fbpx

Wyposażenie Łazienek - Łódź

umywalka-z-odplywem-linowym-na-zamowienie

Poszukujesz rozwiązań wnętrzarskich, w pełni przystosowanych do Twoich potrzeb? Salon łazienek Luxum® to miejsce, gdzie klienci z Łodzi i okolic zamawiają różnego typu umywalki, wanny, brodziki, blaty, meble łazienkowe, a także inne elementy wyposażenia, niezmiennie skrojone na miarę. Dekoracyjny beton architektoniczny, konglomeraty, kompozyty, drewno i stal kortenowska to materiały, z których przygotowywane jest wyposażenie łazienek, wyróżniające się nowoczesnym designem, elegancją i funkcjonalnością. Wyposażenie, które pozwoli Ci odkryć unikalny charakter wnętrza. Poznaj propozycje Luxum®, jakie wybierają mieszkańcy Łodzi i całej Polski – odkryj najświeższe trendy i przekonaj się, co możemy przygotować dla Twojej łazienki.

Wyposażenie łazienek, jakiego potrzebujesz

wanna-z-umywalka

 

Zaprojektowane z udziałem Twoim lub architekta meble łazienkowe na wymiar, a także:

  • umywalki z blatem, podwójne, z odpływem liniowym, wanny klasyczne i wolnostojące, brodziki,
  • meble do łazienki i wykończenia nietypowe,
  • armatura,
  • wykończenia ścian i podłóg,
  • oświetlenie,
  • mała architektura,

to rozwiązania Luxum®, jakie mogą gościć w Twoim domu. Oferujemy produkty dostępne na wymiar w dowolnym kształcie i kolorze, realizujemy indywidualne projekty łazienek. Salon mebli łazienkowych, jak i oferta online to źródło inspiracji, obejmujących nowoczesne meble do łazienki, jak i pozostałe propozycje projektowane z pasją, które uczynią każde wnętrze unikalnym, w pełni odpowiadającym Twoim oczekiwaniom.

Przekonaj się, czym jest nowoczesne wyposażenie łazienek. Odwiedź salon łazienek Luxum® lub poznaj ofertę online i wybierz meble łazienkowe na wymiar oraz inne elementy wyposażenia, tworzone z myślą o komforcie i przyjemności użytkowania.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza