PANELE DREWNIANE HAUSDER

hausder-tm
panele-drewniane

Panele dekoracyjne Hausder najczęściej wykorzystuje się jako ozdoby ścienne i sufitowe. Doskonale odnajdują się w nowoczesnych realizacjach, ale także potrafią subtelnie podkreślić wykończenie wnętrza w najbardziej klasycznym wydaniu.

Złączone i dopasowane względem siebie panele dekoracyjne na ścianę lub sufit tworzą we wnętrzu całokształt wykończenia dla danej powierzchni, zaprojektowany i stworzony od podstaw na wymiar. Wygląd finalnego produktu dopasowywany jest jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Rozwiązania dla każdej z realizacji dostosowywane są indywidualnie, najczęściej drewniane panele ścienne ozdobne występują jednak w formie żaluzji w orientacji pionowej.

Panele dekoracyjne na miarę każdego wnętrza

Największe spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych paneli ściennych wynika z szerokich możliwości łączenia elementów. Dostępność wielu gatunków obić drewnianych sprawia, że z łatwością można wybrać panele drewniane ścienne, w pełni wpisujące się w komponowane wnętrze.

Naturalne panele dekoracyjne drewnopochodne Hausder to materiał ponadczasowy. Przy jego dobrym traktowaniu, odwdzięcza się zachowaniem najbardziej pożądanych cech naturalnych przez wiele lat eksploatacji. Znane od wieków, drewniane i drewnopodobne budownictwo wpisuje się w gust każdego wprawionego obserwatora przestrzeni. Dzięki temu:

  • dekoracyjne drewniane panele ścienne odnajdą się zarówno w kompozycjach nowoczesnych, jak i tych inspirowanych rodzimym stylem rustykalnym,
  • panele drewniane ścienne doskonale kontrastują z materiałami takimi jak beton, cegła czy z elementami metalowymi,
  • panele dekoracyjne na ścianę na ścianę do kuchni, do salonu, wykorzystane w miejscu użyteczności publicznej czy w każdej dowolnej aranżacji, pozwolą także na wizualne ocieplenie wnętrza.

Wybierz drewniane panele ozdobne na ścianę i w wyjątkowy sposób podkreśl niepowtarzalny charakter każdej aranżacji.

INFORMACJE

hausder-tm

Olejowanie i lakierowanie paneli Panele ścienne i sufitowe są dostępne także w wersjach olejowanych oraz lakierowanych. Proces ten pozwala wydobyć głębię koloru i naturalny charakter drewna. Olejowanie oraz lakierowanie zabezpiecza je przed utratą właściwości i wzmacnia cechy fizyczne materiału. Dzięki temu panele zachowają swoje pierwotne cechy przez wiele lat użytkowania.

Właściwości akustyczne

Drewno jest materiałem znanych ze swych właściwości akustycznych, potrafi przetwarzać, lub chłonąć dźwięk rozchodzący się w danym pomieszczeniu. Nie bez powodu ten szlachetny materiał jest spopularyzowany jako środek, który wykorzystuje się do produkcji instrumentów muzycznych, ale także do wnętrz, w których szczególną uwagę kładzie się na akustykę.

Panele dostępne są w wersjach fornirowanych.

CENNIK

hausder-tm

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Panele Hausder na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

cena już od 190 zł brutto/panel

JAK ZAMAWIAĆ

hausder-tm

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

hausder-tm

do pobrania

INSPIRACJE

hausder-tm
KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza