UMYWALKI Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

umywalki-z-betonu

UMYWALKI IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI

Umywalki z betonu architektonicznego pomimo, że naturalnie kojarzone ze stylem industrialnym, doskonale wpisują się cechy minimalizmu w trendach wyposażenia łazienek. Idealnie pasują do aranżacji łazienek w stylu glamour, a nawet retro. Wyobraź sobie nowoczesną łazienkę z umywalką betonową w połączeniu, z czystą, higieniczną bielą i ciepłym drewnem. Umywalki betonowe produkcji Luxum, wytwarzane są ręcznie z betonu architektonicznego, opartego na najwyższej jakości cemencie szwajcarskim ze szlachetnymi dodatkami minerałów i odpowiedniej żywicy.

Dlaczego umywalki z betonu architektonicznego od Luxum? Są lekkie, trwałe i oryginalne, z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie nowoczesnych aranżacji i wyposażenia łazienek. Umywalki z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM można zamówić na wymiar, w dowolnej formie i kształcie misy oraz blatu. Dostępne są różnie wersje kolorystyczne betonu. Umywalki z betonu BATHCREATE LUXUM, cechują się doskonałą odpornością na trudy użytkowania nie tylko w eleganckich łazienkach prywatnych, ale także w łazienkach w budynkach użyteczności publicznej. Umywalki, oraz blaty z betonu architektonicznego BATHCREATE LUXUM, są nieporowate, odporne na tłuszcze, soki i chemikalia. Nowoczesne umywalki z betonu architektonicznego z manufaktury Luxum, nie potrzebują podkonstrukcji, są samonośne, a dzięki wyjątkowej lekkości mogą być bezpośrednio montowane na ścianę.

Umywalki betonowe BATHCREATE LUXUM nadają się także do zastosowania w kuchni jako zlewy.

W produkcji umywalek betonowych stosuje się odpływy tradycyjne lub liniowe.

INFORMACJE

Umywalki z betonu architektonicznego:

Najlżejsze umywalki betonowe na polskim rynku
30% lżejsze od umywalek ceramicznych
do 85% lżejsze od tradycyjnych umywalek z betonu
waga przykładowej umywalki o wymiarach 100 x 45 x 15 około 10 kg

Umywalki z betonu architektonicznego na wymiar od Luxum są w pełni wodoodporne. Wytwarzany ręcznie beton architektoniczny powstaje na bazie najlepszej jakości cementu szwajcarskiego ze szlachetnymi dodatkami i odpowiednio dobranej żywicy. Dzięki temu, powierzchnia umywalki jest gładka, nieporowata i w 100% higieniczna. Proste do utrzymania w czystości umywalki są odporne na działanie tłuszczów, lub chemikaliów.

Kolorystyka umywalek z betonu architektonicznego

kolory

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza