fbpx

Wirtualny spacer

Nowy, otwarty w 2018 roku salon wystawowy, połączony z Biurem Realizacji Projektów.

Poświęcony nowoczesnemu wyposażeniu wnętrz i łazienek. Jest symbolem ewolucji marki Luxum, oferującej unikalne, zindywidualizowane wyposażenie wnętrz.

Nowoczesne łazienki, doskonały beton architektoniczny, alternatywne okładziny ścienne i podłogowe, wyjątkowe oświetlenie, nietypowe formy architektoniczne oraz awangardowe meble, a także wiele innych, zachwycających rzeczy.

Salon znajduje się u zbiegu ulic Dekerta i Klimeckiego. To jedna z głównych arterii miasta, położona w industrialnej części Krakowa. Dzielnica Zabłocie została wybrana nieprzypadkowo. Co więcej, to jedna z najszybciej rozwijających się poprzemysłowych dzielnic Krakowa. Położona nad Wisłą, blisko centrum miasta. Inspiruje i zachwyca architektów, projektantów i koneserów niebanalnych miejsc.

Stara hala przemysłowa została gruntownie zrewitalizowana i przebudowana, z zachowaniem elementów pierwotnego charakteru obiektu.

Trzy duże, całkowicie przeszklone witryny oraz olbrzymie, kopułowe świetliki w tylnej części salonu. Idealnie doświetlają pomieszczenie, gwarantując najlepsze warunki do oglądania aranżacji.

Showroom wystawowy zaprojektowany jest w formie nowoczesnej miejskiej promenady, z wariacjami na temat miejskiej dżungli.

Każda ze stref, to esencjonalne wycinki różnych kategorii produktowych, obrazujących możliwości z jakich klient i jego architekt mogą skorzystać w Luxum. Profesjonalne realizacje indywidualnych projektów dają nieskończone możliwości.

Wirtualny spacer dedykujemy dla tych, którzy nie mogą odwiedzić osobiście Galerii Wnętrz Kreatywnych Luxum.

Podczas spaceru, można zobaczyć wyposażenie wnętrzarskie w unikalnych, pojedynczych egzemplarzach, oraz te ze stałych kolekcji.

Wiele przedmiotów jest interaktywnych i po kliknięciu prowadzi bezpośrednio do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej. Ponadto, w godzinach pracy galerii, konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza