fbpx

PŁYTKI LUSTRZANE LUXFORMAT

luxformat
plytki-lustrzane

Płytki lustrzane nr 1 w Polsce

Kafle – płytki lustrzane Luxformat™, nowoczesne rozwiązania do ekskluzywnych wnętrz prywatnych i komercyjnych, z możliwością stosowania w pomieszczeniach mokrych i wymagających, takich jak korytarze, kuchnie, łazienki, baseny, strefy SPA, oranżerie, ciągi komunikacyjne, elewacje zewnętrzne.

Luxformat™, to wiodące na polskim rynku płytki lustrzane, dostarczane wyłącznie w gatunku klasy premium. Lustrzane płytki dekoracyjne dostępne są w wielu standardowych, najbardziej poszukiwanych rozmiarach. Atutem, jaki dodatkowo wyróżnia lustrzane kafelki jest szeroka gama kolorystyczna, pozwalająca uzyskać pożądany efekt dekoracyjny, dostosowując się do charakteru aranżacji każdego wnętrza, niezależnie od tego czy wykorzystujesz płytki lustrzane w kuchni, salonie lub innym, dowolnym wnętrzu.

Doskonała jakość, czyli to co wyróżnia lustrzane płytki dekoracyjne

 

Lustrzane płytki dekoracyjne Luxformat™ w odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku kafli lustrzanych, nie powstają z luster odpadowych, tylko ze specjalnie produkowanych luster europejskich, światowego lidera w produkcji szkła i luster koncernu SAINT-GOBAIN®.

Dzięki temu, kafle lustrzane wyróżnia podwójna powłoka podlustrza, brak skaz i wtrąceń oraz krzywizn i zniekształceń. Płytki dekoracyjne z luster marki Luxformat® nie mają tendencji do korozji, charakterystycznej dla płytek z luster odpadowych lub luster produkcji azjatyckiej.

Lustrzane płytki ścienne powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, gwarantujących ich niezawodną jakość. Najnowocześniejsze na świecie szwajcarskie zaawansowane technologicznie urządzenia i centra obróbcze, pozwalają na cięcie, obróbkę i sprawiają, że zarówno płytki lustrzane fazowane, jak i wykończone w dowolny sposób, powstają z niezwykłą precyzją, niedostępną dla większości konkurencyjnych wyrobów. Kafelki lustrzane Luxformat™, są wytrzymałe mechanicznie, łatwe w obróbce (można je przycinać) i przeznaczone do szybkiego montażu na klej montażowy Luxum® w kartuszach*.

Kolekcja płytek lustrzanych

Cennik płytek lustrzanych Luxformat

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
Grubość płytki 4 mm. Fazowanie 10 mm.

kolory-luxformat-05

Poznaj zalety płytek lustrzanych

Lustrzane kafelki Luxformat™ do kuchni, salonu i wielu innych wnętrz, posiadają powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości bez smug i nalotów. Co istotne, zalety płytek lustrzanych to nie tylko funkcjonalność i nowoczesny design:

  • umożliwiają wizualne powiększenie pomieszczenia, ale także nadanie mu głębi charakteru,
  • lustrzane płytki dekoracyjne odbijają refleksy świetlne, tworząc we wnętrzu niezwykłą atmosferę, którą w zależności od czynników fizycznych i atmosferycznych, niemal każdego dnia odkrywamy na nowo,
  • takie rozwiązanie rozjaśni pomieszczenie, doskonale sprawdzi się w połączeniu z klasycznymi materiałami, takimi jak drewno, beton, lub białymi i czarnymi elementami wyposażenia,
  • płytki lustrzane na ścianę można zaaranżować zarówno na małym fragmencie, jak i przestrzeni o większej powierzchni,
  • szczególnie dobrze kafle lustrzane sprawdzą się w aranżacjach w stylu glamour, nowoczesnym lub skandynawskim.

Kafelki lustrzane – sposób na różnorodną aranżację

Możesz zamówić płytki lustrzane fazowane w wybranym kolorze. Dzięki takiemu dopasowaniu do wymagań, płytki dekoracyjne mają szerokie możliwości aranżacyjne. Płytki lustrzane będą doskonałym wyborem podczas poszukiwań idealnej okładziny ściennej i dekoracyjnej dla przestrzeni w kuchni, w łazience, sypialni, czy też w salonie lub pokoju gościnnym oraz wspomnianych pomieszczeniach wymagających. Lustrzane cegiełki stanowią oryginalną alternatywę dla typowych, glazurniczych rozwiązań.

Płytki lustrzane najczęściej pojawiają się w kompozycjach układanych „na cegiełkę”. Można jednak przygotować własną mozaikę, stworzoną poprzez połączenie różnych rozmiarów płytek dekoracyjnych. Wyjątkowa precyzja kafli z luster Luxformat™ pozwala także na montaż równoległy z minimalną dylatacją.

Co jeszcze warto wiedzieć o lustrzanych płytkach ściennych?

Wybierając rozwiązania wnętrzarskie do swojego domu, warto pamiętać, że:

  • płytki lustrzane Luxformat™ wykonane są precyzyjnie dzięki technice, dostępne są w wersji z fazą
  • każdy egzemplarz kafla lustrzanego Luxformat™ jest ręcznie sprawdzany i solidnie pakowany,
  • dział realizacji zamówień zapewnia, że przeciętny czas oczekiwania na płytki dekoracyjne w rozmiarach standardowych to 48 godzin, a zamówienia niestandardowe realizowane są w ciągu 3-5 dni roboczych,
  • lustrzane cegiełki Luxformat™, są dostarczane kurierem w bezpieczny sposób, w specjalnych, bezzwrotnych skrzyniach,
  • oryginalne** płytki lustrzane Luxformat™ dostępne są wyłącznie w Luxum®.

 

 

Zapraszamy do salonu firmowego z największą ekspozycją dekoracyjnych płytek lustrzanych w aranżacjach na ścianie lub wygodnego zamówienia przez Internet.

*Zalecany montaż kafelek (płytek) lustrzanych na klej montażowy Luxum® w kartuszach 290ml. Natychmiastowe, precyzyjne i łatwe klejenie bez konieczności podpierania do praktycznie każdego podłoża zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Klej Luxum® jest bezpieczny dla podlustrza, nie zawiera silikonów i rozpuszczalników. Klej montażowy Luxum® pozwala na niwelowanie ewentualnych krzywizn i ubytków ścian. Klejenie płytek lustrzanych na klej Luxum®, to bezpieczny wybór. Klej jest niezwykle mocny, a jednocześnie pozostaje lekko elastyczny co skutecznie zabezpiecza przed pękaniem płytek lustrzanych nawet w przypadku pękania czy odkształceń podłoża. Do montażu w łazienkach, na ściany i rewers płytek z luster zalecany jest grunt izolacyjny z funkcją sczepną Luxum®.

**Szanowni Państwo, otrzymujemy wiele zgłoszeń dotyczących pojawiania się zdjęć i opisów płytek lustrzanych Luxformat™ w różnorodnych publikacjach nieznanych dystrybutorów. Publikacje te pojawiają się zwłaszcza na różnych portalach ogłoszeniowych oraz niezaufanych stronach internetowych. W większości te produkty nie mają nic wspólnego z oryginalnym produktem. Podróbki czy repliki kafli lustrzanych Luxformat™ nie posiadają cech jakościowych i estetycznych oryginalnego produktu. Jak wykazały badania, zwykłe, nieoryginalne lustrzane płytki dekoracyjne są podatne na korozję (charakterystyczne ciemne plamy i zmatowienia), a ich wymiary i obróbka nie są precyzyjne, co często uniemożliwia prawidłowy montaż.

Planujesz zamówić lustrzane kafelki do swojej kuchni, a może biura? Dla pewności, zamówienie najlepiej złożyć bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy. W razie wątpliwości zawsze można złożyć zamówienie dzwoniąc na infolinię (+48) 12 307 00 70.

INFORMACJE

luxformat

Luxformat to płytki lustrzane wykonywane z najwyższej jakości luster produkowanych przez firmę Saint-Gobain. Stworzone z dbałością o wszystkie detale, spełniają Europejskie Normy dotyczące obróbki szkła.

Płytki dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: złoto, srebro, delikatna miedź (róż), grafit, brąz

UTRZYMANIE

Płytki lustrzane zamontowane w kuchni lub łazience mogą wydawać się trudne do utrzymania w czystości. Nic podobnego! Do czyszczenia wystarczy użyć ogólnodostępnych środków do pielęgnacji lustrzanych, czy szklanych powierzchni. Z łatwością usuniemy wszelkie smugi i plamy, powstałe w naturalnym procesie użytkowania.

DOSTAWA

Płytki dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu dwóch tygodni odmomentu złożenia zamówienia.

Wybierz najciekawszą alternatywę dla swojego wnętrza i stwórz wyjątkową aranżację

JAK ZAMAWIAĆ

luxformat

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

luxformat

INSPIRACJE

luxformat

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza