Zaprojektuj własną umywalkę

Zaprojektuj własną umywalkę

Umywalki na wymiar z materiałów kompozytowych są dokładnie dopasowane do potrzeb inwestora. Pełna dowolność w zakresie projektowania umywalek, pozwala na dokładne wybranie kształtu umywalki, grubości blatu, rodzaju misy i odpływu, struktury oraz kolory.

Krok 1: Określ wymiary umywalki

Niezależnie od tego, czy urządzamy małą łazienkę w bloku, czy duży salon kąpielowy – umywalka musi być funkcjonalna. Ilość miejsca, które możemy przeznaczyć na aranżację umywalki, lub umywalki zintegrowanej z szafką najczęściej jest jednak ograniczona. W łazienkach, w których występują skosy, lub wnęki, często nie da się zaaranżować umywalek o popularnych rozmiarach. To właśnie dlatego Luxum dostarcza umywalki wykonane z najwyższą dokładnością.

Krok 2: Wybierz ilość, kształt i rodzaj misy oraz dodatkowe wyposażenie

– umywalki z odpływem liniowym

– umywalki z odpływem tradycyjnym

– umywalki z dwiema misami (umywalki dwumisowe)

– umywalki wielostanowiskowe

Standardowe umywalki z odpływem tradycyjnym i zaokrągloną misą to najpopularniejsze na rynku rozwiązania. W nowoczesnych wnętrzach, architekci i inwestorzy decydują się na umywalki z odpływem liniowym, wpisanym w prostokątną misę.

Umywalki wykonuje się także w wersji z dwiema, lub większą ilością mis. Dzięki temu, użytkowanie umywalki stanie się komfortowe, także dla większej ilości użytkowników.

Dodatkowo, umywalki zamawiane na wymiar mogą być wyposażone we wbudowaną wnękę, lub ręcznikowiec. Co więcej, umywalki na wymiar od Luxum można zamówić także w wersji zintegrowanej z szafką.

 

Krok 3: Wybierz odpowiedni materiał

Obecnie na rynku dobór materiałów, z których wykonuje się umywalki jest ogromny. W Luxum korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych materiałów kompozytowych. Dzięki temu zapewniamy całkowitą różnorodność i dowolność w projektowaniu swojej umywalki. Skorzystaj z oferty materiałów Solid Surface i wybierz najlepsze rozwiązanie: GFK Luxum, Cristalstone, Corian, Staron, Krion, Hi-Macs. Wszystkie materiały, z których wykonujemy umywalki posiadają atest PZH i certyfikat bezpieczeństwa CE.

Umywalki z betonu architektonicznego

Umywalki dostępne na zamówienie można wykonać także z ultralekkiej masy betonowej.

 

Krok 4: Skontaktuj się z doradcą

Wiemy jak ważne jest dobranie odpowiedniego wyposażenia do swojej łazienki. To dlatego oferujemy pełne wsparcie zarówno na etapie projektowym, jak i w zakresie doradztwa technicznego. Skontaktuj się z wybranym doradcą lub odwiedź nas osobiście, aby otrzymać najlepszą ofertę.

Kontakt

Jak zamawiać?

 

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza