fbpx

PIONOWE PANELE DEKORACYJNE HAUSDER

hausder-tm
panele-drewniane

Pionowe panele ścienne – Hausder od Luxum

Panele dekoracyjne Hausder najczęściej wykorzystuje się jako ozdoby ścienne i sufitowe. Doskonale odnajdują się w nowoczesnych realizacjach, ale także potrafią subtelnie podkreślić wykończenie wnętrza w najbardziej klasycznym wydaniu.

Złączone i dopasowane względem siebie panele dekoracyjne na ścianę lub sufit tworzą we wnętrzu całokształt wykończenia dla danej powierzchni, zaprojektowany i stworzony od podstaw na wymiar. Wygląd finalnego produktu dopasowywany jest jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Rozwiązania dla każdej z realizacji dostosowywane są indywidualnie, najczęściej panele ścienne ozdobne występują jednak w formie żaluzji w orientacji pionowej.

Sprawdź też beton architektoniczny

Panele dekoracyjne na miarę każdego wnętrza

 

panele-na-sciane

Największe spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych paneli ściennych wynika z szerokich możliwości łączenia elementów. Dostępność wielu gatunków obić drewnianych sprawia, że z łatwością można wybrać panele ścienne, w pełni wpisujące się w komponowane wnętrze.

Naturalne panele dekoracyjne drewnopochodne Hausder to materiał ponadczasowy. Przy jego dobrym traktowaniu, odwdzięcza się zachowaniem najbardziej pożądanych cech naturalnych przez wiele lat eksploatacji. Znane od wieków, drewniane i drewnopodobne budownictwo wpisuje się w gust każdego wprawionego obserwatora przestrzeni. Dzięki temu:

  • dekoracyjne panele ścienne odnajdą się zarówno w kompozycjach nowoczesnych, jak i tych inspirowanych rodzimym stylem rustykalnym,
  • panele ścienne doskonale kontrastują z materiałami takimi jak beton, cegła czy z elementami metalowymi,
  • panele dekoracyjne na ścianę, do kuchni, do salonu, wykorzystane w miejscu użyteczności publicznej czy w każdej dowolnej aranżacji, pozwolą także na wizualne ocieplenie wnętrza.

Prosty montaż

Montaż paneli Hausder od Luxum jest niezwykle prosty! Wystarczy użyć kleju do listew i sztukaterii Luxum Professional, lub samoprzylepnych taśm rzepowych.

Maksymalny wymiar paneli 276×203 cm

Wybierz panele ozdobne na ścianę i w wyjątkowy sposób podkreśl niepowtarzalny charakter każdej aranżacji.

Panele Hausder dostarczane są wraz ze ścianką tylną, lub w formie pojedynczych paneli.

DOSTĘPNE KOLORY PANELI

DOSTĘPNE KOLORY - ŚCIANKA TYLNA

Ścianę tylną można także zamówić w kolorze panelu.

JAK ZAMAWIAĆ

hausder-tm

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

  • wybierz kolor paneli
  • rozmiar i grubość paneli
  • ilość paneli

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

hausder-tm

do pobrania

INSPIRACJE

hausder-tm

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza