fbpx

BRODZIKI I KABINY PRYSZNICOWE

brodzik-na-wymiar

BRODZIKI I KABINY PRYSZNICOWE IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI – wyceniane indywidualnie

Brodziki i kabiny prysznicowe na wymiar

Nowoczesne i funkcjonalne kabiny prysznicowe nie są ograniczone wymiarami brodzika. Dowolne kształty, rozmiary i kolory dają pełną swobodę aranżacji. Brodziki na wymiar i powierzchnie prysznicowe Luxum doskonale wpisują się w przestrzeń każdej ekskluzywnej łazienki, bez względu na jej wielkość lub uwarunkowania techniczne. Luxum, jako producent brodzików na wymiar dostarczy wprost do Twojej łazienki brodzik prysznicowy w każdym, nawet najbardziej nietypowym rozmiarze i kształcie. Także duże brodziki łazienkowe i zespolone – wielostanowiskowe oraz z podziałem na strefę mokrą i suchą.

 

Brodziki przystosowane do Twoich potrzeb

brodzik-z-siedziskiem

 

Oferta Luxum rozwiązuje problemy z estetyką oraz higieną. Brodziki na wymiar eliminują niedogodności spowodowane nieszczelnościami brodzików prysznicowych z płytek, niewymiarowymi wnękami, nierównościami ścian czy pracującymi drewnianymi podłogami w starych domach i kamienicach. To dlatego Luxum wytwarza powierzchnie prysznicowe i brodziki na wymiar z najwyższą starannością, z nowoczesnych kompozytów.

Jedną z najciekawszych propozycji Luxum są nietypowe, duże, ekskluzywne kabiny prysznicowe twin z podziałem na strefę mokrą i suchą, wraz z okładzinami ściennymi i monolitycznymi półkami z Corianu. Dlatego, na życzenie klienta Luxum uzupełnia ofertę o podesty z teaku, odpływy liniowe, stal nierdzewną, zabudowę bez progów.

Dzięki technologii Luxum oraz możliwościom zastosowania najlepszych kompozytów solid surface, dostarczane brodziki na wymiar przewyższają swoimi cechami zwykły brodzik prysznicowy akrylowy, marmurowy czy ze stali emaliowanej. Gwarantuje to bezproblemową eksploatację przez cały okres użytkowania, nawet tam, gdzie brodzik prysznicowy wydawał się niemożliwy do zastosowania.

Sprawdź także ofertę brodzików z prawdziwego, lekkiego betonu architektonicznego

Brodzik czy wanna? Już nie musisz wybierać

Ciekawą propozycją są brodziko-wanny, będące w jednej płaszczyźnie w pełni funkcjonalnym brodzikiem prysznicowym i pełnowymiarową wanną. Brodziko-wanny Luxum idealnie rozwiązują odwieczny dylemat w małych łazienkach – wanna czy kabina prysznicowa? Dzięki ofercie Luxum, każdy może się cieszyć relaksem w wygodnej wannie i korzystać z orzeźwiającego prysznica jednocześnie!

 

Kabiny prysznicowe, czyli design i niezawodna trwałość

Specjaliści od bezsprzecznie najlepszych brodzików na wymiar, produkowanych na zamówienie, proponują kabiny prysznicowe i parawany prysznicowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Perfekcyjne brodziki oraz spersonalizowane, duże powierzchnie prysznicowe Luxum gwarantują bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat, ponieważ przygotowywane są według indywidualnych projektów, uwzględniających techniczne warunki eksploatacji.

Kabiny prysznicowe na wymiar, wykonywane są z najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia. Co więcej, kabiny prysznicowe na wymiar Luxum® realizowane są z systemami okuć wyłącznie z najwyższego gatunku stali nierdzewnej.

Zamów komfortowe kabiny prysznicowe z podziałem na strefę mokrą i suchą, dostępne w prawdziwie włoskim stylu! Z pewnością doskonałym pomysłem są także zintegrowane brodziki na wymiar połączone monolitycznie ze ścianami i półkami z Corianu*. Istnieje także możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań i form kabin prysznicowych z użyciem kompozytów solid surface Corian®*, Staron®, Krion®, Cristalplant®, Hanex®, Hi-Macs®, Cristalstone®, GFK Luxum®, laminatów poliestrowych, Carbonu (włókna węglowego) oraz naturalnego drewna, między innymi z teaku, dębu i orzecha amerykańskiego.

Duży brodzik prysznicowy – prostokątny, kwadratowy, półokrągły, a może funkcjonalne brodziko-wanny – które rozwiązanie wybierzesz do swojej łazienki?

 

Wybierz kabiny i brodziki prysznicowe szyte na miarę

brodzik-tradycyjny

Kabiny prysznicowe i brodziki na wymiar od Luxum® zamówisz w dowolnej formie i kolorystyce, także w połączeniu z monolitycznymi okładzinami ściennymi bez fug (połączenia są niewidoczne) oraz pozostałym, nowoczesnym wyposażeniem łazienek.

Jak zamówić brodzik prysznicowy i kabinę? Wystarczy odwiedzić osobiście Galerię Wnętrz Kreatywnych Luxum® w Krakowie lub przesłać przez formularz kontaktowy zapytanie, szkic, projekt, zdjęcie, orientacyjne wymiary, a specjaliści Luxum® przygotują bezpłatną wycenę oraz projekt brodzika i kabiny prysznicowej. Na życzenie możliwy jest profesjonalny pomiar w miejscu inwestycji oraz pełne doradztwo techniczne.

Kabina i brodzik prysznicowy projektowane są na zasadzie współtworzenia. Projektanci Luxum® wszystkie szegóły uzgodnią z Tobą lub Twoim architektem.

Kabiny prysznicowe i brodziki na wymiar, wykonywane na zamówienie w Luxum® powstają w pojedynczych egzemplarzach do łazienek prywatnych lub krótkich seriach, na potrzeby wyposażenia łazienek hotelowych i luksusowych łazienek w obiektach użyteczności publicznej oraz na statkach (dostawy dla przemysłu stoczniowego) i jachtach.

Zabudowy prysznicowe skrojone na miarę, zrealizowane ściśle według indywidualnego projektu, to zachowanie czystości formy i pełnej zgodności z zaprojektowanym stylem w łazience oraz pozostałym wyposażeniem Luxum®.

INFORMACJE

Brodziki i kabiny prysznicowe na wymiar

MATERIAŁY

BRODZIKI

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, stosowany przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar.Dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Ponad to dostępny jest we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach. Ze względu na jego właściwości materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

Kabiny prysznicowe od Luxum przygotowywane są według indywidualnych projektów. Wytwarzane są najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz z systemów okuć gwarantujących bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat.

CENNIK

Brodziki na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza