fbpx

Wyposażenie Łazienek - Kraków

umywalka-z-odplywem-linowym-na-zamowienie

Unikalne rozwiązania aranżacyjne do łazienki? Sprawdź ofertę online lub odwiedź salon łazienek Luxum® w Krakowie i przekonaj się, jak efektowne i funkcjonalne może stać się wnętrze. Poznaj tworzone w myśl optymalnego komfortu codziennego użytkowania wyposażenie łazienek – nowoczesne, trwałe, ponadczasowe. Produkowane w krótkich seriach dekoracje, elewacje, meble łazienkowe, armatura – oraz wiele innych – przy wykorzystaniu niezawodnych materiałów i w oparciu o unikalny projekt, przygotowany przy udziale Twoim lub architekta. Takie właśnie są produkty Luxum®.

Salon łazienek w Krakowie – poznaj ofertę skrojoną na miarę

wanna-z-umywalka

Każdy projekt to umiejętne połączenie doświadczenia i pasji. Meble łazienkowe na wymiar, tak jak i pozostałe elementy:

  • sanitarne wyposażenie łazienek,
  • wykończenie ścian i podłóg,
  • system oświetlenia,
  • meble i wykończenia nietypowe,
  • elementy małej architektury,

to rozwiązania idealnie dopasowane do wnętrza i oczekiwań, przygotowywane z wysokogatunkowych materiałów naturalnych, dzięki którym stają się trwałą, a do tego pełną dobrego stylu dekoracją.

Nadaj swojej łazience indywidualnego charakteru i wybierz meble łazienkowe na wymiar, kabiny prysznicowe oraz inne rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla wybranego wnętrza. Odwiedź Luxum® – salon łazienek w Krakowie, gdzie przekonasz się, że meble do łazienki na wymiar mogą być dokładnie takie, o jakich marzysz. Odkryj propozycje przygotowane przez salon mebli łazienkowych, sprawdź ofertę online – zainspiruj się.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza