fbpx

Wyposażenie Łazienek Szczecin

Wyobraź sobie łazienkę zaprojektowaną w pełni po Twojemu. Poznaj rozwiązania Luxum® – postaw na wyposażenie łazienek i tak, jak klienci ze Szczecina, odkryj komfort użytkowania przestrzeni przystosowanej do Twoich preferencji. Przygotujemy dla Ciebie między innymi meble łazienkowe, armaturę, elementy wyposażenia wnętrza z betonu architektonicznego. Oferujemy rozwiązania będące połączeniem nowoczesnego designu z wygodą użytkowania. Twoja łazienka stanie się nie tylko stylowym wnętrzem z charakterem, ale i funkcjonalną przestrzenią. Meble łazienkowe na wymiar oraz pozostałe produkty, jakie oferujemy klientom ze Szczecina i całej Polski, to rozwiązania optymalnej jakości względem materiałów i wykonania. Pasja i doświadczenie specjalistów Luxum® pozwala im tworzyć ponadczasowe wyposażenie łazienek – sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Wyposażenie Twojej łazienki – luksusowe i funkcjonalne

Cenisz nieszablonowe rozwiązania? Firma Luxum® oferuje meble łazienkowe projektowane na miarę Twoich potrzeb oraz inne elementy wyposażenia, z którymi zaaranżujesz łazienkę w swoim ulubionym stylu. Wykorzystujemy naturalne materiały, realizując projekty różnorodne, jednak niezmiennie cechujące się trwałością, precyzją wykonania, charakterem, dzięki któremu poza funkcją użyteczną pełnią także funkcję dekoracyjną. Doskonale wiemy, że wyposażenie łazienki w nowoczesnym wydaniu sprawia, że pomieszczenie zyskuje zupełnie nowego oblicza. Właśnie takie meble łazienkowe na wymiar oraz pozostałe elementy aranżacji oferujemy. Stawiamy na ponadczasowość zarówno w kwestii komfortu użytkowania, jak i nienagannej estetyki.

Meble łazienkowe i nie tylko

Luksusowe wyposażenie łazienek, meble łazienkowe produkowane na wymiar, beton architektoniczny na ścianach – co znajdzie się w Twojej łazience? W Luxum® klienci ze Szczecina i innych miast mogą zdecydować się na:

  • meble nietypowe,
  • wykończenie ścian i podłóg,
  • sanitarne wyposażenie łazienek,
  • oświetlenie,
  • elementy małej architektury,
  • wykończenia nietypowe.

Wszystko powstaje zgodnie z Twoją wizją, zaprojektowane przez Ciebie lub przez architekta. Teraz Twoja łazienka może intrygować.

Kompleksowa oferta Luxum®

Wybierasz meble łazienkowe na wymiar, a może stawiasz na kompleksowe wyposażenie łazienki? W obu przypadkach wspólnie ze specjalistami Luxum® osiągniesz efekt, o jakim marzysz. Zapewniamy wsparcie projektanta, a klientom ze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego oferujemy możliwość dostawy zamówienia oraz odpłatnego montażu wyposażenia przez ekipę montażową.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza