BRODZIKI I KABINY PRYSZNICOWE

aa

IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI

 

Brodziki i kabiny prysznicowe na wymiar

BRODZIKI

Nowoczesna i funkcjonalna kabina prysznicowa nie jest ograniczona wymiarami brodzika. Dowolne kształty, rozmiary i kolory dają pełną swobodę aranżacji. Powierzchnie prysznicowe i brodziki na wymiar Luxum doskonale wpisują się w przestrzeń każdej ekskluzywnej łazienki, bez względu na jej wielkość lub uwarunkowania techniczne. Luxum, jako producent brodzików dostarczy wprost do Twojej łazienki brodzik prysznicowy w każdym, nawet najbardziej nietypowym rozmiarze. Także brodziki wielkogabarytowe i zespolone – wielostanowiskowe.

Oferta Luxum rozwiązuje problemy z estetyką oraz higieną. Eliminują niedogodności spowodowane nieszczelnościami brodzików z płytek, niewymiarowymi wnękami, nierównościami ścian czy pracującymi drewnianymi podłogami w starych domach i kamienicach. To dlatego Luxum wytwarza brodziki i powierzchnie prysznicowe z najwyższą starannością, z nowoczesnych kompozytów. Jedną z najciekawszych propozycji Luxum są duże, ekskluzywne brodziki z podziałem na strefę mokrą i suchą, wraz z okładzinami ściennymi i monolitycznymi półkami z Corianu. Dlatego na życzenie Klienta Luxum uzupełnia ofertę o podesty z teaku, odpływy liniowe, stal nierdzewną, zabudowę bez progów

Dzięki technologii Luxum oraz możliwościom zastosowania różnego rodzaju kompozytów, dostarczane brodziki na wymiar przewyższają swoimi cechami zwykłe brodziki akrylowe, marmurowe i te ze stali emaliowanej. Gwarantuje to bezproblemową eksploatację przez cały okres użytkowania, nawet tam gdzie zastosowanie brodzika wydawało się niemożliwe.

Ciekawą propozycją są brodziko-wanny, będące w jednej płaszczyźnie w pełni funkcjonalnym brodzikiem i pełnowymiarową wanną. Brodziko-wanny Luxum idealnie rozwiązują odwieczny dylemat w małych łazienkach – wanna czy prysznic? Dzięki ofercie Luxum, każdy może się cieszyć relaksem w wygodnej wannie i korzystać z orzeźwiającego prysznica jednocześnie!

KABINY PRYSZNICOWE

Specjaliści od bezsprzecznie najlepszych brodzików na zamówienie, proponują kabiny i parawany prysznicowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Perfekcyjne kabiny oraz parawany prysznicowe Luxum gwarantują bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat, ponieważ przygotowywane są według indywidualnych projektów. Wykonywane z najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz z systemów okuć. Zamów komfortowe kabiny prysznicowe z podziałem na strefę mokrą i suchą, dostępne w prawdziwie włoskim stylu! Z pewnością doskonałym pomysłem są także zintegrowane brodziki na miarę, połączone monolitycznie ze ścianami i półkami z Corianu*. Istnieje także możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań i form kabin prysznicowych z użyciem Corianu*, Staronu, laminatów poliestrowych, Carbonu, teaku i orzecha amerykańskiego.

INFORMACJE

Brodziki i kabiny prysznicowe na wymiar

MATERIAŁY

BRODZIKI

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, stosowany przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar.Dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Ponad to dostępny jest we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach. Ze względu na jego właściwości materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

Kabiny prysznicowe od Luxum przygotowywane są według indywidualnych projektów. Wytwarzane są najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz z systemów okuć gwarantujących bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza