UMYWALKI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

UMYWALKI IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI

Umywalki z betonu architektonicznego pomimo, że naturalnie kojarzone ze stylem industrialnym, doskonale wpisują się cechy minimalizmu w trendach wyposażenia łazienek. Idealnie pasują do aranżacji łazienek w stylu glamur, a nawet retro. Wyobraź sobie nowoczesną łazienkę z umywalką betonową w połączeniu, z czystą, higieniczną bielą i ciepłym drewnem. Umywalki betonowe produkcji Luxum, wytwarzane są ręcznie i pokrywane mieszanką betonową BATHCREATE LUXUM, opartą na najwyższej jakości cemencie szwajcarskim ze szlachetnymi dodatkami minerałów i odpowiedniej żywicy.

Dlaczego umywalki z betonu architektonicznego od Luxum? Są lekkie, trwałe i oryginalne, z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie nowoczesnych aranżacji i wyposażenia łazienek. Umywalki z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM można zamówić na wymiar, w dowolnej formie i kształcie misy oraz blatu. Dostępne są różnie wersje kolorystyczne betonu. Umywalki betonowe, z betonu BATHCREATE LUXUM, cechuje doskonała odporność na trudy użytkowania nie tylko w eleganckich łazienkach prywatnych, ale także w łazienkach w budynkach użyteczności publicznej. Umywalki, oraz blaty z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM, są nieporowate, odporne na tłuszcze, soki i chemikalia. Nowoczesne umywalki z betonu architektonicznego z manufaktury Luxum, nie potrzebują pod konstrukcji, są samonośne, a dzięki wyjątkowej lekkości mogą być bezpośrednio montowane na ścianę.

Umywalki betonowe BATHCREATE LUXUM nadają się także do zastosowania w kuchni jako zlewy.

W produkcji umywalek betonowych stosowane są odpływy tradycyjne lub liniowe.

Zamów najlepszy beton architektoniczny wraz z usługą w promocyjnej cenie!

Promocja:

JUŻ OD 790 649 zł brutto za m*

 

* Ostateczna cena jest uzależniona od wybranego koloru betonu, rodzaju i stanu podłoża, ilości oraz struktury betonu. Realizacja na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Dojazd ekipy specjalistów Luxum na miejsce realizacji może być dodatkowo płatny. Płatność za dojazd jest ustalana każdorazowo przed przyjazdem. ** Projekty wykonywane są bezpłatnie pod warunkiem zamówienia produktu z usługą. Na poczet wykonania projektu może być pobrana kaucja, która rozliczana jest przy zamówieniu. Więcej w regulaminie bezpłatnego projektowania.

INFORMACJE

Umywalki z betonu architektonicznego:

Najlżejsze umywalki betonowe na polskim rynku
30% lżejsze od umywalek ceramicznych
do 85% lżejsze od tradycyjnych umywalek z betonu
waga przykładowej umywalki o wymiarach 100 x 45 x 15 około 10 kg

Umywalki z betonu architektonicznego na wymiar od Luxum pokrywane są wodoodporną powłoką Bathcreate Luxum. Wytwarzana ręcznie mieszanka powstaje na bazie najlepszej jakości cementu szwajcarskiego ze szlachetnymi dodatkami i odpowiednio dobranej żywicy. Dzięki jej zastosowaniu powierzchnia umywalki jest gładka, nieporowata i w 100% higieniczna. Prosta do utrzymania w czystości powłoka umywalki jest odporna na działanie tłuszczów, lub chemikaliów.

Dostępne kolory Bathreate Luxum

01-1
02-1 2
03-1

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej