fbpx

SHOWROOM LUXUM

showroom

Niepowtarzalne miejsce prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz, z salką konferencyjną i sprzętem komputerowym dla architektów, projektantów, dekoratorów oraz indywidualnych inwestorów.

Na Wasze życzenie przy ul. Dekerta 44 w Krakowie, otworzyliśmy pierwszą w Polsce

GALERIĘ WNĘTRZ KREATYWNYCH – SHOWROOM LUXUM.

To jedyne takie miejsce w tej części Europy, gdzie zrealizuje się ekspozycje najwyższej klasy wyposażenia wnętrz oparte o indywidualne rozwiązania.
• na wymiar
• na zamówienie

Zobacz Galerię Wnętrz Kreatywnych Luxum od ośrodka! Sprawdź na żywo przykładowe aranżacje oraz nietypowe możliwości w branży wyposażenia wnętrz. Wirtualny spacer dedykujemy dla tych, którzy nie mogą nas odwiedzić osobiście.

Szczególną cechą wszystkich propozycji Luxum jest dostosowanie do formy, rozmiaru, koloru, dokładnie takiego, jakiego oczekuje Klient. Wiemy, że Twoja przestrzeń życiowa powinna być stworzona pod Twoje wymagania. Dlatego stosujemy najlepsze materiały i gwarantujemy perfekcyjną, najlepszą jakość wykonania. Stworzyliśmy SHOWROOM dokładnie wsłuchując się w Wasze opinie i pragnienia.

SHOWROOM dla Ciebie, to nie kolejny salon czy sklep z luksusowym wyposażeniem wnętrz, gdzie produkty różnych producentów dobiera się według schematu z katalogu. Showroom Luxum to miejsce dla Ciebie, niezależnie od tego czy jesteś inwestorem, wykonawcą czy projektantem. Tutaj odnajdziesz prawdziwą wolność tworzenia i otrzymasz dokładnie to czego chcesz i potrzebujesz. To w Twoim Showroomie znajdziesz wyposażenie sanitarne – wanny, umywalki, brodziki, które będą wykonane dla Ciebie, według indywidualnego projektu, lub inspirowane najlepszymi światowymi projektami.

Z całą pewnością zaciekawią Cię prawdopodobnie najlepsze na świecie, ręcznie wytwarzane płyty z betonu architektonicznego. Jeżeli same płyty z betonu architektonicznego w kolorze szarym lub białym, nie są dla Ciebie czymś nowym i ciekawym, to powinieneś je zobaczyć w połączeniu ze Staronem albo Corianem czy też żywicą, szkłem lub stalą nierdzewną.

Koniecznie trzeba oglądnąć kamień syntetyczny Staron na ścianie w łazience.

Zobacz jak designersko wyglądają duże, ręcznie wykonywane, lakierowane i malowane lampy z włókna szklanego w klasycznym stylu wielkiej półkuli.

Zainspiruj się panelami ściennymi z głęboko frezowanego MDF 3D, dającymi niepowtarzalny efekt dekoracyjny.

Sprawdź różnicę między zwykłymi farbami, nawet tymi wysokogatunkowymi, a propozycjami malowania ścian, sufitu i paneli dekoracyjnych, amerykańskimi farbami Benjamin Moor.

Nie można sobie odpuścić obejrzenia i sprawdzenia mebli z Carbonu – włókna węglowego. Jest to obecnie najmodniejszego materiału najnowocześniejszej technologii w projektach Hi-Tech.

Niech zachwycą Cię nietypowe formy wanien, umywalek, brodzików, kabin prysznicowych.

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z NOWYMI TRENDAMI I PRZETESTUJ JAKOŚĆ MEBLI NA WYMIAR, A PRZEKONASZ SIĘ CO JEST NAJLEPSZE DLA CIEBIE. JEŚLI SZUKASZ CZEGOŚ DO DOMU TO TRAFIŁEŚ NAJLEPIEJ. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZALEŻY CI TAKŻE NA ESTETYCE, KOMFORCIE I PRESTIŻU TWOJEGO MIEJSCA PRACY. I WŁAŚNIE Z TEGO POWODU PRZYPATRZ SIĘ JAK DOSKONALE MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE BIURO, SKLEP CZY GABINET.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Z RADOŚCIĄ CIĘ WYSŁUCHAMY I DORADZIMY NAJLEPSZE ORAZ NAJKORZYSTNIEJSZE ROZWIĄZANIA

showroom
KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza