fbpx

Wyposażenie Łazienek - Wrocław

umywalka-z-odplywem-linowym-na-zamowienie

Poszukujesz rozwiązań, które odmienią aranżację łazienki? Salon łazienek Luxum® to miejsce, gdzie klienci z Wrocławia i okolic mogą zamówić meble łazienkowe oraz inne elementy wyposażenia, dopasowane do ich potrzeb. Przekonaj się, jak meble, wykończenia ścian oraz podłóg czy dekoracje, mogą nadać wyjątkowego charakteru wnętrzu. Niezwykle trwałe i przyjemne w dotyku, naturalne materiały oraz idealne dopasowanie do specyfiki wnętrza sprawiają, że wyposażenie łazienek Luxum® to rozwiązanie ponadczasowe, które wybierają zarówno klienci z Wrocławia, jak i z całej Polski. Dla Ciebie także przygotujemy unikalny projekt.

Meble łazienkowe na wymiar – rozwiązanie idealnie dopasowane

wanna-na-wymiar-w-zabudowie-

Z udziałem Twoim lub architekta, w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, zaprojektujemy wyposażenie łazienki z dbałością o każdy szczegół, proponując Ci produkty przystosowane do potrzeb. Meble łazienkowe na wymiar, elewacje, a może inne rozwiązania:

  • armatura,
  • sanitarne wyposażenie łazienek,
  • oświetlenie,
  • meble i wykończenia nietypowe,
  • mała architektura,

czego potrzebujesz? Oferta salonu mebli łazienkowych Luxum® to nie tylko meble do łazienki na wymiar, ale i cała paleta produktów na wymiar, które pozwolą efektywnie wykorzystać przestrzeń.

Poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się. Odwiedź salon łazienek Luxum® lub sprawdź ofertę online – przekonaj się, jak umiejętnie można wykorzystać dekoracyjny beton architektoniczny, drewno, kompozyty, konglomeraty, stal kortenowską. Co wybierzesz do swojej łazienki?

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza