fbpx

Wyposażenie wnętrz na wymiar

Wyposażenie wnętrz na wymiar

Luxum – 20 lat działalności; polski producent wyposażenia wnętrz na wymiar

 • beton architektoniczny
 • umywalki
 • wanny
 • brodziki
 • umywalki betonowe
 • kafelki lustrzane
 • meble łazienkowe

Od małej manufaktury po lidera na rynku wyposażenia wnętrz na wymiar

W wyposażeniu wnętrz warto postawić przede wszystkim na jakość wykonania i nowoczesne materiały. To dzięki temu meble i akcesoria zachowują swoją trwałość i komfort użytkowania przez dekady. Przez lata doświadczeń i ciągłego doskonalenia procesów produkcji opracowaliśmy prawdziwie bezpieczne materiały. Powstają z nich: umywalki, wanny, brodziki i meble łazienkowe oraz elementy małej architektury.

Wybierając wyposażenie, kierujemy się nie tylko nowoczesnym designem, ale także kładziemy nacisk na unikalne wzornictwo i indywidualne wykończenie. Na przestrzeni 20 lat w polskiej architekturze pojawiły się znaczące zmiany. Spersonalizowane, dobrze zaprojektowane meble są gwarancją ponadczasowych aranżacji.

Lata 2000 to początki ekskluzywnego wykończenia w Polskich domach. To wtedy, w polskich domach zaczęły pojawiać się wyjątkowe elementy wykonywane z ozdobnych płyt MDF, które do dziś są chętnie aranżowane przez architektów w inwestycjach prywatnych i publicznych. We wnętrzach zaczęliśmy stosować wykończenie w surowym stylu z przewagą bieli i wyeksponowanych dodatków: drewna, stali i szkła. Dużą rolę zaczęły odgrywać także kontrastowe połączenia, które nadały nowego wymiaru naszym aranżacjom.

umywalka-z-odplywem-liniowym-tylnym-w-ciemnej-lazience

Każda z kolejnych dekad przynosiła we wnętrzach zmiany. Już w 2010 roku w nowoczesnych łazienkach królowały połączenia prostych form w odcieniach czerni i bieli oraz ciągle modnych szarości. Co więcej, nowoczesne materiały pozwoliły nam dokładnie wpisać się w potrzeby rynku wyposażenia wnętrz. We współpracy z architektami i inwestorami przez lata działalności stworzyliśmy i zrealizowaliśmy tysiące projektów – od początku do końca na wymiar, bazując na indywidualnych potrzebach. W dobie nowoczesnych rozwiązań i ciągle postępującej technologii, możemy korzystać z niezliczonych konspektów, projektów i propozycji, którymi dzielą się pasjonaci designu oraz jego użytkownicy. Dzięki temu mogliśmy zaadaptować nowe wzorce płynące wprost z zachodnich trendów także w naszych rodzimych projektach.

 

Wyposażenie wnętrz na wymiar od Luxum:

 • Ponad 30 000 zakończonych inwestycji
 • Współpraca z ponad 400 biurami architektonicznymi w Polsce
 • Otwarty w 2018 roku największy Showroom z wyposażeniem wnętrz na wymiar w Polsce
 • Dostarczyliśmy ponad 100 tys. m² betonu architektonicznego

 

Wirtualny spacer 

 

Współcześnie, dzięki zaawansowanym technologiom produkcji i nieograniczonemu dostępowi do inspiracji projektujemy i wykonujemy niemal każdy element wyposażenia wnętrz, stawiając jednocześnie na estetykę i funkcjonalność nowoczesnych rozwiązań.

Beton architektoniczny od Luxum – nr 1 w Polsce

 

Beton architektoniczny we wnętrzach na dobre zadomowił się stosunkowo niedawno. Industrialne wykończenie, doskonale odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników, którzy najchętniej wybierają surowe przestrzenie o wyrazistym charakterze. W ofercie Luxum beton architektoniczny pojawił się już w 2012 roku a dotychczasowe realizacje to ponad 100 tys. m² (co równa się powierzchni aż 20 boisk piłkarskich!) we wnętrzach i na elewacjach domów prywatnych, galerii, biurowców i innych obiektów użyteczności publicznej.

Realizacja nowych pomysłów – jakie trendy i nurty pojawią się w następnych latach?

Sprawdź najnowsze TRENDY 2020

Dziękujemy wszystkim Klientom i Architektom za dotychczasową współpracę i zachęcamy do realizacji kolejnych wspólnych projektów!

Zespół Luxum

 

Kontakt

Jak zamawiać?

 

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza