fbpx

CRISTALSTONE UMYWALKI

logo-cristalstone-male
umywalki-cristalstone

Stała kolekcja umywalek

Kolekcja umywalek Cristalstone to przemyślane rozwiązania techniczne i materiałowe, które pozwoliły przesunąć granice wzornictwa, tam gdzie dla tradycyjnych technologii ceramiki sanitarnej jest to niemożliwe do osiągnięcia. Modne, matowe wykończenie i idealnie gładka powierzchnia zapewniają utrzymanie doskonałego wyglądu oraz nienagannej czystości. Umywalki od Cristalstone przeznaczone są zarówno dla łazienek i salonów kąpielowych prywatnych inwestorów, jak i do aranżacji w strefach użyteczności publicznej, galeriach handlowych i hotelach. Cristalstone to nie tylko piękno, ale także dbałość o zdrowie i środowisko. W tym zakresie potwierdza to certyfikat PZH, który zaświadcza o jakości produktów.

Opracowany przez specjalistów z dziedziny technologii konglomerat Cristalstone:

 • dostępny w satynowo – matowym wykończeniu
 • nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach użytkowania,
 • utrzymuje ciepłotę wody,
 • jest chemoodporny,
 • ma gładką strukturę materiału,
 • jest niezwykle trwały,
 • jest lżejszy od standardowych wyrobów sanitarnych,
 • bezpieczny dla zdrowia i środowiska

Wygodne użytkowanie

Niewątpliwym atutem umywalek Cristalstone jest prostota w utrzymaniu czystości. Utrzymanie umywalek w dobrej kondycji zawdzięcza się odpowiedniemu materiałowi – konglomerat Cristalstone, który nie szarzeje i nie żółknie po latach eksploatacji i jest odporny na działanie środków chemicznych. Najwyższy komfort użytkowania zapewni gładka faktura umywalki bez widocznych porów czy nierówności.

 

Luksusowe wanny wolnostojące Cristalstone® by Luxum®

Wyjątkowe wanny, starannie zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.

Nowoczesne formy i przemyślany design w połączeniu z dopracowaną funkcjonalnością, dla  zapewnienia najwyższego komfortu i wygodnego oparcia dla pleców.

Niezmiennie, każdy egzemplarz wanny wolno stojącej Cristalstone® budowany jest ręcznie z lekkiego kompozytu Solid Surface, GFK LUXUM®, w pięknym matowym wydaniu.

Materiał GFK LUXUM®, zapewnia łatwość utrzymania czystości i higieny na najwyższym poziomie, piękną estetykę i trwałość nawet na dziesięciolecia. Co bardzo ważne, kompozytowe wanny wolnostojące, są dużo lżejsze od  konglomeratowych (sztuczny marmur). Zdecydowanie bardziej odporne na zarysowania, z powierzchnią wyraźnie doskonalszą i szlachetniejszą niż w wannach akrylowych.

 

Wanna wolnostojąca Cristalstone Tres

 

Wanny wolnostojące Cristalstone®

Dzięki budowie kompozytowej o wybitnych właściwościach termoizolacyjnych, pozwalają na znacznie dłuższe kąpiele relaksacyjne, bez konieczności dolewania ciepłej wody.

Cristalstone to kunszt ręcznego rzemiosła w połączeniu z technologią 3D oraz niezwykłym materiałem i nowoczesnym wzornictwem. Nie każdy wie, że wanny marki Cristalstone® produkowane są od podstaw w polskiej manufakturze Luxum®. To gwarancja pochodzenia i jakości.

Wanny wolnostojące Cristalstone® to esencja elegancji w nowoczesnych łazienkach, która zadowoli nawet najbardziej wymagających.

INFORMACJE

logo-cristalstone-male

Nowoczesny konglomerat Cristalstone łączący cechy kompozytów sanitarnych i ceramiki, opracowany przez ekspertów z dziedziny wyposażenia i armatury łazienkowej.

Wysokiej jakości konglomerat wygląda i zachowuje się w dotyku jak ceramika, jednak wykazuje większą wytrzymałość mechaniczną.

Satynowo-matowy materiał najwyższej jakości pozwala na wykonywanie armatury łazienkowej, która gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

WŁAŚCIWOŚCI

 • Materiał doskonale utrzymuje ciepłotę wody
 • Prosty w czyszczeniu i konserwacji
 • Wytrzymały mechanicznie
 • Odporny chemicznie
 • Przyjemny w dotyku

Umywalki nablatowe Cristalstone dostępne są także w wersji metalizowanej.

JAK ZAMAWIAĆ

logo-cristalstone-male

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

CENNIK

Cennik do pobrania

Umywalki nablatowe Cristalstone dostępne są także w wersji metalizowanej

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

logo-cristalstone-male

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza