fbpx
luxum_Logo_nowe-male

CHEMIA MONTAŻOWA

grunt

LUXUM INDUSTRY™ jest marką innowacyjną w dziedzinie specjalistycznej chemii budowlanej i montażowej dla profesjonalistów oraz szerokiego rynku konsumpcyjnego.
Od dekady uczestniczymy w działalności produkcyjnej i usługowej na rynku budowlanym oraz wyposażenia wnętrz, zdobywając wyjątkowe doświadczenie, pozwalające dobrze poznać potrzeby fachowców w aspekcie problematyki wykonawczej. Teraz w oparciu o unikalną wiedzę, wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny chemii montażowej, zabezpieczającej, regeneracyjnej i czyszczącej. Wybieramy opatentowane, innowacyjne formuły na światowym rynku chemicznym. Dostarczane produkty są dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników, którzy potrzebują bezpiecznych oraz coraz bardziej inteligentnych produktów. Stosowanie produktów sygnowanych LUXUM INDUSTRY™, to profesjonalizacja, poprzez jakość, skuteczność, wyraźną oszczędność czasu i eliminację znacznej części kosztów pracy.

Produkty LUXUM INDUSTRY™ zostały perfekcyjnie dostosowane do określonych zastosowań, potrzeb i specyfiki rynku, na które zostały przeznaczone. Ze szczególnym uwzględnieniem przydatności w technologiach i materiałach stosowanych w budownictwie europejskim oraz eliminacji ryzyka dla przyrody i alergików.
Kleje, impregnaty, grunty i środki czyszczące LUXUM INDUSTRY™, są tworzone z myślą o profesjonalistach, codziennie pozostających w służbie pracy na inwestycjach, budowach, w warsztatach i liniach produkcyjnych oraz majsterkowiczach, chcących stosować to, co najlepsze do prac wykonywanych w domu, zabudowaniach gospodarczych, ogrodzie i garażu. Te produkty są źródłem inspiracji dla każdego, kto chce wyzwolić swoją kreatywność z pewnością doskonałego rezultatu.
LUXUM INDUSTRY™, to nowe spojrzenie na kwestie technologii, ekologii, jakości i dostępności.
Chemia budowlana i montażowa LUXUM INDUSTRY™, wytwarzana jest według wyjątkowych receptur, z dbałością o najdrobniejszy szczegół, przez czołowe światowe koncerny i liderów branży chemicznej. Tylko technologie oraz wiedza stojąca za największymi producentami w branży chemicznej na świecie, pozwoliła urzeczywistnić najlepsze pomysły w dziedzinie chemii budowlanej, jakie pojawiły się na polskim rynku. Z gwarancją powtarzalności jakościowej oraz z zapewnieniem ciągłości dostaw wraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

luxum_Logo_nowe-male

INFORMACJE

Chemia montażowa

luxum_Logo_nowe-male

CENNIK

luxum_Logo_nowe-male

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

luxum_Logo_nowe-male

GALERIA

luxum_Logo_nowe-male

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

luxum_Logo_nowe-male

INSPIRACJE

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza