fbpx

DLA ARCHITEKTÓW

Doskonale zaprojektowana współpraca

Architekci indywidualni, pracownie architektoniczne i specjaliści aranżacji wnętrz. Dzięki współpracy realizują założenia projektowe i awangardowe pomysły oraz zapewniają inwestorom najlepsze usługi. Korzystne warunki współpracy poparte są gwarancją standardów biznesowych. Firma szczególnie ceni sobie wspólną pracę z profesjonalistami, dlatego szczegóły zasad kooperacji zawsze indywidualnie potwierdza członek zarządu.

Dlaczego warto pracować z Luxum?

Sprawdzony, rzetelny partner w biznesie.
Realizacje projektów na terenie całej UE.

Jako jedyna firma z branży nie zatrudniamy architektów, nie tworzymy konkurencji.

Za to jako jedyni zatrudniamy zaangażowanych inżynierów, projektantów wzornictwa przemysłowego i materiałoznawców, którzy rozwiązują problemy techniczne, pomagają realizować niebanalne koncepcje, czuwają nad bezpieczeństwem oraz doradzają w sprawach możliwości technicznych realizacji ambitnych projektów.

Ułatwiamy i przyspieszamy prace nad realizacją projektu.
Klientom firmowym i indywidualnym naszej firmy polecamy współpracujących z nami architektów.
Zapewniamy konkretne korzyści.
Galeria Wnętrz Kreatywnych, to showroom wyjątkowy i niepowtarzalny.
Jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie prezentowane są unikalne rozwiązania z zakresu wyposażenia wnętrz obrazujące niezwykłe możliwości.
Oryginalne aranżacje w najlepszym europejskim stylu.
Komfortowa strefa pracy dla architekta, z możliwością skorzystania z komputera wyposażonego w profesjonalne programy do projektowania.

Próbki materiałów do dyspozycji. To nie kolejny salon z płytkami, meblami, armaturą z katalogów różnych producentów. To wyłącznie autorskie rozwiązania przygotowywane na zamówienie, w pojedynczych egzemplarzach.

salon-wnetrzeLuxum to łącznie niemal 5000 m2 hal produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny produkcyjne. Ale to także kilkudziesięciu fachowców, rzemieślników, artystów, o rzadkich dzisiaj umiejętnościach. Potrafią zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty wyposażenia wnętrz.

Luxum, to także uzupełnienie asortymentu o gotowe rozwiązania wiodących europejskich producentów. Tak, aby każdy architekt i inwestor miał do dyspozycji niemal każdą możliwą opcję.

Współpraca z Luxum zapewnia kompleksową ofertę, profesjonalne doradztwo i na życzenie wykończenie pod klucz. Zapytaj o formalną umowę o współpracy lub wypróbuj nas bez szczególnych zobowiązań z zachowaniem wielu korzyści.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Zamów próbki betonu architektonicznego

 

i sprawdź na żywo dostępne wzory

STATYSTYKA WSPÓŁPRACY LUXUM Z ARCHITEKTAMI ZA 2019 ROK:

Zamówienia z udziałem architekta/projektanta/dekoratora, na podstawie zawartej umowy współpracy lub porozumienia – ogółem – 1208

7,1% – architektów przeprowadziło minimum 1 realizacje w ciągu 12 miesięcy.

86,2% – architektów przeprowadziło minimum 2 realizacje w ciągu 12 miesięcy.

6,4% – architektów przeprowadziło więcej niż 5 realizacji w ciągu 12 miesięcy.

0,3% – architektów przeprowadziło więcej niż 10 realizacji w ciągu 12 miesięcy.

DZIĘKUJEMY!

Architektów i Dekoratorów zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza