Wyposażenie łazienek Warszawa

Poznaj nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie, które mogą uczynić Twój dom jeszcze bardziej funkcjonalnym i stylowym. Salon łazienek i wyposażenia wnętrz Luxum® to miejsce, gdzie klienci z Warszawy i okolic zamawiają oryginalne i ponadczasowe wyposażenie łazienek oraz szytych na miarę wnętrz. W ofercie stacjonarnej, jak i online dostępne są przygotowywane na wymiar meble łazienkowe, armatura łazienkowa, dekoracje z betonu architektonicznego, a także inne elementy wyposażenia wnętrz. W Luxum® powstają unikalne linie produktowe, przygotowywane na indywidualne zamówienie – przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wyposażenie łazienek – na wymiar wnętrza i na miarę potrzeb

Meble łazienkowe na wymiar, a także wiele innych rozwiązań, przystosowanych do specyfiki wnętrz oraz Twoich potrzeb:

 • meble nietypowe,
 • sanitarne wyposażenie łazienek,
 • wykończenie ścian i podłóg,
 • oświetlenie,
 • mała architektura,
 • wykończenia nietypowe,

a wszystko to zaprojektowane z udziałem Twoim lub architekta.

Unikalne projekty, niezawodnej jakości naturalne materiały, precyzja wykonania i wkładana w to wszystko pasja – dzięki temu, to właśnie meble do łazienki i inne akcesoria od Luxum® wybierają klienci z Warszawy i wielu innych miast Polski. Odwiedź salon łazienek Luxum® lub sprawdź ofertę online – poznaj meble łazienkowe na wymiar i inne rozwiązania, jakie przygotowujemy w myśl optymalnego komfortu użytkowania wnętrz oraz korzystania z nich w niezaprzeczalnie doskonałym stylu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.