fbpx

DONICE
z betonu architektonicznego

donice-betonowe

Donice betonowe na wymiar to kolekcja elementów dekoracyjnych z betonu architektonicznego, o nowoczesnych kształtach i wyraźnych krawędziach. Duże donice dostarczane są wraz z idealnie dopasowanym plastikowym wkładem. Pozwala on na zabezpieczenie układu korzennego przed zbyt dużą ilością wody. Dodatkowo, każdy wkład posiada uchwyty, które pozwalają na jego prostą obsługę. Ponadto, donice z betonu posiadają górny rant zabezpieczony profilem stalowym, malowanym w kolorze donicy, w celu zabezpieczenia przed przypadkowym uszkodzeniem.

Donice z betonu architektonicznego – trwałe i uniwersalne rozwiązania dekoracyjne

Poszukujesz donicy z trwałego materiału, która równocześnie spełnia wszelkie wymagania komponowanej przestrzeni?
Sprawdź donice z betonu architektonicznego, które wykorzystasz zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Co więcej, donica betonowa wykonana z betonu architektonicznego od Luxum:

  • nie żółknie i nie szarzeje,
  • posiada najwyższą klasę niepalności,
  • jest odporna na działanie szkodliwych promieni UV.

Betonowe, duże donice można ze sobą zestawiać, tworząc niebanalne kompozycje. To doskonałe rozwiązanie ogrodowe, na taras, jak i do wewnątrza budynku, dzięki zastosowaniu dodatkowego elementu, jakim jest systemowy wkład nawadniający. Postaw na najlepszą ozdobę w swojej aranżacji i wybierz donice z betonu, materiału o jednolitej strukturze, pokrytej niepowtarzalnymi rakami (porami).

Do jakiej aranżacji wybrać donice betonowe?

Donice z betonu architektonicznego w strukturze Premium sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych oraz takich o industrialnym charakterze. Dodatkowo, surowa natura donic betonowych, w połączeniu z roślinnością daje pewność tego, że uzyskamy doskonały efekt.

Duże donice betonowe, przeznaczone do użytkowania wewnątrz budynków, można zamówić także w wersji przygotowanej na wymiar.

Sprawdź ofertę donic z betonu architektonicznego od Luxum i wybierz efektowne rozwiązanie w konkurencyjnej cenie.

INFORMACJE

kolory donic ze stałej kolekcji

kolory_betonu_ze_stalej_kolekcji_donice

kolory donic na wymiar

donice_na_wymiar

donice ze stałej kolekcji - rozmiary

donice_wymiary

CENNIK

Cena za sztukę
donica betonowa 440 x 440 x 500 mm 1 046 zł
donica betonowa 440 x 440 x 700 mm 1 193 zł
donica betonowa 440 x 440 x 900 mm 1 341 zł
donica betonowa 440 x 440 x 1200 mm 1 550 zł
donica betonowa 540 x 540 x 500 mm 1 353 zł
donica betonowa 540 x 540 x 700 mm 1 538 zł
donica betonowa 540 x 540 x 900 mm 1 722 zł
donica betonowa 540 x 540 x 1 200 mm 1 968 zł

Podane ceny są cenami Brutto.

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum dbamy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonamy wyceny inwestycji, omówimy warunki i przyjmiemy zamówienie. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza