fbpx
damixa-mora-mattsson

BATERIE UMYWALKOWE

bateria-umywalkowa-zlota

Armatura łazienkowa to ważna część naszego domu, usprawniająca codzienne czynności.

Musi być łatwa w obsłudze, mieć przemyślane funkcje i oczywiście być atrakcyjna wizualnie. Wyposażenie wnętrza o indywidualnym charakterze wiąże się z wyborem najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki, lub salonu kąpielowego.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem baterii łazienkowych Mora, Damixa i FM Mattsson w Polsce

Ważnym dla nas jest, aby produkty doskonale odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Nowa bateria łazienkowa musi się doskonale prezentować – zarówno w aranżacjach nowoczesnych łazienek, jak i w odbiorze użytkowników. Baterie Mora, Damixa i FM Mattsson to połączenie innowacyjnego designu z łatwością obsługi armatury.

Dlaczego baterie Damixa, Mora i FM Mattson?

  • Innowacyjny design

  • Najwyższa funkcjonalność

  • Prosta obsługa

  • Najwyższa jakość i trwałość

  • Ergonomia

  • Bezpieczeństwo dla środowiska

  • Proste czyszczenie

Damixa, Mora i FM Mattsson to producent baterii, który słynie z doskonałego europejskiego wzornictwa, charakteryzowanego przez proste kształty, gdzie nowoczesny design spotyka się z klasycznym wykończeniem. Co więcej, elegancka i wydajna armatura, z naciskiem na łatwość montażu, czyszczenia i konserwacji, łączy stylowe i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Każda z baterii łazienkowych przechodzi przez proces testów technicznych, dzięki którym mamy pewność, że dostarczane produkty są najwyżej jakości.

Innowacje w zakresie technologii, sprawiły, że możliwe jest wykonanie baterii, które doskonale wpasowują się w potrzeby użytkowników. Mając na uwadze dbałość o zasoby naturalne, producent zadbał o to, aby baterie łazienkowe ułatwiały oszczędzenie zarówno energii jak i wody. Implementując przemyślane funkcje, każdy produkt wykonujemy ręcznie – z uwzględnieniem najwyższej staranności wykończenia.

Nowoczesne baterie umywalkowe o wysokiej jakości i unikalnym designie, pozwalają na zaaranżowanie wyjątkowej przestrzeni w nowoczesnych, dobrze zaprojektowanych domach i mieszkaniach.
5-lat-gwarancji
damixa-mora-mattsson

INFORMACJE

Najczęściej wybierane modele baterii Damixa

NOWOŚĆ! Baterie bezdotykowe Silhouet

Baterie są dostępne w wersji do użytku domowego (łatwość regulacji temperatury i natężenia strumienia wody) oraz komercyjnego (temperatura i natężenie strumienia wody ustawione na stałe).

Unikalne funkcje baterii Damixa

Najczęściej wybierane modele baterii Mora

Unikalne funkcje baterii Mora

Najczęściej wybierane modele baterii Mattsson

Unikalne funkcje baterii Mattsson

damixa-mora-mattsson

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

damixa-mora-mattsson

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

damixa-mora-mattsson

INSPIRACJE

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza