Płytki lustrzane Luxformat

/
Płytki lustrzane Luxformat

Płytki lustrzane nr 1 w Polsce

Nowoczesne płytki lustrzane Luxformat™ stylowo będą się prezentowały we wnętrzach prywatnych, ale i komercyjnych. Ze względu na swoje właściwości kafelki lustrzane z powodzeniem można wykorzystywać w pomieszczeniach mokrych i postrzeganych jako te wymagające. Mowa tu o korytarzu, kuchni, łazience, basenie, strefie SPA, oranżerii, ciągu komunikacyjnym w biurze, a nawet elewacji zewnętrznej! Luxformat™ to wiodące na polskim rynku kafle lustrzane, dostarczane wyłącznie w gatunku klasy premium.

W sprzedaży dostępne są kafelki lustrzane w wielu standardowych, najbardziej poszukiwanych rozmiarach. Atutem linii Luxformat™ jest szeroka gama kolorystyczna, pozwalająca uzyskać pożądany efekt dekoracyjny, dostosowany do charakteru aranżacji każdego wnętrza. Pięknie będą się prezentowały płytki lustrzane w kuchni nowoczesnej, jak i w prowansalskiej, czy klasycznej. To samo dotyczy salonu, biura, czy każdego innego, dowolnego wnętrza.

plytki-lustrzane-kuchni

Płytki dekoracyjne z luster marki Luxformat™ nie mają tendencji do korozji, charakterystycznej dla płytek z luster odpadowych lub luster produkcji azjatyckiej.

Płytki lustrzane we wnętrzu

Płytki lustrzane prostokątne

Skontaktuj się z nami i zamów płytki lustrzane Luxformat™

Płytki lustrzane

Płytki lustrzane w kuchni

płytki lustrzane

Płytki lustrzane w klatce schodowej

Doskonała jakość, czyli to, co wyróżnia lustrzane płytki dekoracyjne

Płytki lustrzane w kolorze grafitowym

Solidne wykonanie płytek lustrzanych Luxformat™

Lustrzane płytki ścienne Luxformat™, w odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku kafli, nie powstają z odpadów, tylko ze specjalnie produkowanych luster europejskich, światowego lidera w produkcji szkła i luster koncernu SAINT-GOBAIN®. Właśnie dlatego płytki lustrzane na ścianę Luxformat™:

  • posiadają podwójną powłokę tak zwanego podlustrza,
  • nie mają skaz, wtrąceń, krzywizn oraz zniekształceń,
  • są odporne na korozję, która jest charakterystyczna dla lustrzanych płytek produkowanych w Azji.

Luxformat™ to nie płytki ręcznie robione, dzięki czemu sprzedawane egzemplarze są identyczne. Produkowane są przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, gwarantujących niezawodną jakość. Najnowocześniejsze na świecie szwajcarskie, zaawansowane technologicznie urządzenia i centra obróbcze, pozwalają na cięcie, obróbkę i sprawiają, że płytki lustrzane fazowane powstają z niezwykłą precyzją, niedostępną dla większości konkurencyjnych wyrobów.

Lustrzane płytki ścienne powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii gwarantujących ich niezawodną jakość. Najnowocześniejsze na świecie szwajcarskie, zaawansowane technologicznie urządzenia i centra obróbcze, pozwalają na cięcie, obróbkę i sprawiają, że płytki lustrzane fazowane powstają z niezwykłą precyzją, niedostępną dla większości konkurencyjnych wyrobów.

Kształty płytek lustrzanych

Kwadrat

10 × 10 cm

Kwadrat

15 × 15 cm

Kwadrat

30 × 30 cm

Prostokąt

10 × 15 cm

Prostokąt

10 × 20 cm

Prostokąt

10 × 30 cm

Prostokąt

15 × 30 cm

Trójkąt

21,2 × 21,2 × 30 cm

Trójkąt

30 × 30 × 42,4 cm

Kolory płytek lustrzanych

Grafit

Miedź

Srebro

Brąz

Złoto

Cennik płytek lustrzanych Luxformat™

Płytka fazowana 10 × 10 cm

srebrna

1050 zł za m² / 10,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 10 cm

brązowa, grafitowa

1150 zł za m² / 11,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 10 cm

złota, miedziana

1300 zł za m² / 13 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 15 cm

srebrna

700 zł za m² /10,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 15 cm

brązowa, grafitowa

767 zł za m² / 11,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 15 cm

złota, miedziana

867 zł za m² / 13 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 20 cm

srebrna

525 zł za m² / 10,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 20 cm

brązowa, grafitowa

575 zł za m² / 11,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 20 cm

złota, miedziana

775 zł za m² / 15,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 30 cm

srebrna

400 zł za m² / 12 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 30 cm

brązowa, grafitowa

434 zł za m² / 13 zł za sztukę
Płytka fazowana 10 × 30 cm
złota, miedziana
600 zł za m² / 18 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 15 cm

srebrna

467 zł za m² / 10,50 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 15 cm

brązowa, grafitowa

578 zł za m² / 13 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 15 cm

złota, miedziana

934 zł za m² / 21 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 30 cm

srebrna

289 zł za m² / 13 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 30 cm

brązowa, grafitowa

356 zł za m² / 16 zł za sztukę
Płytka fazowana 15 × 30 cm

złota, miedziana

623 zł za m² / 28 zł za sztukę
Płytka fazowana 30 × 30 cm

srebrna

212 zł za m² / 19 zł za sztukę
Płytka fazowana 30 × 30 cm

brązowa, grafitowa

245 zł za m² / 22 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 21,2 × 21,2 × 30 cm

srebrna

757 zł za m² / 17 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 21,2 × 21,2 × 30 cm

złota, miedziana

2047 zł za m² / 46 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 21,2 × 21,2 × 30 cm

brązowa, grafitowa

846 zł za m² / 19 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 30 × 30 × 42,4 cm

srebrna

378 zł za m² / 17 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 30 × 30 × 42,4 cm

złota, miedziana

1023 zł za m² / 46 zł za sztukę
Płytka fazowana trójkąt 30 × 30 × 42,4 cm

brązowa, grafitowa

400 zł za m² / 19 zł za sztukę
Klej do płytek lustrzanych Luxum 65 zł za sztukę

* Wydajność do 1,5 m²
* Wszystkie podane ceny są cenami brutto
* Grubość płytki 4 mm. Fazowanie 10 mm

Skontaktuj się z nami i zamów płytki lustrzane Luxformat™

Poznaj zalety płytek lustrzanych

Lustrzane kafelki Luxformat™ do kuchni, salonu i wielu innych wnętrz, posiadają powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości bez smug i nalotów. Co istotne, zalety płytek lustrzanych to nie tylko funkcjonalność i nowoczesny design:

Kafelki lustrzane – sposób na różnorodną aranżację

Szybka wysyłka fazowanych płytek lustrzanych

Możesz zamówić płytki lustrzane do kuchni, salonu, łazienki, biura itd., w wybranym kolorze. Dzięki takiemu dopasowaniu do wymagań, kafelki lustrzane mają szerokie możliwości aranżacyjne. Będą doskonałym wyborem podczas poszukiwań idealnej okładziny ściennej i dekoracyjnej dla przestrzeni. Stanowią oryginalną alternatywę dla typowych, glazurniczych rozwiązań.

Kafelki lustrzane najczęściej pojawiają się w kompozycjach układanych „na cegiełkę”. Można jednak przygotować własną mozaikę, stworzoną poprzez połączenie różnych rozmiarów płytek dekoracyjnych. Luxformat™ pozwala także na montaż równoległy z minimalną dylatacją.

luxformat-lazienka

Płytki lustrzane w łazience

Co jeszcze warto wiedzieć o lustrzanych płytkach ściennych?

Zapraszamy do salonu firmowego z największą ekspozycją dekoracyjnych płytek lustrzanych w aranżacjach na ścianie lub wygodnego zamówienia przez Internet.

*Zalecany montaż kafelków (płytek) lustrzanych na klej montażowy Luxum® w kartuszach 290ml. Natychmiastowe, precyzyjne i łatwe klejenie bez konieczności podpierania do praktycznie każdego podłoża zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Klej Luxum® jest bezpieczny dla podlustrza, nie zawiera silikonów i rozpuszczalników. Klej montażowy Luxum® pozwala na niwelowanie ewentualnych krzywizn i ubytków ścian. Klejenie płytek lustrzanych na klej Luxum®, to bezpieczny wybór. Klej jest niezwykle mocny, a jednocześnie pozostaje lekko elastyczny, co skutecznie zabezpiecza przed pękaniem płytek lustrzanych nawet w przypadku pękania czy odkształceń podłoża. Do montażu w łazienkach, na ściany i rewers płytek z luster zalecany jest grunt izolacyjny z funkcją szczepną Luxum®.

**Szanowni Państwo, otrzymujemy wiele zgłoszeń dotyczących pojawiania się zdjęć i opisów płytek lustrzanych Luxformat™ w różnorodnych publikacjach nieznanych dystrybutorów. Publikacje te pojawiają się zwłaszcza na różnych portalach ogłoszeniowych oraz niezaufanych stronach internetowych. W większości te produkty nie mają nic wspólnego z oryginalnym produktem. Podróbki czy repliki kafli lustrzanych Luxformat™ nie posiadają cech jakościowych i estetycznych oryginalnego produktu. Jak wykazały badania, zwykłe, nieoryginalne lustrzane płytki dekoracyjne są podatne na korozję (charakterystyczne ciemne plamy i zmatowienia), a ich wymiary i obróbka nie są precyzyjne, co często uniemożliwia prawidłowy montaż.

Planujesz zamówić lustrzane kafelki do swojej kuchni, a może biura? Dla pewności, zamówienie najlepiej złożyć bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy. W razie wątpliwości zawsze można złożyć zamówienie dzwoniąc na infolinię (+48) 12 307 00 70.

Sprawdź też: beton architektoniczny, stal kortenowska, tynk dekoracyjny, okładziny ścienne, mikrocement oikos, chemia budowlana

Informacje

Luxformat™ to płytki lustrzane wykonywane z najwyższej jakości luster produkowanych przez firmę Saint-Gobain. Stworzone z dbałością o wszystkie detale, spełniają Europejskie Normy dotyczące obróbki szkła.

Płytki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: złoto, srebro, grafit, brąz.

Utrzymanie

Płytki lustrzane zamontowane w kuchni lub łazience mogą wydawać się trudne do utrzymania w czystości. Nic podobnego! Do czyszczenia wystarczy użyć ogólnodostępnych środków do pielęgnacji lustrzanych, czy szklanych powierzchni. Z łatwością usuniemy wszelkie smugi i plamy, powstałe w naturalnym procesie użytkowania.

Dostawa

Jak zamawiać

1. Masz pomysł?

Źródłami inspiracji mogą być nie tylko strony architektoniczne, ale także portale takie jak: Pinterest, Facebook, Instagram, Homebook czy Homify. Z pewnością dostarczą one wielu pomysłów, które będą pasować do Ciebie oraz spełnią Twoje wymagania względem estetyki i komfortu.

2. Skontaktuj się z doradcą klienta.

Pomysł już jest, więc pora na skonsultowanie się z naszymi doradcami i doradczyniami klienta. W tym celu możesz zadzwonić, wysłać maila, odwiedzić Showroom Luxum® w Krakowie lub skontaktować się z nami za pomocą czatu.

3. Otrzymaj projekt i wycenę.

Następnym etapem jest wycena oraz przygotowanie rysunków technicznych. Nasze projektantki z największą dbałością wykonają każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, konsultując każdy etap prac z Tobą lub Twoim biurem architektonicznym.

4. Realizacja i dostawa.

Kiedy wszystko już jest gotowe, pozostaje czekać na realizację Twojego wymarzonego i w pełni indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz na zamówienie. Produkty dostarczamy na terenie całej Europy, ubezpieczonym transportem.

Galeria

Inspiracje

Skontaktuj się z nami i zamów płytki lustrzane Luxformat™

Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

Koszyk

Brak produktów w koszyku.