fbpx

ZIELONE PANELE

roslinne-panele-sufitowe

Drzewa modyfikowane z prawdziwym, naturalnym pniem

Prawdziwe, naturalne drzewa modyfikowane impregnuje się metodą, która pozwala na zachowanie naturalnych cech drzewa. Występują one w odmianach: liściastych, iglastych i owocowych. Mogą osiągać wysokość nawet do 10 m.

Drzewa ozdobne produkuje się na zamówienie – możecie Państwo wybrać spośród wielu dostępnych gatunków drewna, z naturalnym pniem i wybranym przez Państwa rodzajem listowia.

Dodatkowo, drzewa nie wymagają dodatkowej impregnacji oraz specjalistycznego czyszczenia. Są odporne na działanie UV, światło, temperaturę. Nie zmieniają swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Drzewa dostępne są na zamówienie wraz z montażem i transportem bezpośrednio na miejsce inwestycji.

Zamów w 100% naturalne drzewo, z żywym pniem, dobierz odpowiednie listowie i zaprojektuj najlepszą kreację swojej przestrzeni.

Drzewa oraz rośliny ozdobne przeznaczone są do aranżacji wnętrz:

– Galerii handlowych,
– Instytucji państwowych,
– Muzeów,
– Hoteli,
– Biur,
– Restauracji,
– Apartamentów.

Drzewa modyfikowane wyceniane są indywidualnie.

Ozdoby roślinne

Zielone panele składają się z elastycznych elementów, przy których połączeniu uzyskujemy jednolitą, naturalną całość. Roślinne elementy przygotowuje się w 100% ręcznie. Przystosowane są do aranżacji ścian i sufitów we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Dostępna szeroka gama ozdób roślinnych pozwala na wybór idealnej okładziny zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz. Ponad to, materiał z którego się je wykonuje jest w pełni bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Montaż paneli i ich poszczególnych elementów jest bardzo prosty, z łatwością można je przycinać i łączyć ze sobą za pomocą zatrzasków. Montaż najlepiej przeprowadzić z pomocą wkrętów lub opasek zaciskowych.

Ozdoby roślinne można także eksploatować na zewnątrz, np. na ogrodzeniach lub elewacjach budynków. Materiał, z którego wykonane są Zielone Panele jest wodo i UVodporny. Co więcej, nie przyciąga szkodników, owadów, pleśni, czy grzybów.

Panele roślinne standardowo dostępne są w wymiarach 0,5 m x 0,5 m

Właściwości akustyczne

Zielone panele są także doskonałym sposobem na wytłumienie hałasu wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom materiałowym panele niwelują niepożądany pogłos akustyczny, który jest nieunikniony w nowych, dopiero aranżowanych wnętrzach, likwidując nieprzyjemne echo, które może doskwierać szczególnie w dużych pomieszczeniach.

W dobie wszechobecnego zgiełku, gęstych zabudowań i szybko postępującej urbanizacji, coraz rzadziej pozostajemy w kontakcie z przyrodą. Ozdobne drzewa modyfikowane i elementy roślinne są także doskonałą alternatywą dla wnętrz w których króluje surowość i minimalistyczny styl.

Zielone panele to ozdoba wnętrza bezpieczna zarówno dla dzieci i zwierząt, prosta w utrzymaniu czystości, a co więcej – nie wymaga specjalistycznej impregnacji.

INFORMACJE

Panele roślinne dostarczane są w rozmiarach 0,5 x 0,5 m

Wzory paneli roślinnych

panele-zielone

CENNIK

nazwa cena
ligustr 53 zł za sztukę
łąka 69 zł za sztukę
pieprz 66 zł za sztukę
cytrus 67 zł za sztukę
bukszpan 62 zł za sztukę
cytrynowiec 53 zł za sztukę
winobluszcz 139 zł za sztukę
dżungla 105 zł za sztukę

 

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza