fbpx

Umywalki w łazienkach hotelowych

Umywalki w łazienkach hotelowych

Umywalki, blaty i wyposażenie łazienek jest najczęściej produkowane seryjnie, według ciągle powtarzających się wzorów. Współcześnie, urządzając zarówno wnętrza prywatne, jak i publiczne, staramy się jednak odchodzić od zwykłych, utartych rozwiązań.

Czym zatem można się wyróżnić? Oczywiście standardem!

umywalka-podwojna-szafka-fornirowana-luxumDoskonale dopasowane, funkcjonalnie urządzone wnętrze apartamentów hotelowych stanowi najlepszą wizytówkę. Ciągły rozwój rynku sprawia, że chętnie wybieramy miejsca o wysokim standardzie, o którym decyduje właśnie wyposażenie wnętrz. Współcześnie bardzo często podróżujemy już nie tylko w celach turystycznych, ale także biznesowych, stawiając przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność.

Właściciele hoteli, którzy stawiają na rozwój swojej inwestycji, zwracają uwagę przede wszystkim nie tylko na jakość, ale także na unikatowość zastosowanych materiałów. Dobrze zaprojektowane wnętrze, powinno odpowiadać potrzebom odwiedzających. Inaczej projektujemy wnętrza przeznaczone dla osób podróżujących służbowo, a inaczej wnętrza przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Wygoda gości odwiedzających hotel ma priorytetowe znaczenie.

Ważnym aspektem, który wypływa na wybór wyposażenia hotelowych łazienek, jest także prostota w utrzymaniu czystości. Warto wybrać więc materiały jednolite, odporne na zarysowania, bez porowatych elementów. Dobrym wyborem będą kompozyty, lub konglomeraty, z których wykonuje się najtrwalsze umywalki, także w wersji wielostanowiskowej, np. z dwiema misami. Umywalki przygotowywane na wymiar mogą być zaprojektowane w dowolnym kształcie, strukturze i kolorze.

 

 

Umywalki hotelowe:

– umywalki wolnostojące

– umywalki stawiane na blacie

– umywalki zintegrowane z blatem

– umywalki wpuszczane w blat

– umywalki z ręcznikowcem

 

Łazienka hotelowa to miejsce szczególnie narażone na skutki wzmożonej eksploatacji. Warto jest zatem wybrać materiały, które, jeśli zachodzi taka potrzeba, można w pełni regenerować. To właśnie dla tego typu dużych inwestycji wykonuje się umywalki i pozostałą armaturę łazienkową z użyciem z najtrwalszych materiałów Solid Surface, które posiadają niezbędne atesty, potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. Dla dużych inwestycji, we wnętrzach komercyjnych, umywalki pokrywa się specjalnie opracowaną, antybakteryjną powłoką.

Armatura łazienkowa na zamówienie pozwoli na staranne zaaranżowanie całej łazienki. Dzięki możliwościom, które uzyskujemy wraz z zastosowaniem materiałów Solid Surface, możemy stworzyć umywalkę doskonale dopasowaną do wnętrza. W wersji wpuszczanej w blat, co pozwoli zachować dużą ilość miejsca odstawczego, lub nablatowej. Nowoczesnym rozwiązaniem jest wykończenie armatury łazienkowej w satynowo – matowej strukturze, które doskonale dopełni aranżację hotelowej łazienki.

 

Kontakt

Jak zamawiać?

 

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza