fbpx

UMYWALKI I BLATY DO ŁAZIENEK PUBLICZNYCH

luxum_Logo_nowe-male
umywalki-wielostanowiskowe

UMYWALKI WIELOSTANOWISKOWE IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ INWESTYCJI – wyceniane indywidualnie

Umywalka wielostanowiskowa to rozwiązanie dla dużych inwestycji, obiektów użyteczności publicznej, oraz biurowców, hoteli, galerii handlowych i placówek medycznych.

umywalka-wielostanowiskowa-w-galerii-handlowej

 

Każda umywalka dwustanowiskowa, jak i wielostanowiskowa czy blat łazienkowy, przeznaczone do intensywnej eksploatacji, produkowane są przez Luxum z wykorzystaniem najlepszych materiałów kompozytowych Solid Surface: GFK Luxum, Corian, Staron, czy Krion. Uwaga – co więcej, istnieje możliwość zamówienia umywalki z powłoką antybakteryjną!

 

Umywalki łazienkowe podwójne oraz wielostanowiskowe od Luxum są:

  • lekkie,
  • trwałe,
  • estetyczne,
  • proste w utrzymaniu czystości,
  • chemoodporne,
  • dostępne w wielu wzorach i kolorach,
  • miłe w dotyku.

Umywalki wielostanowiskowe – stylowe i zgodne z wymogami

umywalka-wielostanowiskowa

Umywalki dla dużych inwestycji, obiektów użyteczności publicznej muszą spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Umywalki łazienkowe podwójne i wielostanowiskowe od Luxum nie posiadają żadnych widocznych łączeń i zakamarków, nie żółkną i nie szarzeją nawet po wielu latach użytkowania. Ponadto są w pełni bezpieczne i higieniczne.

Dostępne w najnowocześniejszych strukturach: wysokim połysku lub satynowym macie. Produkowane na indywidualne zamówienie umywalki wielostanowiskowe do toalet publicznych od Luxum, są dostępne w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze. Z odpływem liniowym lub tradycyjnym. Dzięki unikalnej technologii Luxum, każda umywalka dwustanowiskowa i wielostanowiskowa jest samonośna i z reguły nie potrzebuje żadnych specjalnych podkonstrukcji.

Luxum dostarcza umywalki łazienkowe podwójne, wielostanowiskowe bezpośrednio na miejsce inwestycji wraz z niezbędną dokumentacją techniczną.

Wyposażenie łazienki, które spełni Twoje oczekiwania

Wybierz idealne wymiary, rodzaj mis i rodzaj odpływu. Umywalka wielostanowiskowa od Luxum zostanie doskonale zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z Twoją wizją. Co więcej, na życzenie, Luxum wykona dokładny pomiar oraz montaż zamówionego wyposażenia sanitarnego. Każda umywalka wielostanowiskowa to konkurencyjna cena, stylowy design i niezawodna jakość.

INFORMACJE

luxum_Logo_nowe-male

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, stosowany przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar, dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Dostępny we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

CENNIK

luxum_Logo_nowe-male

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Umywalki na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

JAK ZAMAWIAĆ

luxum_Logo_nowe-male

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

luxum_Logo_nowe-male

do pobrania

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza