DONICE
z betonu architektonicznego

doniece betonowe Luxum 4

Kolekcja donic z betonu architektonicznego o nowoczesnych kształtach i wyraźnych krawędziach. Dostarcza się je wraz z idealnie dopasowanym plastikowym wkładem. Pozwala on na zabezpieczenie układu korzennego przed zbyt dużą ilością wody. Dodatkowo, każdy wkład posiada uchwyty, które pozwalają na jego prostą obsługę. Ponad to, górny rant każdej donicy betonowej jest zabezpieczony profilem stalowym, malowanym w kolorze donicy, w celu zabezpieczenia przed przypadkowym uszkodzeniem.

Poszukujesz donicy z trwałego materiału, która równocześnie spełnia wszelkie wymagania komponowanej przestrzeni?

Sprawdź ofertę donic z prawdziwego betonu architektonicznego. Donice z tego szlachetnego materiału stosuje się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Ponadto, beton architektoniczny od Luxum nie żółknie i nie szarzeje, posiada najwyższą klasę niepalności, co więcej, posiada odporność na działanie szkodliwych promieni UV.

Donice można ze sobą zestawiać tworząc niebanalne kompozycje. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się na tarasie oraz wewnątrz budynku, dzięki zastosowaniu dodatkowego elementu, jakim jest systemowy wkład nawadniający. Postaw na najlepszą ozdobę w swojej aranżacji i wybierz materiał o jednolitej strukturze, pokrytej niepowtarzalnymi rakami (porami).

Donice z betonu architektonicznego w strukturze Premium sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych oraz takich o industrialnym charakterze. Co więcej, w połączeniu z roślinnością surowa natura betonu daje pewność tego, że uzyskamy doskonały efekt.

Donice betonowe, przeznaczone do użytkowania wewnątrz budynków, można zamówić także w wersji przygotowanej na wymiar. Pokrywa się je ultralekką masą betonową HD Surface

INFORMACJE

kolory donic ze stałej kolekcji

kolory_betonu_ze_stalej_kolekcji_donice

kolory donic na wymiar

donice_na_wymiar

donice ze stałej kolekcji - rozmiary

donice_wymiary

CENNIK

Cena za sztukę
donica betonowa 360 x 260 x 600 mm 1 035 zł
donica betonowa 390 x 290 x 600 mm 1 155 zł
donica betonowa 400 x 300 x 900 mm 1 045 zł
donica betonowa 440 x 440 x 500 mm 1 110 zł
donica betonowa 440 x 440 x 700 mm 1 190 zł
donica betonowa 440 x 440 x 900 mm 1 375 zł
donica betonowa 440 x 440 x 1200 mm 1 270 zł
donica betonowa 540 x 540 x 500 mm 1 385 zł
donica betonowa 540 x 540 x 700 mm 1 430 zł
donica betonowa 540 x 540 x 1 200 mm 1 480 zł

Podane ceny są cenami Brutto.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum dbamy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonamy wyceny inwestycji, omówimy warunki i przyjmiemy zamówienie. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza