne walory użytkowe. To może zagwarantować tylko profesjonalna produkcja umywalek, oparta na pasji, doświadczeniu i materiałach, które sprawdzą się przez lata eksploatacji, z możliwością łatwego utrzymania w czystości.

Co bardzo ważne, producent umywalek Luxum przygotuje umywalkę w pożądanym rozmiarze, kształcie i kolorze, o strukturze nowoczesnej satyny matowej jak i tradycyjnego wysokiego połysku.  

Nowoczesne umywalki na wymiar Luxum, stanowią monolit bez widocznych łączeń. Nawet wówczas, kiedy ze względu na ich wielkość muszą łączy się je z blatem na miejscu, w Twojej łazience.

Twoje umywalki mogą być wyposażone w klasyczny odpływ okrągły, lub awangardowy odpływ liniowy, który świetnie wpisuje się w styl nowoczesny czy minimalizm. Co więcej, jest bezobsługowy i praktycznie nie potrzebuje czyszczenia mechanicznego. Wszystkie rodzaje odpływów liniowych, szczelinowych i tradycyjnych są podpinane do syfonów tradycyjnych lub elastycznych, albo podtynkowych, w zależności od życzenia zamawiających.

Nawet duże umywalki podwójne czy wielostanowiskowe, albo te z nietypowe i z długim blatem, są samonośne, wytwarzane łącznie z podkonstrukcją, co czyni montaż łatwym i szybkim. Jako jedyne, dostępne na polskim rynku, duże umywalki nie potrzebują specjalistycznych stelaży montażowych.  

Umywalki na wymiar można perfekcyjnie dopasować do mebli łazienkowych i szafek pod umywalkę. Co ważne, umywalki na wymiar można zamówić w Luxum, wraz szafką i pozostałymi meblami łazienkowymi, a także armaturą, bateriami, syfonami.        

 

UMYWALKI KOMPOZYTOWE NA WYMIAR I ICH ZALETY

Unikalne możliwości aranżacji łazienki idealne dopasowanie do potrzeb użytkowników

świetny design z możliwością tworzenia praktycznie dowolnych kształtów ciepłota materiału, przyjmowana z otoczenia

doskonała jakość i walory użytkowe

niezrównana estetyka i piękno monolitu bez widocznych łączeń

łatwość utrzymania w czystości, pielęgnacja ogólnie dostępnymi środkami

możliwość regeneracji i szybkiego odnowienia po latach użytkowania

możliwość wytworzenia umywalki w dowolnym kolorze i łączenie różnych kolorów w jednym wyrobie np. mis z blatem itp.

powierzchnia o strukturze matowej satyny lub wysokim połysku

bezpieczeństwo zdrowotne materiały wyłącznie atestowane, hipoalergiczne z wymaganiami do wody pitnej     

 

RODZAJE UMYWALEK NA ZAMÓWIENIE

umywalki łazienkowe

klasyczne umywalki z blatem

umywalki podwójne i wielostanowiskowe

umywalki nietypowe

umywalki do łazienki dziecięcej

umywalki wiszące

umywalki wolnostojące

umywalki nablatowe

umywalki podblatowe

umywalki wpuszczane w ścianę i zabudowy meblowe

umywalki z szafką    

 

Umywalki na wymiar produkowane są ręcznie z olbrzymią pieczołowitością, przechodząc na etapie produkcji aż 12 punktów kontrolnych. Chcemy mieć pewność, że umywalka w Twojej łazience spełnia wszystkie oczekiwania.

Wszelkich formalności z zamówieniem umywalki można dokonać:

osobiście w salonie Luxum w Krakowie na ul. Dekerta 44

u przedstawiciela – mobilnego doradcy Luxum, który dokona niezbędnych pomiarów o ile jest to konieczne

przez internet – wysyłając e-mail z zapytaniem, opisując wybraną formę, rozmiary i kolor; w miarę możliwości można dosłać nam projekt, odręczny szkic lub zdjęcie

Jeżeli współpracujesz z architektem, zaoszczędź czas i skontaktuj nas! Wszelkie sprawy związane z uzgodnieniami technicznymi ustalimy wspólnie, dla lepszego efektu finalnego.

Przed przystąpieniem do produkcji, przygotowujemy kompleksową, bezpłatną wycenę.

Po złożeniu zamówienia, przygotowany jest rysunek i przesyłany do Twojej akceptacji. Na życzenie jest modyfikowany, tak aby umywalka spełniała Twoje wszystkie wymagania.

Produkcja umywalek z reguły nie przekracza sześciu tygodni. Jest zależna od ich ilości, wielkości, stopnia skomplikowania, wybranego koloru i materiału.

Solidnie zapakowane umywalki można odebrać osobiście, a na życzenie dostarcza je kierowca Luxum, albo wyspecjalizowany kurier. Wysyłki realizuje się nie tylko na terytorium Polski. Wszelkie szkody powstałe w transporcie likwiduje się nieodpłatnie i poza kolejnością, w dogodny dla Państwa sposób. Co więcej, wszystkie zamówienia obejmuje się minimum 24-miesięczną gwarancją producenta. Do każdej umywalki dołącza się Kartę Gwarancyjną oraz Instrukcję Czyszczenia i Konserwacji. Umywalki na wymiar Luxum, nie wymagają specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, stosowania drogich, dedykowanych środków ani impregnacji. Na życzenie zamawiającego, zamówioną umywalkę montuje się w miejscu przeznaczenia, przez profesjonalną obsługę Luxum. Działa ona na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych.  

Wybierz nowoczesne umywalki na wymiar Luxum

Umywalki Luxum to dobry, optymalny wybór, ponieważ dostarczone wprost do Twojej łazienki będą służyły długo, ciesząc oko, podnosząc prestiż i wartość nieruchomości. To świetna i stosunkowo niedroga inwestycja w to co najlepsze – we własny dom. Pamiętaj, że zamawiasz bezpośrednio u producenta, co jest wygodne i bezpieczne. Jeżeli znasz ceny takich umywalek w salonach, to tutaj masz pewność zdecydowanie korzystniejszej oferty. Co więcej, zaoszczędzone pieniądze możesz z powodzeniem wydać na dalsze zakupy lub przyjemności.  

Umywalki Luxum to dowód, że klasa Premium nie jest dostępna dla każdego, ale zdecydowany inwestor może spełnić swoje marzenia o pięknej i eleganckiej łazience. A to wszystko w najlepszym europejskim wydaniu. Pamiętaj, że wraz z umywalką możesz zamówić do kompletu pozostałe wyposażenie łazienek. Między innymi: szafkę pod umywalkę lub cały komplet mebli łazienkowych oraz również przygotowane na wymiar i dopasowane stylistycznie wanny i brodziki prysznicowe. Co więcej, możesz zamówić wyłożenie ścian betonem architektonicznym, stalą Corten oraz monolitycznym, bez widocznych łączeń kompozytem solid surface Corian, Staron, Hanex, Kerrock , Hi-Macs, Montelli, a także tak kosmicznym materiałem jak włókno węglowe.  

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza