fbpx
luxum_Logo_nowe-male

CHEMIA MONTAŻOWA

chemia-montazowa

LUXUM INDUSTRY™ jest marką innowacyjną w dziedzinie specjalistycznej chemii budowlanej i montażowej dla profesjonalistów oraz szerokiego rynku konsumpcyjnego.
Od dekady uczestniczymy w działalności produkcyjnej i usługowej na rynku budowlanym oraz wyposażenia wnętrz, zdobywając wyjątkowe doświadczenie, pozwalające dobrze poznać potrzeby fachowców w aspekcie problematyki wykonawczej. Teraz w oparciu o unikalną wiedzę, wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny chemii montażowej, zabezpieczającej, regeneracyjnej i czyszczącej. Wybieramy opatentowane, innowacyjne formuły na światowym rynku chemicznym. Dostarczane produkty są dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników, którzy potrzebują bezpiecznych oraz coraz bardziej inteligentnych produktów. Stosowanie produktów sygnowanych LUXUM INDUSTRY™, to profesjonalizacja, poprzez jakość, skuteczność, wyraźną oszczędność czasu i eliminację znacznej części kosztów pracy.

Produkty LUXUM INDUSTRY™ zostały perfekcyjnie dostosowane do określonych zastosowań, potrzeb i specyfiki rynku, na które zostały przeznaczone. Ze szczególnym uwzględnieniem przydatności w technologiach i materiałach stosowanych w budownictwie europejskim oraz eliminacji ryzyka dla przyrody i alergików.
Kleje, impregnaty, grunty i środki czyszczące LUXUM INDUSTRY™, są tworzone z myślą o profesjonalistach, codziennie pozostających w służbie pracy na inwestycjach, budowach, w warsztatach i liniach produkcyjnych oraz majsterkowiczach, chcących stosować to, co najlepsze do prac wykonywanych w domu, zabudowaniach gospodarczych, ogrodzie i garażu. Te produkty są źródłem inspiracji dla każdego, kto chce wyzwolić swoją kreatywność z pewnością doskonałego rezultatu.
LUXUM INDUSTRY™, to nowe spojrzenie na kwestie technologii, ekologii, jakości i dostępności.
Chemia budowlana i montażowa LUXUM INDUSTRY™, wytwarzana jest według wyjątkowych receptur, z dbałością o najdrobniejszy szczegół, przez czołowe światowe koncerny i liderów branży chemicznej. Tylko technologie oraz wiedza stojąca za największymi producentami w branży chemicznej na świecie, pozwoliła urzeczywistnić najlepsze pomysły w dziedzinie chemii budowlanej, jakie pojawiły się na polskim rynku. Z gwarancją powtarzalności jakościowej oraz z zapewnieniem ciągłości dostaw wraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

CHEMIA MONTAŻOWA - BETON ARCHITEKTONICZNY

 

 

Klej do montażu płyt betonowych – klej MS nanotechnology

Niezwykle trwały, szybki w aplikacji profesjonalny klej do mocowania płyt betonowych we wnętrzach (ściany, kominki, mała architektura) i na elewacjach. Dedykowany do płyt z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego, o bezpiecznej dla zdrowia i środowiska formule. Klej jednoskładnikowy Luxum jest niezwykle prosty w aplikacji, a to dzięki specjalnie opracowanej, smukłej końcówce do precyzyjnej aplikacji kleju.

 

Impregnat hydrofobowy do zabezpieczenia powierzchni betonowych

Impregnat do betonu architektonicznego Luxum dokładnie zabezpiecza płyty wewnątrz i na zewnątrz budynków, a jednocześnie jest produktem w pełni bezpiecznym, który pozwala płytom oddychać. Dzięki temu znacząco likwiduje zjawisko osiadania kurzu i ułatwia utrzymanie powierzchni betonowej w czystości. Można go aplikować natryskowo lub wałkiem. Szybko wysycha, nie plami powierzchni pyt betonowych i co ważne – jest w 100% matowy.

 

Grunt hybrydowy do montażu betonu architektonicznego

Grunt Hybrydowy IPX Contact Surface, to najnowocześniejszy grunt na polskim rynku o innowacyjnej recepturze i kompleksowych, uniwersalnych właściwościach. Został opracowany i wyprodukowany specjalnie dla Luxum®, z przeznaczeniem do montażu betonu architektonicznego w postaci dekoracyjnych płyt na ściany wewnętrzne oraz na elewacje (fasady). To jedyny specjalistyczny grunt hybrydowy, który jest łatwy do aplikacji, szybko schnie i łączy ze sobą zalety gruntów penetrujących, wzmacniających, sczepnych z funkcją hydroizolacji.

KOSTKA BRUKOWA,BETONOWA, BAZALTOWA, GRANITOWA, KLINKIEROWA, PŁYTY CHODNIKOWE, TARASOWE

Impregnat dwufazowego systemu ochronnego kostki brukowej MOKRY KAMIEŃ

Do wykorzystania do podjazdów, jezdni, parkingów i schodów. Wytwarza powierzchnię ochronną o pięknym wyglądzie mokrego kamienia.  Zapobiega wnikaniu wody, zabrudzeń organicznych oraz związanych z ruchem pojazdów mechanicznych. Ułatwia mycie i czyszczenie oraz zapobiega wykwitom solnym i zakorzenianiu roślinności. Powstrzymuje procesy starzenia, pomaga zachować walory estetyczne.

Impregnat dwufazowego systemu ochronnego kostki brukowej MOKRY KAMIEŃ

Innowacyjny powierzchniowy preparat SURFACE GUARD ™ – BARIERA OCHRONNA, przeznaczony do profesjonalnej impregnacji kostki brukowej oraz płyt chodnikowych i tarasowych. Opracowany specjalnie do dwufazowej impregnacji powierzchni intensywnie eksploatowanych. Stosowany także w systemie jednofazowym, bez impregnatu podkładowego jest nadal bardzo skutecznym preparatem wytwarzającym barierę ochronną.

Impregnat specjalistyczny Solid Surface ™ – IPX nano, INTENSYWNA EKSPLOATACJA

Innowacyjny, polimerowy preparat regenerująco-ochronny SOLID SURFACE ™ – IPX NANO, przeznaczony
do profesjonalnej impregnacji kostki brukowej oraz płyt chodnikowych i tarasowych. Opracowany specjalnie do powierzchni intensywnie eksploatowanych z ruchem kołowych pojazdów mechanicznych. Zmienia dotychczas znane zasady impregnacji kostki brukowej.

Profesjonalny klej express do szybkiego montażu spieków i gresów

Ekspresowy, gotowy do natychmiastowego użycia, najmocniejszy oraz trwale elastyczny klej do montażu spieków, płytek gresowych, ceramicznych i szklanych
na ściany, kominki, meble, blaty, małą architekturę z różnych podłoży. Dzięki innowacyjnej, modyfikowanej nanotechnologii MS, klej tworzy najmocniejszą spoinę wśród znanych klejów montażowych do spieków, gresów i kompozytów. Znacząco ułatwia i przyspiesza prace montażowe okładzin ściennych, wielkoformatowych
do zagruntowanych podłoży z tynków, GK, OSB, MFP, MDF, drewna, bloczków silikatowych, betonu, gazobetonu, pustaków ceramicznych, cegły, aluminium, metali, a nawet szkła. To jedyny tak mocny i doskonały klej do użycia przez profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych montażystów.

Profesjonalny klej Express do szybkiego montażu listew, paneli ściennych i sztukaterii

Klei najmocniej do podłoży z: metalu, betonu, klinkieru, szkła, lustra, kamienia, ceramiki, kompozytów, OSB, MFP, MDF, GK, PCV, drewna, korka, tynku c-w, glazury, bloczków silikatowych, pustaków, gazobetonu, cegły, aluminium i metali nieżelaznych. Bezpieczny dla alergików, ekspresowy, jednoskładnikowy, gotowy do natychmiastowego użycia, najmocniejszy oraz trwale elastyczny klej do montażu listew, paneli ściennych, dekoracji, a nawet do trudnych i wymagających podłoży. Klej jest wynikiem najnowszych osiągnięć w dziedzinie nanotechnologii w oparciu o modyfikowane silany. Ułatwia i wydatnie przyspiesza prace montażowe. Pozwala powierzchniom stycznym oddychać, zapobiega powstawaniu pod spojeniem pleśni. To jedyny tak mocny i doskonały klej do użycia przez profesjonalistów, jak i mniej doświadczonych montażystów.

luxum_Logo_nowe-male

INFORMACJE

Chemia montażowa

luxum_Logo_nowe-male

CENNIK

luxum_Logo_nowe-male

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

luxum_Logo_nowe-male

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

luxum_Logo_nowe-male

INSPIRACJE

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza