Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™

/
Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™

Tynki strukturalne

To nowoczesne i trwałe rozwiązanie na ściany, sufity, meble, małą architekturę, kominki, drzwi wewnętrzne, a także donice oraz wyposażenie wnętrz przygotowywane na wymiar. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to wyjątkowy system dekoracji strukturalnej, dopasowany do różnego rodzaju powierzchni, dostarczany wyłącznie z usługą wykonania w miejscu realizacji lub na przygotowanych elementach

Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ pozwalają na uzyskanie nawet trzywarstwowej powierzchni o grubości zaledwie 2-2,5 mm, doskonałej pod względem trwałości. Ponadto są to produkty naturalnego, ekologicznego pochodzenia.

Ekskluzywne tynki strukturalne HD CONCRETE™ tworzą niezwykły efekt dekoracyjny i idealnie sprawdzą się do pokrywania:

Tynk strukturalny Cemento Oro

Tynk HD Concrete we wnętrzu

Cienkowarstwowy tynk strukturalny HD CONCRETE™

HD CONCRETE™ to beton dekoracyjny w formie wapiennego tynku strukturalnego, będący innowacją na polskim rynku wprowadzoną przez Luxum®, opartą na włoskiej technologii. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ w części bazowej jest w 100% produkowany we Włoszech.

Odpowiedni dobór i wykonanie aplikacji na ścianach oraz innych elementach wyposażenia wnętrz przez polskich rzemieślników-artystów gwarantują najwyższy poziom jakości oraz doskonały, zamierzony efekt dekoracyjny. Tynk strukturalny HD CONCRETE™, ze względu na wysoki poziom zadowolenia klientów, można znaleźć w wyposażeniu wnętrz w największych miastach Polski, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk czy Łódź.

Jak zamówić tynk strukturalny?

Tynk strukturalny Cemento Modelli

Skontaktuj się z nami

Tynki strukturalne (dekoracyjne) – wzory

cemento

Cemento

cemento-modelli

Cemento modelli

cemento-oro

Cemento oro

CementoNero_620(1)

Cemento nero

cementodelicato_650

Cemento delicato

cemento naturale

Cemento naturale

Ottocento_490(6)

Ottocento *

verde bottiglia

Verde bottiglia

arrugginito

Arrugginito

RafaelloNero_560(2)

Rafaello nero

RafaelloBianco_460(2)

Rafaello bianco

RafaelloBeige_460

Rafaello beige

MarmorinoNero_580(2)

Marmorino nero

IMG_9168

Marmorino nero
magra

Marmorino oro

* Dostępne w kolorach: Bianco, AN 929, AN 823

Cennik tynków dekoracyjnych

Tynk dekoracyjny cemento 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento modelli 600 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento oro 620 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento nero 620 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento delicato 650 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny cemento naturale 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny ottocento 490 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny verde bottiglia 725 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny arrugginito 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello nero 560 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello bianco 460 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny rafaello beige 460 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino nero 580 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino nero magra 500 zł brutto/m²
Tynk dekoracyjny marmorino oro 580 zł brutto/m²

* Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)
* Cena dotyczy realizacji powyżej 5 m²

Cienkowarstwowy beton architektoniczny – wzory

cienkowarstwowy-beton-delicato

Cemento delicato

cienkowarstwowy-beton-grigio

Cemento grigio

cienkowarstwowy-beton-tramonto

Cemento tramonto

cienkowarstwowy-beton-antracite

Cemento antracite

Dostępne struktury

tekstura-oikos-gladkie

Gładka struktura

tekstura-oikos-delikatnie-porowate

Struktura delikatnie porowata

 

tekstura-oikos-mocno-porowate

Struktura mocno porowata

Cennik cienkowarstwowego betonu architektonicznego

Tynk dekoracyjny cemento 580 zł brutto/m²

* Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)
* Cena dotyczy realizacji powyżej 5 m²

Wapienny tynk strukturalny HD CONCRETE™ ma niewiarygodnie szerokie zastosowania.

tynk-Cemento-detal-zloty

Tynk strukturalny Cemento Naturale ze złotym zdobieniem

Może być użyty tam, gdzie położenie normalnych płyt z betonu dekoracyjnego byłoby niemożliwe, zachowując przy tym bardzo małą grubość materiału.

Unikatowe cechy, jakimi wyróżniają się tynki strukturalne HD CONCRETE™ tkwią nie tylko w odpowiednim doborze wyselekcjonowanych, wysokojakościowych składników i recepturze dopracowanej przy współpracy z włoskimi konserwatorami zabytków, ale także w autorskim opracowaniu techniki wykonawczej.

Jedyny dostępny w Polsce, z tak doskonałym efektem estetycznym tynk strukturalny w formie betonu dekoracyjnego, którym pokrywane są nawet wymagające powierzchnie, takie jak na przykład:

Aplikując tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, można uzyskać doskonały efekt na ściany i sufity z podłożem z każdego rodzaju tynku i okładzin, dlatego tynki strukturalne HD CONCRETE™ nakładane są z powodzeniem na:

Tynk strukturalny Arrugginito

Naturalny i cienkowarstwowy tynk strukturalny do uzyskania zamierzonego efektu wizualnego i pożądanej trwałości, wymaga perfekcyjnego podejścia jednakowo do jakości materiału oraz wykonania. Zamówienie tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ gwarantuje doskonały efekt oraz najwyższą trwałość.

 

Tynk strukturalny HD CONCRETE™ jest bardziej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia niż dotychczas znane rozwiązania w tynkach cienkowarstwowych.

Ze względu na specyfikę technologii i troskę o zawsze najlepszy efekt, tynk strukturalny HD CONCRETE™ można zamówić tylko z montażem. Powierzchnie tworzone są wyłącznie przez wyspecjalizowanych profesjonalistów z Luxum®, działających na terenie całej Unii Europejskiej, którzy zapewnią państwu tynk strukturalny o  efekcie spełniającym najwyższe standardy, a także bezpieczny i odpowiedni przebieg montażu oraz najlepszą estetykę wykończenia.
Tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ sprawdzą się zarówno w mieszkaniach minimalistycznych, jak i tych, w których dominuje aranżacyjny przepych. Beton dekoracyjny tworzy neutralne tło, dzięki czemu można go śmiało zestawiać z pomysłami przełamującymi standardowe podejście do ścian lub mebli. Jego największym atutem jest piękno odwzorowujące najstarsze techniki wykończenia w nowoczesnym wydaniu.

Cienkowarstwowy-beton-architektoniczny

Cienkowarstwowy beton architektoniczny Cemento grigio, Cemento delicato, Cemento antracite, Cemento tramonto

Tynk dekoracyjny nie ściera się przy zwykłym użytkowaniu i jest odporny na wilgoć, dlatego z powodzeniem będzie zdobił ściany w:

Tynk strukturalny Verde bottiglia

W związku z tym, że tynk dekoracyjny jest łatwy w utrzymaniu czystości, do jego pielęgnacji nie trzeba stosować żadnych specjalistycznych i drogich środków. Warto także wiedzieć, że ekologiczne tynki dekoracyjne HD CONCRETE™, dobrze przewodzą ciepło i są paroprzepuszczalne, zapewniając prawidłowe „oddychanie ścian”. Ten ekologiczny beton dekoracyjny można zatem bezpiecznie wykorzystać tam, gdzie planuje się długie i częste przesiadywanie, czyli np. w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.
Tynki strukturalne HD CONCRETE™ jako beton dekoracyjny, pozbawiają wnętrz nudy i są świetnym sposobem na uzyskanie ekskluzywnego, indywidualnego stylu. Wybór struktur, dekorów, kolorów jest na bieżąco dostosowywany do najnowszych trendów europejskiej architektury i designu wnętrz. Możesz mieć pewność, że decydując się na tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ stawiasz na ponadczasowy wygląd pomieszczenia.

Wybierając tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ można mieć pewność, że jest się w zgodzie z naturą oraz aktualną modą, wykańczając wnętrza zarówno domów i apartamentów prywatnych, jak i użyteczności publicznej oraz w strefach wymagających zastosowania materiałów prestiżowych, o wysokich walorach dekoracyjnych i użytkowych. Tynk strukturalny od Luxum® znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu!

W ofercie tynków dekoracyjnych HD CONCRETE™ dostępne są kolory naturalne. Od bieli, przez odcienie szarości, po ciepłe i zdecydowane barwy. Dzięki temu, możesz zdecydować się na tynk dekoracyjny w ulubionym kolorze, który doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.

Tynk strukturalny Cemento naturale

Skontaktuj się z nami

Tynk strukturalny HD CONCRETE™ – beton dekoracyjny CEMENTO

Tynk strukturalny szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z metalem lakierowanym proszkowo na czarno lub „zardzewiałą” stalą kortenowską (np. panele COR-TECH). Beton dekoracyjny CEMENTO stanowi także wyjątkowo udane połączenie z drewnem.

Obecnie najmodniejszymi materiałami do wykończenia wnętrz są tynki strukturalne, w tym betony dekoracyjne w towarzystwie drewnianych pionowych paneli lamelowych. Najlepszym ich przykładem są panele HAUSDER™. Razem z panelami pionowymi HAUSDER™ tynk dekoracyjny CEMENTO imitujący beton stanowi idealną dekorację.
Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ CEMENTO i jego profesjonalna aplikacja zapewnią uzyskanie struktur, przebarwień i wżerów (kawern) typowych dla betonu dekoracyjnego.

Beton dekoracyjny aplikowany jest na podłoża cementowe, cementowo-wapienne, OSB, MDF, HDF, płyty ogniotrwałe na kominkach, oraz na płytach gipsowo-kartonowych (GK), kompozytach i konglomeratach.

CEMENTO to beton dekoracyjny z gamy tynków strukturalnych HD CONCRETE™ do zastosowania we wnętrzach.

Ten wysokiej jakości beton dekoracyjny znakomicie sprawdzi się we wnętrzach w stylu:

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ pozwala na tworzenie awangardowych okładzin ściennych

Różnego rodzaju efekty, jakie gwarantuje tynk strukturalny HD CONCRETE™, można zamówić na praktycznie każde podłoże. Oprócz ścian, realizacja tynku dekoracyjnego możliwa jest na meblach, małej architekturze, donicach, kominkach i panelach.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to najlepszy sposób na wykreowanie modnej i prestiżowej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Wykonawstwo tynków dekoracyjnych przez specjalistów Luxum® gwarantuje doskonały efekt i dopracowanie w każdym szczególe. Niezwykłe właściwości, bogactwo kolorów oraz możliwość uzyskania wielu ciekawych struktur, pozwalają na aranżację wyjątkowo udanych projektów.

Jeżeli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie wnętrza – tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ jest strzałem w dziesiątkę. Wysokiej jakości tynk strukturalny odmieni Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalnego charakteru. Wybierając tynk dekoracyjny od Luxum® otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i stylowe wnętrze, zgodne z panującymi trendami.

Prześlij projekt lub skontaktuj nas ze swoim architektem, aby wybrać tynk dekoracyjny odpowiadający Twoim potrzebom. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, konsultanci Luxum® są do dyspozycji. Wystarczy odwiedzić salon firmowy, zadzwonić lub napisać poprzez formularz kontaktowy. Skontaktuj się z nami i postaw na tynk strukturalny HD CONCRETE™ firmy Luxum®!

Sprawdź też: beton architektoniczny, płytki lustrzane, stal kortenowska, okładziny ścienne, mikrocement oikos, chemia budowlana

Tynk dekoracyjny w nowoczesnej aranżacji

Tynk strukturalny Verde bottiglia

Informacje

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE

HD Concrete™ to odkryta na nowo, dawna technologia ekologicznych zapraw wapiennych, oparta o naturalne materiały, stanowiąca doskonałą alternatywę dla płyt kamiennych, farb strukturalnych, paneli 3d, tapet i zwykłych, sztucznych tynków dekoracyjnych dostępnych np. w marketach budowlanych. Każda struktura tynku dekoracyjnego HD Concrete™ występuje we wszystkich oferowanych kolorach.

Dostępne są struktury gładkie, zacierane, chropowate, z charakterystycznymi wżerami (kawernami) o różnym stopniu intensywności. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Nie odparza, nie odpryskuje, nie żółknie. Starzeje się naturalnie i bardzo powoli z biegiem lat.

System aplikacji

Powierzchnie wykonane w technologii tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ są tworzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów – ręcznie. Proces aplikacji jest realizowany w miejscu inwestycji, po wcześniejszym zamówieniu oraz ustaleniu odpowiedniego wzoru dekoracyjnego i koloru. Panele, meble i płyty dekoracyjne, mogą być pokrywane warsztatowo na materiale powierzonym i dostarczone kurierem w dowolne miejsce.

Nieregularności które będą pojawiać się na powierzchni tynku dekoracyjnego, są charakterystyczne dla tego procesu, potwierdzając oryginalność i wyjątkowość produktu hand-made.

Skontaktuj się z nami

Użytkowanie i konserwacja

Powierzchnie z tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™, nie wymagają szczególnej opieki, rutynowe czyszczenie może być wykonywane za pomocą odkurzacza lub elektrostatycznych jednorazowych ściereczek. Przemyć za pomocą amoniaku odpowiednio rozcieńczonego w wodzie, bez spłukiwania, można użyć delikatnych środków czyszczących o naturalnym pH, uprzednio rozcieńczonych wodą. Powierzchnie należy następnie spłukać czystą wodą. W razie potrzeby można użyć środków odtłuszczających, które również należy spłukać wodą. Nie zaleca się korzystania z agresywnych środków czystości.

Struktury betonu dekoracyjnego HD CONCRETE™-CEMENTO.

Dekory i struktury betonu dekoracyjnego CEMENTO z tynków strukturalnych HD CORNCRETE™, są unikalne pod względem finalnego efektu.

Tynk dekoracyjny we wnętrzu

Niektóre dekory powstają z nakładania kilku warstw betonu dekoracyjnego różnych kolorów,  które częściowo się przenikają oraz użycia dodatkowych materiałów, w tym farb akrylowych, sproszkowanego srebra, miedzi, mosiądzu i złota.

Starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces realizacji daje doskonały, zgodny z zamierzeniami efekt i 100% satysfakcji.

Jak zamawiać

1. Masz pomysł?

Źródłami inspiracji mogą być nie tylko strony architektoniczne, ale także portale takie jak: Pinterest, Facebook, Instagram, Homebook czy Homify. Z pewnością dostarczą one wielu pomysłów, które będą pasować do Ciebie oraz spełnią Twoje wymagania względem estetyki i komfortu.

2. Skontaktuj się z doradcą klienta.

Pomysł już jest, więc pora na skonsultowanie się z naszymi doradcami i doradczyniami klienta. W tym celu możesz zadzwonić, wysłać maila, odwiedzić Showroom Luxum® w Krakowie lub skontaktować się z nami za pomocą czatu.

3. Otrzymaj projekt i wycenę.

Następnym etapem jest wycena oraz przygotowanie rysunków technicznych. Nasze projektantki z największą dbałością wykonają każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, konsultując każdy etap prac z Tobą lub Twoim biurem architektonicznym.

4. Realizacja i dostawa.

Kiedy wszystko już jest gotowe, pozostaje czekać na realizację Twojego wymarzonego i w pełni indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz na zamówienie. Produkty dostarczamy na terenie całej Europy, ubezpieczonym transportem.

Galeria

Inspiracje

Skontaktuj się z nami i zamów tynk dekoracyjny

Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

Koszyk

Brak produktów w koszyku.