Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™

/
Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™

Tynki strukturalne

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to nowoczesne i trwałe rozwiązanie na ściany, sufity, meble, małą architekturę, kominki, drzwi wewnętrzne, a także donice. Jest także estetycznym uzupełnieniem wyposażenia wnętrz przygotowanych na wymiar. Tego typu beton strukturalny to wyjątkowy system, który można dopasować do różnego rodzaju powierzchni. Jest on dostarczany do klienta wyłącznie w pakiecie z usługą montażu.

Betonowy tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ pozwala uzyskać nawet trzywarstwową powierzchnię o grubości zaledwie 2-2,5 mm, która będzie doskonała pod względem trwałości. Produkt naturalnego, ekologicznego pochodzenia.

Ekskluzywne tynki strukturalne HD CONCRETE™ tworzą niezwykły efekt dekoracyjny i idealnie sprawdzą się do pokrywania:

Tynk strukturalny Cemento Oro

Tynk HD Concrete we wnętrzu

Cienkowarstwowy tynk strukturalny HD CONCRETE™

HD CONCRETE™ to beton dekoracyjny w formie wapiennego tynku strukturalnego. Jest to wprowadzona przez Luxum na polski rynek innowacja, oparta na włoskiej technologii. HD CONCRETE™ w części bazowej jest w 100% produkowany we Włoszech.

Dlaczego warto zainwestować w najmodniejsze tynki dekoracyjne HD CONCRETE™? Przede wszystkim odpowiedni dobór wzoru i fachowa aplikacja (przez polskich rzemieślników-artystów) na ścianach oraz innych elementach wyposażenia, gwarantują najwyższy poziom jakości i pozwalają osiągnąć zamierzony efekt dekoracyjny. Tynki strukturalne HD CONCRETE™ można znaleźć w największych miastach Polski, takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Łódź.

Jak zamówić tynk strukturalny?

Tynk strukturalny Cemento Modelli

Skontaktuj się z nami

Tynki strukturalne (dekoracyjne) – wzory

cemento

Cemento

cemento-modelli

Cemento modelli

cemento-oro

Cemento oro

CementoNero_620(1)

Cemento nero

cementodelicato_650

Cemento delicato

cemento naturale

Cemento naturale

Ottocento_490(6)

Ottocento *

verde bottiglia

Verde bottiglia

arrugginito

Arrugginito

RafaelloNero_560(2)

Rafaello nero

RafaelloBianco_460(2)

Rafaello bianco

RafaelloBeige_460

Rafaello beige

MarmorinoNero_580(2)

Marmorino nero

IMG_9168

Marmorino nero
magra

Marmorino oro

kolor corten

Corten

* Dostępne w kolorach: Bianco, AN 929, AN 823

Cennik tynków dekoracyjnych

Tynk dekoracyjny cemento 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento modelli 600 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento oro 620 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento nero 620 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento delicato 650 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento naturale 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny ottocento 490 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny verde bottiglia 725 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny arrugginito 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello nero 560 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello bianco 460 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello beige 460 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino nero 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino nero magra 500 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino oro 580 zł brutto/m²

* Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)
* Cena dotyczy realizacji powyżej 5 m²

Cienkowarstwowy beton architektoniczny – wzory

cienkowarstwowy-beton-delicato

Cemento delicato

cienkowarstwowy-beton-grigio

Cemento grigio

cienkowarstwowy-beton-tramonto

Cemento tramonto

cienkowarstwowy-beton-antracite

Cemento antracite

Dostępne struktury

tekstura-oikos-gladkie

Gładka struktura

tekstura-oikos-delikatnie-porowate

Struktura delikatnie porowata

 

tekstura-oikos-mocno-porowate

Struktura mocno porowata

Cennik cienkowarstwowego betonu architektonicznego

Tynk dekoracyjny cemento 580 zł brutto/m²

* Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)
* Cena dotyczy realizacji powyżej 5 m²

Wapienny tynk strukturalny HD CONCRETE™ ma niewiarygodnie szerokie zastosowania.

tynk-Cemento-detal-zloty

Tynk strukturalny Cemento Naturale ze złotym zdobieniem

Przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń tynk strukturalny może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie położenie klasycznych płyt z betonu dekoracyjnego jest niemożliwe. Dzięki swoim właściwościom HD CONCRETE™ pozwala uzyskać zamierzony efekt, przy małej grubości materiału.

Unikatowe cechy, jakimi wyróżnia się wewnętrzny tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, tkwią nie tylko w odpowiednim doborze wyselekcjonowanych, wysokojakościowych składników i recepturze dopracowanej przy współpracy z włoskimi konserwatorami zabytków, ale także w autorskim opracowaniu techniki, pozwalającej realizować najbardziej skomplikowane zlecenia.

Jedyny dostępny w Polsce, z tak doskonałym efektem estetycznym tynk strukturalny w formie betonu dekoracyjnego, którym pokrywane są nawet wymagające powierzchnie, takie jak na przykład:

Aplikując tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, można uzyskać doskonały efekt na ściany i sufity z podłożem z każdego rodzaju tynku i okładzin, dlatego tynki strukturalne HD CONCRETE™ nakładane są z powodzeniem na:

Tynk strukturalny Arrugginito

Tynk dekoracyjny o dużej odporności

Naturalny, cienkowarstwowy, a przy tym artystyczny tynk strukturalny HD CONCRETE™ pozwala uzyskać zamierzony efekt wizualny, przy zachowaniu pożądanej trwałości. To wynik połączenia wysokiej jakości materiału ze stylowym wzorem i starannym wykonaniem. Doskonały efekt gwarantowany. Tego typu beton dekoracyjny jest przy tym odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, co wyróżnia go na tle innych, cienkowarstwowych tynków.

Beton dekoracyjny HD CONCRETE™ z usługą montażu

Ze względu na specyfikę technologii i troskę o zawsze najlepszy efekt, wewnętrzne tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ można zamówić wyłącznie z usługą montażu. Powierzchnie tworzone są jedynie przez doświadczonych profesjonalistów z Luxum, działających na terenie całej Unii Europejskiej. Tylko dzięki ich umiejętnościom uzyskają Państwo wymarzony efekt, spełniający stawiane na etapie zakupu wymagania. Będą także mieli Państwo pewność, że montaż dekoracyjnego tynku wewnętrznego przebiegnie szybko, przy zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa.

Tynk dekoracyjny, beton HD CONCRETE™ sprawdzi się zarówno w mieszkaniach minimalistycznych, jak i tych, w których dominuje aranżacyjny przepych. Tworzy on neutralne tło, dzięki czemu można go śmiało zestawiać z pomysłami, przełamującymi standardowe podejście do ścian lub mebli. Jego największym atutem jest piękno odwzorowujące najstarsze techniki wykończenia w nowoczesnym wydaniu.

Cienkowarstwowy-beton-architektoniczny

Cienkowarstwowy beton architektoniczny Cemento grigio, Cemento delicato, Cemento antracite, Cemento tramonto

Tynk dekoracyjny nie ściera się przy zwykłym użytkowaniu i jest odporny na wilgoć, dlatego z powodzeniem będzie zdobił ściany w:

Tynk strukturalny Verde bottiglia

Właściwości tynków, imitujących beton architektoniczny

W związku z tym, że wewnętrzny tynk strukturalny jest łatwy w utrzymaniu czystości, do jego pielęgnacji nie trzeba stosować żadnych specjalistycznych i drogich środków. Warto także wiedzieć, że ekologiczne tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ dobrze przewodzą ciepło i są paroprzepuszczalne, zapewniając prawidłowe „oddychanie ścian”. Można je zatem z powodzeniem wykorzystać wszędzie tam, gdzie długo spędza się czas, np.: w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Ozdobny tynk wewnętrzny HD CONCRETE™ pozbawia wnętrz nudy i jest świetnym sposobem na uzyskanie ekskluzywnego, indywidualnego stylu. Wybór struktur, dekorów, kolorów jest na bieżąco dostosowywany do najnowszych trendów europejskiej architektury i designu wnętrz. Możesz mieć pewność, że decydując się na tego typu beton strukturalny HD CONCRETE™ stawiasz na ponadczasowy wygląd pomieszczenia.

Przyjazne naturze tynki strukturalne

Wybierając najmodniejsze tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ można mieć pewność, że jest się w zgodzie z naturą oraz aktualnymi trendami. Wykańcza się nimi wnętrza zarówno domów, apartamentów prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej, gdzie stosuje się  materiały prestiżowe o wysokich walorach dekoracyjnych i użytkowych. Tynk strukturalny od Luxum znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu!

W ofercie wewnętrznych tynków dekoracyjnych HD CONCRETE™ dostępne są kolory naturalne, począwszy od bieli, przez odcienie szarości, po ciepłe i zdecydowane barwy.

Tynk strukturalny Cemento naturale

Skontaktuj się z nami

Tynk strukturalny HD CONCRETE™ – beton dekoracyjny CEMENTO

Tynk strukturalny imitujący beton szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z metalem lakierowanym proszkowo na czarno lub „zardzewiałą” stalą kortenowską (np. panele COR-TECH). Stanowi także wyjątkowo udane połączenie z drewnem.

Obecnie najmodniejszymi materiałami do wykończenia wnętrz są tynki strukturalne, w tym betony dekoracyjne w towarzystwie drewnianych pionowych paneli lamelowych. Najlepszym na to przykładem są panele HAUSDER™. Razem z panelami pionowymi HAUSDER™ beton dekoracyjny CEMENTO prezentuje się niezwykle estetycznie. Dzięki profesjonalnej aplikacji można uzyskać pożądaną strukturę, stylowe przebarwienia i wżery (kawerny) typowe dla klasycznego betonu dekoracyjnego.

Tynk imitujący beton architektoniczny aplikowany jest na podłoża cementowe, cementowo-wapienne, OSB, MDF, HDF, płyty ogniotrwałe na kominkach oraz na płyty gipsowo-kartonowe (GK), kompozyty i konglomeraty.

CEMENTO to beton dekoracyjny z gamy tynków strukturalnych HD CONCRETE™ do zastosowania we wnętrzach.

Ten wysokiej jakości beton dekoracyjny znakomicie sprawdzi się we wnętrzach w stylu:

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ pozwala na tworzenie awangardowych okładzin ściennych

Różnego rodzaju efekty, jakie oferuje tynk strukturalny HD CONCRETE™, można zamówić na praktycznie każde podłoże. Poza ścianami, tynk może być nałożony także na meble, małą architekturę, donice, kominki i paleniska. To najlepszy sposób na wykreowanie modnej i prestiżowej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Nakładany przez specjalistów Luxum wewnętrzny tynk dekoracyjny to gwarancja doskonałego efektu. Niezwykłe właściwości, bogactwo kolorów oraz możliwość uzyskania wielu ciekawych struktur, pozwalają na aranżację wyjątkowych projektów.

Jeżeli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie wnętrza, artystyczny tynk HD CONCRETE™ jest strzałem w dziesiątkę. Odmieni on Twoje wnętrza i nada im niepowtarzalnego charakteru. Wybierając tynk dekoracyjny od Luxum otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i estetyki, zgodnej z panującymi trendami.

Prześlij projekt lub skontaktuj nas ze swoim architektem, aby wybrać tynk dekoracyjny odpowiadający Twoim potrzebom. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, konsultanci Luxum są do dyspozycji. Wystarczy odwiedzić salon firmowy, zadzwonić lub napisać poprzez formularz kontaktowy. Skontaktuj się z nami i postaw na tynk strukturalny HD CONCRETE™ firmy Luxum!

Sprawdź też: beton architektoniczny, płytki lustrzane, stal kortenowska, okładziny ścienne, mikrocement oikos, chemia budowlana, panele ścienne 3D, mała architektura

Tynk dekoracyjny w nowoczesnej aranżacji

Tynk strukturalny Verde bottiglia

Informacje

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE

HD Concrete™ to odkryta na nowo, dawna technologia ekologicznych zapraw wapiennych, oparta o naturalne materiały, stanowiąca doskonałą alternatywę dla płyt kamiennych, farb strukturalnych, paneli 3d, tapet i zwykłych, sztucznych tynków dekoracyjnych dostępnych np. w marketach budowlanych. Każda struktura tynku dekoracyjnego HD Concrete™ występuje we wszystkich oferowanych kolorach.

Dostępne są struktury gładkie, zacierane, chropowate, z charakterystycznymi wżerami (kawernami) o różnym stopniu intensywności. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Nie odparza, nie odpryskuje, nie żółknie. Starzeje się naturalnie i bardzo powoli z biegiem lat.

System aplikacji

Powierzchnie wykonane w technologii tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ są tworzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów – ręcznie. Proces aplikacji jest realizowany w miejscu inwestycji, po wcześniejszym zamówieniu oraz ustaleniu odpowiedniego wzoru dekoracyjnego i koloru. Panele, meble i płyty dekoracyjne, mogą być pokrywane warsztatowo na materiale powierzonym i dostarczone kurierem w dowolne miejsce.

Nieregularności które będą pojawiać się na powierzchni tynku dekoracyjnego, są charakterystyczne dla tego procesu, potwierdzając oryginalność i wyjątkowość produktu hand-made.

Skontaktuj się z nami

Użytkowanie i konserwacja

Powierzchnie z tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™, nie wymagają szczególnej opieki, rutynowe czyszczenie może być wykonywane za pomocą odkurzacza lub elektrostatycznych jednorazowych ściereczek. Przemyć za pomocą amoniaku odpowiednio rozcieńczonego w wodzie, bez spłukiwania, można użyć delikatnych środków czyszczących o naturalnym pH, uprzednio rozcieńczonych wodą. Powierzchnie należy następnie spłukać czystą wodą. W razie potrzeby można użyć środków odtłuszczających, które również należy spłukać wodą. Nie zaleca się korzystania z agresywnych środków czystości.

Struktury betonu dekoracyjnego HD CONCRETE™-CEMENTO.

Dekory i struktury betonu dekoracyjnego CEMENTO z tynków strukturalnych HD CORNCRETE™, są unikalne pod względem finalnego efektu.

Tynk dekoracyjny we wnętrzu

Niektóre dekory powstają z nakładania kilku warstw betonu dekoracyjnego różnych kolorów,  które częściowo się przenikają oraz użycia dodatkowych materiałów, w tym farb akrylowych, sproszkowanego srebra, miedzi, mosiądzu i złota.

Starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces realizacji daje doskonały, zgodny z zamierzeniami efekt i 100% satysfakcji.

Jak zamawiać

1. Masz pomysł?

Źródłami inspiracji mogą być nie tylko strony architektoniczne, ale także portale takie jak: Pinterest, Facebook, Instagram, Homebook czy Homify. Z pewnością dostarczą one wielu pomysłów, które będą pasować do Ciebie oraz spełnią Twoje wymagania względem estetyki i komfortu.

2. Skontaktuj się z doradcą klienta.

Pomysł już jest, więc pora na skonsultowanie się z naszymi doradcami i doradczyniami klienta. W tym celu możesz zadzwonić, wysłać maila, odwiedzić Showroom Luxum® w Krakowie lub skontaktować się z nami za pomocą czatu.

3. Otrzymaj projekt i wycenę.

Następnym etapem jest wycena oraz przygotowanie rysunków technicznych. Nasze projektantki z największą dbałością wykonają każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, konsultując każdy etap prac z Tobą lub Twoim biurem architektonicznym.

4. Realizacja i dostawa.

Kiedy wszystko już jest gotowe, pozostaje czekać na realizację Twojego wymarzonego i w pełni indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz na zamówienie. Produkty dostarczamy na terenie całej Europy, ubezpieczonym transportem.

Galeria

Inspiracje

Skontaktuj się z nami i zamów tynk dekoracyjny

Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

Koszyk

Brak produktów w koszyku.