fbpx

LUXFORMAT – płytki lustrzane

 

 

 

 

LUXFORMAT PŁYTKI – LUSTRZANE

jakzamawiacregulamincennikgaleria

 

znaczek

Luxformat to płytki lustrzane wykonywane na zamówienie z najwyższej jakości luster produkowanych przez firmę Saint-Gobain. Stworzone z dbałością o wszystkie detale, spełniają Europejskie Normy dotyczące obróbki szkła.

Cechy płytek lustrzanych to nie tylko wizualne powiększenie pomieszczenia, ale także nadanie mu głębi charakteru. Refleksy świetlne odbijające się w powierzchni materiału tworzą we wnętrzu niezwykłą atmosferę, którą w zależności od czynników fizycznych i atmosferycznych, niemal każdego dnia odkrywamy na nowo. Takie rozwiązanie rozjaśni pomieszczenie, doskonale sprawdzi się w połączeniu z klasycznymi materiałami, takimi jak drewno, beton, lub białymi i czarnymi elementami wyposażenia.

 

 

 

KOLORY

 

Płytki dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: złoto, srebro, delikatna miedź (róż), grafit, brąz

* kolory w palecie nie oddają w pełni kolorów rzeczywistych

 

znaczek

 

Płytki lustrzane mają szerokie możliwości aranżacyjne. Będą doskonałym wyborem podczas poszukiwań idealnej okładziny ściennej dla przestrzeni łazienkowej, kuchennej, sypialnianej, czy też w salonie lub pokoju gościnnym. Stanowią oryginalną alternatywę dla typowych, glazurniczych rozwiązań.

 

Płytki lustrzane najczęściej pojawiają się w kompozycjach układanych „na cegiełkę”. Można jednak przygotować własną mozaikę, stworzoną poprzez połączenie nieregularnych kształtów i rozmiarów płytek, wykonanych na wymiar.

Płytki dostępne są w wersjach z fazą lub bez fazy.

.

 

WYMIARY

 

 

UTRZYMANIE

 

Płytki lustrzane zamontowane w kuchni lub łazience mogą wydawać się trudne do utrzymania w czystości. Nic podobnego! Do czyszczenia wystarczy użyć ogólnodostępnych środków do pielęgnacji lustrzanych, czy szklanych powierzchni. Z łatwością usuniemy wszelkie smugi i plamy, powstałe w  naturalnym procesie użytkowania.

 

DOSTAWA

Płytki dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu tygodnia od momentu złożenia zamówienia.

Wybierz najciekawszą alternatywę dla swojego wnętrza i stwórz wyjątkową aranżację!

 

znaczek