fbpx
DLACZEGO LUXUM

 

AWANGARDA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ NA WYMIAR!

 

POZNAJ POLSKIEGO PRODUCENTA, LIDERA WYJĄTKOWEGO WYPOSAŻENIA WNĘTRZ, INSPIRUJĄCYCH ŁAZIENEK, INNOWACYJNEGO BETONU ARCHITEKTONICZNEGO, CIEKAWEJ MAŁEJ ARCHITEKTURY I NIETYPOWYCH FORM MEBLOWYCH, WYTWARZANYCH NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

luxum-r-czarne

Historia firmy sięga 1999 roku, kiedy trzech pasjonatów stworzyło manufakturę wytwarzającą umywalki, wanny i blaty na wymiar, z mało wówczas znanych materiałów kompozytowych, takich jak CORIAN czy STARON. Przełomową datą okazał się rok 2001, gdy na zlecenie francuskiej stoczni zbudowano nietypowe umywalki i meble kompozytowe na superliniowiec pasażerski Queen Mary 2. Od czasów tamtego sukcesu, manufaktura Luxum dostarcza wyroby sanitarne, małą architekturę, beton architektoniczny i meble, jako podwykonawca dla włoskich, szwajcarskich i francuskich najznakomitszych marek. Dzięki tej współpracy, wyposażenie powstające w Polsce można podziwiać m.in. w Mediolanie, Monaco czy w Paryżu. W 2010 doszło do rozszerzenia oferty na klientów indywidualnych i pracownie architektoniczne.   Uznanie wymagających odbiorców, czyni z Luxum markę na wysokim, europejskim poziomie. Bazując na swoim dużym doświadczeniu, realizujemy coraz śmielsze inwestycje, sprawiając że marzenia o posiadaniu wnętrza wg. najmodniejszych trendów nowoczesnej Europy stają się możliwe.    

PRZEKONAJ SIĘ SAM – ZAGLĄDNIJ DO NAS!

wirtualny

   

MANUFAKTURA LUXUM NIE STRONI OD TRUDNYCH TEMATÓW.

Zajmujemy się zamówieniami specjalnymi, nieszablonowymi i rzadko spotykanymi. Z pasją realizujemy projekty oryginalne, powstałe często tylko w jednym egzemplarzu, na potrzeby tego jedynego, szczególnego miejsca. Luxum przygotowuje także własne wzory, wytwarzane w krótkich, limitowanych seriach.     Dostarcz własny projekt, lub skorzystaj z oferty projektowej manufaktury Luxum, a otrzymasz "szyte na miarę", niczym najlepszy garnitur:  

 • wyposażenie łazienek
 • wyposażenie wnętrz
 • umywalki
 • wanny
 • beton architektoniczny
 • brodziki
 • panele ścienne 3D
 • blaty kompozytowe
 • okładziny ścienne z CORIANU, STARONU
 • meble łazienkowe
 • duże lampy dekoracyjne
 • szafki pod umywalki
 • meble na wymiar
 • mała architektura
 • wiele innych, kreatywnych produktów wyposażenia wnętrz

 

Z Luxum przestrzeń życiowa budzi emocje, inspiruje, daje pełną satysfakcję, a kiedy chcesz odetchnąć – zapewnia schronienie i relaks. Aby zaproponować najkorzystniejszą ofertę i nowoczesną obsługę, wykreowano bardzo wygodne, idące z duchem czasu rozwiązania. Żeby zachować znacznie korzystniejsze ceny niż w konkurencyjnych firmach europejskich, firma Luxum opiera przyjmowanie zamówień głównie o Internet. W Luxum doceniamy także osobisty kontakt z inwestorami i architektami. W SHOWROOM – Galerii Wnętrz Kreatywnych w Krakowie, znajdziesz najmodniejsze przykłady wyposażenia wnętrz i łazienek. Na miejscu, w przyjaznej atmosferze, przy filiżance świeżo mielonej Lavazzy, czy kieliszku wyśmienitego wina z włoskiego Piemontu, przedyskutujesz i wybierzesz wyposażenie wnętrz które odpowiada w 100% Twoim marzeniom. Jeśli istnieje taka potrzeba, to MOBILNI DORADCY LUXUM są gotowi służyć radą i wszechstronną pomocą także w miejscu inwestycji.  

 

NASZĄ AMBICJĄ JEST TWORZENIE PIĘKNYCH, UNIKATOWYCH I PONADCZASOWYCH RZECZY. DLATEGO ZALEŻY NAM NA JAK NAJLEPSZYCH KONTAKTACH Z KLIENTAMI, KTÓRZY DAJĄ  NAM TAKĄ MOŻLIWOŚĆ DZIĘKI DZIELENIU SIĘ Z NAMI SWOIMI WIZJAMI.

 

znaczek

Dbamy o to, żeby nasze produkty był także naszą najlepszą reklamą. W tym celu, przykładamy najwyższą wagę do jakości, poddając nasze produkty rygorystycznym kontrolom. Wyroby z naturalnych materiałów wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii. Te z nowoczesnych kompozytów są tworzone przez specjalistów, z użyciem innowacyjnych technologii. Jeśli zatem również przywiązujesz wagę do detalu, perfekcyjnego wykonawstwa, prestiżu i wyjątkowego wzornictwa, to wybierając Luxum zapewnisz sobie to wszystko, a nawet więcej.  

W GRUPIE LUXUM ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE MARKI Carbon C14 ORAZ Luminato – DOSTARCZAJĄCE WYROBY PRZEMYSŁOWE, MAŁĄ ARCHITEKTURĘ ORAZ LAMPY WIELKOGABARYTOWE Z KOMPOZYTÓW.

      Luxum dysponuje także wiedzą i doświadczeniem w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji, dostarczając najwyższej jakości kompleksowe usługi i produkty wyposażenia wnętrz.   Korzyści płynące z inwestycji we własną strefę życia i wyposażenie jej w luksusowe produkty manufaktury Luxum są oczywiste. Możesz liczyć na wsparcie i profesjonalizm w każdej sytuacji. Luxum to dobry wybór jeśli tylko zależy Ci aby wyposażenie łazienek i wyposażenie wnętrz odpowiadało Tobie i Twoim bliskim, spełniając wszystkie wymagania. Luxum sprawdzi się także idealnie jeśli lubisz chodzić własnymi ścieżkami, prowokować i chętnie przełamujesz konwencje czy też standardy, przy okazji zyskując uznanie z lekką nutką pożądania i zazdrości…  

znaczek

TO TAKIE PROSTE! WYSTARCZY SKORZYSTAĆ Z PROPOZYCJI LUXUM, A OTRZYMASZ DOKŁADNIE TO, CZEGO PRAGNIESZ! PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH STRON SERWISU – WYSTARCZY KILKA MINUT BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WYJĄTKOWYMI PROPOZYCJAMI WYPOSAŻENIA WNĘTRZ I DOKONANIE NAJLEPSZEGO WYBORU.

 

 jakzamawiacregulamin bezpłatnego

   

 

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

 

                                   

 

                                              

MÓWIĄ O NAS: