fbpx

TYNK DEKORACYJNY

hdconcrete

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to nowoczesne i trwałe rozwiązanie na ściany, sufity, meble, małą architekturę, kominki, drzwi wewnętrzne, a także donice oraz wyposażenie wnętrz przygotowywane na wymiar.

beton ozdobny

Cienkowarstwowy tynk strukturalny HD CONCRETE™

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to wyjątkowy system dekoracji strukturalnej dopasowany do różnego rodzaju powierzchni, dostarczany wyłącznie z usługą wykonania w miejscu realizacji lub na przygotowanych elementach.
Ekskluzywne tynki strukturalne HD CONCRETE™ tworzą niezwykły efekt dekoracyjny i idealnie sprawdzą się do pokrywania:

 • ścian,
 • frontów i całych mebli,
 • drzwi wewnętrznych,
 • kominków,
 • małej architektury.

Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ pozwalają na uzyskanie nawet trzy warstwowej powierzchni o grubości zaledwie 2 – 2,5 mm, doskonałej pod względem trwałości, pomimo ekologicznego, naturalnego pochodzenia.

HD CONCRETE™ to beton dekoracyjny w formie wapiennego tynku strukturalnego, który jest innowacją na polskim rynku wprowadzoną przez Luxum®, opartą na włoskiej technologii. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ w części bazowej jest w 100% produkowany jest we Włoszech. Odpowiedni dobór i wykonanie aplikacji na ścianach oraz innych elementach wyposażenia wnętrz przez polskich rzemieślników-artystów, gwarantują najwyższy poziom jakości oraz doskonały, zamierzony efekt dekoracyjny. Tynk strukturalny HD CONCRETE™, ze względu na wysoki poziom zadowolenia klientów, można znaleźć w wyposażeniu wnętrz w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Łódź.

Jak zamówić tynk strukturalny?

Krok 1: Wybierz wzór spośród podanych poniżej propozycji

Krok 2: Określ wymiary powierzchni na której będzie Twoja aranżacja z użyciem tynków strukturalnych

Krok 3: Skontaktuj się z doradcą telefonicznie, e-mailowo lub poprzez chat na dole strony

Przygotujemy dla Ciebie najlepszą wycenę z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Tynki strukturalne (dekoracyjne) - wzory

Cennik tynków dekoracyjnych

Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)

Cena dotyczy realizacji powyżej 4 m²

Cienkowarstwowy beton architektoniczny - wzory

Dostępne struktury

Cennik cienkowarstwowego betonu architektonicznego

Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)

Cena dotyczy realizacji powyżej 4 m²

Wapienny tynk strukturalny HD CONCRETE™ ma niewiarygodnie szerokie zastosowania. Może być użyty tam, gdzie położenie normalnych płyt z betonu dekoracyjnego byłoby niemożliwe, na przykład na:

 • powierzchniach zakrzywionych i narożnikach,
 • sufitach,
 • meblach i lekkich zabudowach,

zachowując przy tym bardzo małą grubość materiału.beton dekoracyjny

Unikatowe cechy, jakimi wyróżniają się tynki strukturalne HD CONCRETE™ tkwią nie tylko w odpowiednim doborze wyselekcjonowanych, wysokojakościowych składników i recepturze dopracowanej przy współpracy z włoskimi konserwatorami zabytków, ale także w autorskim opracowaniu techniki wykonawczej.
Jedyny dostępny w Polsce, z tak doskonałym efektem estetycznym tynk strukturalny w formie betonu dekoracyjnego, którym pokrywane są nawet trudne powierzchnie. Aplikując tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, można uzyskać doskonały efekt na ściany i sufity z podłożem z każdego rodzaju tynku i okładzin, dlatego tynki strukturalne HD CONCRETE™ nakładane są z powodzeniem na:

 • drewno i płyty drewnopochodne,
 • płyty GK,
 • stal,
 • kompozyty,
 • tynki wapienne, gipsowe i akrylowe,
 • wylewki,
 • ściany murowane,
 • stary beton,
 • płytki ceramiczne i gresowe.

Ze względu na specyfikę technologii i troskę o zawsze najlepszy efekt, tynk strukturalny HD CONCRETE™, można zamówić tylko z montażem. Powierzchnie są tworzone wyłącznie przez wyspecjalizowanych profesjonalistów z Luxum®, działających na terenie całej Unii Europejskiej, którzy zapewnią państwu tynk strukturalny o  efekcie spełniającym najwyższe standardy, a także bezpieczny i odpowiedni przebieg montażu oraz najlepszą estetykę wykończenia.
Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ sprawdzą się zarówno w mieszkaniach minimalistycznych, jak i tych, w których dominuje aranżacyjny przepych. Beton dekoracyjny tworzy neutralne tło, dzięki czemu można je śmiało zestawiać z pomysłami przełamującymi standardowe podejście do ścian lub mebli. Jego największym atutem jest piękno odwzorowujące najstarsze techniki wykończenia w nowoczesnym wydaniu.
Naturalny i cienkowarstwowy tynk strukturalny do uzyskania zamierzonego efektu wizualnego i pożądanej trwałości, wymaga perfekcyjnego podejścia jednakowo do jakości materiału oraz wykonania. Zamówienie tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ gwarantuje doskonały efekt oraz najwyższą trwałość.
Tynk strukturalny HD CONCRETE™ jest bardziej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia niż dotychczas znane rozwiązania w tynkach cienkowarstwowych. Dodatkowo ten tynk dekoracyjny nie ściera się przy zwykłym użytkowaniu i jest odporny na wilgoć, dlatego z powodzeniem będzie zdobił ściany w:

 • salonie,
 • sypialni,
 • gabinecie,
 • korytarzu,
 • kuchni,
 • łazience.

W związku z tym, że tynk dekoracyjny jest łatwy w utrzymaniu czystości, do jego pielęgnacji nie trzeba stosować żadnych specjalistycznych i drogich środków. Warto także wiedzieć, że ekologiczne tynki dekoracyjne HD CONCRETE™, dobrze przewodzą ciepło i są paroprzepuszczalne, zapewniając prawidłowe „oddychanie ścian”. Ten ekologiczny beton dekoracyjny można zatem bezpiecznie wykorzystać tam, gdzie planuje się długie i częste przesiadywanie, czyli np. w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.
Tynki strukturalne HD CONCRETE™ jako beton dekoracyjny, pozbawiają wnętrz nudy i są świetnym sposobem na uzyskanie ekskluzywnego, indywidualnego stylu. Wybór struktur, dekorów, kolorów jest na bieżąco dostosowywany do najnowszych trendów europejskiej architektury i designu wnętrz. Możesz mieć pewność, że decydując się na tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ stawiasz na ponadczasowy wygląd pomieszczenia.
Wybierając tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ można mieć pewność, że jest się w zgodzie z naturą oraz aktualną modą, wykańczając wnętrza zarówno domów i apartamentów prywatnych, jak i użyteczności publicznej oraz w strefach wymagających zastosowania materiałów prestiżowych, o wysokich walorach dekoracyjnych i użytkowych. Tynk strukturalny od Luxum® znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu!
W ofercie tynków dekoracyjnych HD CONCRETE™ dostępne są kolory naturalne. Od bieli, przez odcienie szarości, po ciepłe i zdecydowane barwy. Dzięki temu, możesz zdecydować się na tynk dekoracyjny w ulubionym kolorze, który doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.

Tynk strukturalny HD CONCRETE™ – beton dekoracyjny CEMENTO

CEMENTO to beton dekoracyjny z gamy tynków strukturalnych HD CONCRETE™, do zastosowania we wnętrzach. Ten wysokiej jakości beton dekoracyjny znakomicie sprawdzi się we wnętrzach w stylu:

 • nowoczesnym,
 • industrialnym,
 • loft,
 • glamour,
 • vintage,
 • skandynawskim.

Tynk strukturalny szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z metalem lakierowanym proszkowo na czarno, lub „zardzewiałą” stalą kortenowską (np. panele COR-TECH). Beton dekoracyjny CEMENTO stanowi także wyjątkowo udane połączenie z drewnem. Obecnie najmodniejszymi materiałami do wykończenia wnętrz są tynki strukturalne, w tym betony dekoracyjne w towarzystwie drewnianych pionowych paneli lamelowych. Najlepszym przykładem są pionowe panele lamelowe HAUSDER™. Razem z panelami pionowymi HAUSDER™ tynk dekoracyjny CEMENTO imitujący beton stanowi idealną dekorację.
Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ CEMENTO i jego profesjonalna aplikacja, zapewnią uzyskanie struktur, przebarwień i wżerów (kawern) typowych dla betonu dekoracyjnego.
Beton dekoracyjny aplikowany jest na podłoża cementowe, cementowo-wapienne, OSB, MDF, HDF, płyty ogniotrwałe na kominki, oraz na płytach gipsowo-kartonowych (GK), kompozytach i konglomeratach.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ pozwala na tworzenie awangardowych okładzin ściennych

verde-bottiglia

Różnego rodzaju efekty,jakie gwarantuje tynk strukturalny HD CONCRETE™ można zamówić na praktycznie każde podłoże. Oprócz ścian realizacja tynku dekoracyjnego możliwa jest na meblach, małej architekturze, donicach, kominkach i panelach.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to najlepszy sposób na wykreowanie modnej i prestiżowej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Wykonawstwo tynków dekoracyjnych, przez specjalistów Luxum gwarantuje doskonały efekt i dopracowanie w każdym szczególe. Niezwykłe właściwości, bogactwo kolorów oraz możliwość uzyskania wielu ciekawych struktur, pozwalają na aranżację wyjątkowo udanych projektów.

Jeżeli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie wnętrza – tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ jest strzałem w dziesiątkę. Wysokiej jakości tynk strukturalny odmieni Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Wybierając tynk dekoracyjny od Luxum® otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i stylowe wnętrze, zgodne z panującymi trendami.

Prześlij projekt lub skontaktuj nas ze swoim architektem, aby wybrać tynk dekoracyjny odpowiadający Twoim potrzebom. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, konsultanci Luxum® są do dyspozycji. Wystarczy odwiedzić salon firmowy, zadzwonić lub napisać poprzez formularz kontaktowy. Skontaktuj się z nami i postaw na tynk strukturalny HD CONCRETE™ firmy Luxum®!

INFORMACJE

hdconcrete

INFORMACJE – TYNK DEKORACYJNY HD CONCRETE™

Każda struktura tynku dekoracyjnego HD Concrete™ występuje we wszystkich oferowanych kolorach.

Dostępne są struktury gładkie, zacierane, chropowate, z charakterystycznymi wżerami (kawernami) o różnym stopniu intensywności.

HD Concrete™ to odkryta na nowo, dawna technologia ekologicznych zapraw wapiennych, oparta o naturalne materiały, stanowiąca doskonałą alternatywę dla płyt kamiennych, farb strukturalnych, paneli 3d, tapet i zwykłych, sztucznych tynków dekoracyjnych dostępnych np. w marketach budowlanych.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Nie odparza, nie odpryskuje, nie żółknie. Starzeje się naturalnie i bardzo powoli z biegiem lat.

 

SYSTEM APLIKACJI – TYNK DEKORACYJNY HD CONCRETE™

Powierzchnie wykonane w technologii tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ są tworzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów – ręcznie. Proces aplikacji jest realizowany w miejscu inwestycji, po wcześniejszym zamówieniu oraz ustaleniu odpowiedniego wzoru dekoracyjnego i koloru. Panele, meble i płyty dekoracyjne, mogą być pokrywane warsztatowo na materiale powierzonym i dostarczone kurierem w dowolne miejsce.

Nieregularności które będą pojawiać się na powierzchni tynku dekoracyjnego, są charakterystyczne dla tego procesu, potwierdzając oryginalność i wyjątkowość produktu hand-made.

Użytkowanie i konserwacja

Powierzchnie z tynku dekoracyjnego HD CONCRETE, nie wymagają szczególnej opieki, rutynowe czyszczenie może być wykonywane za pomocą odkurzacza lub elektrostatycznych jednorazowych ściereczek. Przemyć za pomocą amoniaku odpowiednio rozcieńczonego w wodzie, bez spłukiwania, można użyć delikatnych środków czyszczących o naturalnym pH, uprzednio rozcieńczonych wodą. Powierzchnie należy następnie spłukać czystą wodą. W razie potrzeby można użyć środków odtłuszczających, które również należy spłukać wodą. Nie zaleca się korzystania z agresywnych środków czystości.

Struktury betonu dekoracyjnego HD CONCRETE™-CEMENTO.

Dekory i struktury betonu dekoracyjnego CEMENTO z tynków strukturalnych HD CORNCRETE™, są unikalne pod względem finalnego efektu.

Niektóre dekory powstają z nakładania kilku warstw betonu dekoracyjnego różnych kolorów,  które częściowo się przenikają oraz użycia dodatkowych materiałów, w tym farb akrylowych, sproszkowanego srebra, miedzi, mosiądzu i złota.

Starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces realizacji daje doskonały, zgodny z zamierzeniami efekt i 100% satysfakcji. 

JAK ZAMAWIAĆ

hdconcrete

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem: wymiarów ściany, miejsca inwestycji i zapytaj o indywidualną wycenę.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

INSPIRACJE

hdconcrete

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza