fbpx

WANNY NA WYMIAR

luxum_Logo_nowe-male
wanna-na-wymiar

WANNY IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI – wyceniane indywidualnie

Wanny wolnostojące szyte na miarę? Jedyne w Polsce, luksusowe wanny wytwarzane na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze. Zrobioną specjalnie dla Ciebie wannę otrzymasz przedstawiając projektantom Luxum® rysunek, szkic, zdjęcie lub opis. Wanny w podłodze, w zabudowie, dwuosobowe, a może okrągłe? Projektanci przygotują projekt doskonałej wanny, na zasadzie współtworzenia z Tobą lub Twoim architektem. Możesz też swobodnie inspirować się projektami najlepszych wanien XX i XXI wieku.

Wanna na miarę Twoich potrzeb

Doświadczeni, najlepsi w swoim fachu rzemieślnicy, przy użyciu najnowocześniejszych, unikalnych w Polsce technologii zrealizują do Twojej łazienki nawet najbardziej awangardowy i nietypowy projekt – nowoczesne wanny to nasza pasja.
Powierzchnie w tradycyjnym wysokim połysku lub nowoczesnej matowej satynie, nadal wykańczane są wyłącznie ręcznie.
Doskonałe, nowoczesne wanny na wymiar to synergia nowoczesnych technologii, pracy rąk człowieka i najlepszych materiałów kompozytowych solid surface, takich jak GFK Luxum®, Corian®, Krion®, Staron®, Kerrock®, Hi-Macs®, Montelli®, Hanex®, Acren®, Pral®, Cristalplant®, Cristalstone® oraz absolutnie niesamowitych tworzyw, jak włókno węglowe (carbon), Kevlar® oraz lekki beton architektoniczny.

Dobrze wiemy, że perfekcyjne, nowoczesne wanny na wymiar zamawiają ludzie nietuzinkowi, którzy pragną idealnego domu, ponieważ cenią własny, indywidualny charakter, piękno artystycznej sztuki użytkowej, a przede wszystkim najwyższą jakość. Dlatego wanna w podłodze, wolnostojąca lub do zabudowy, przygotowana na zamówienie to doskonałe rozwiązanie, pozwalające likwidować bariery w aranżacji łazienek.

 

Wanny, wraz z umywalkami, powierzchniami prysznicowymi, meblami, monolitycznymi okładzinami ściennymi bez widocznych fug i całym asortymentem powstającym w jednym unikalnym egzemplarzu, w zasadzie całkowicie redefiniują pojęcie wyposażenia oraz codziennej funkcji łazienki.
Nic dziwnego, że wymagający inwestorzy, najlepsi architekci i projektanci wnętrz tak chętnie korzystają z oferty Luxum®.

Nowoczesne wanny wolnostojące i do zabudowy Luxum®, to wyjątkowa wartość estetycznych, funkcjonalnych oraz zindywidualizowanych rozwiązań projektowych i materiałowych. Są kamieniem milowym w urządzaniu współczesnych polskich łazienek, wprowadzając możliwości, luksus i styl, dotychczas dostępne tylko dla nielicznych w ekskluzywnych włoskich manufakturach.

Marzysz o prawdziwym SPA? Wybierz nowoczesną wannę

Poznaj najlepsze rozwiązania do Twojej łazienki – nowoczesne wanny umieszczane w podłodze, wolnostojące albo w robionej na zamówienie zabudowie, zawsze doskonale wyprofilowane, zmieniające każdą kąpiel w przyjemny rytuał.

Producent wanien na zamówienie

Luxum to największy polski producent wanien na zamówienie o ekskluzywnym charakterze. Każda wanna na wymiar może zostać przez nas wyposażona w systemy hydromasażu dostosowane do indywidualnych wymagań.

Rodzaje wanien dostępnych na zamówienie:

 • wanny wolnostojące,
 • wanny przeznaczone do zabudowy,
 • wanny dwuosobowe,
 • wanny okrągłe,
 • wanny kwadratowe,
 • wanny prostokątne,
 • wanny owalne,
 • wanny narożne,
 • wanny asymetryczne,
 • wanny nietypowe,
 • wanny w zabudowie z półkami, regałem – zabudowa meblowa wanny na wymiar.

Unikalną cechą nowoczesnych wanien kompozytowych Luxum®, jest możliwość uzyskania nie tylko dowolnej wielkości, formy, struktury i koloru wanny, ale także wyjątkowej zdolności do utrzymania ciepłoty wody, niskiej wagi, ultra cienkich rantów, zastosowania modnych odpływów liniowych i indywidualnie dobieranych cichych systemów hydromasażu do ekskluzywnych kąpieli odprężających, kondycyjnych, perłowych lub szampańskich.
Wybór wanny w podłodze, wolnostojącej, w zabudowie – każdej wanny na wymiar Luxum® gwarantuje pełną zgodność ze stylem w łazience oraz dopasowanie do pozostałego wyposażenia Luxum®. Na życzenie, każde wyposażenie łazienek od Luxum® może być objęte dodatkową gwarancją oraz usługą montażu na terenie całej Unii Europejskiej i USA.

INFORMACJE

luxum_Logo_nowe-male

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, który stosuje się przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar, dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Ponad to, dostępny jest we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

Wanny od Luxum – zaprojektuj własną wannę!

W Luxum zamówisz wanny w nietypowych kształtach, w wielu kolorach i strukturach, jedno lub dwuosobowe o dowolnej wielkości.

CENNIK

luxum_Logo_nowe-male

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Wanny na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

JAK ZAMAWIAĆ

luxum_Logo_nowe-male

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza