fbpx

Tynk dekoracyjny Gliwice

Niebanalne rozwiązanie, które sprawdzi się na ściany, sufity, meble, małą architekturę czy kominki? Sprawdź tynk strukturalny, który zyskuje coraz większą popularność wśród klientów z Gliwic, całej Polski oraz z zagranicy. Możesz położyć go na wybraną nawierzchnię i cieszyć się wyjątkowym efektem przez długi czas. Jest to najmodniejszy trend, który pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. A co najważniejsze, nigdzie nie jest taki sam. Tynk strukturalny to wiele możliwości dla Twojego domu czy lokalu usługowego!

Tynk dekoracyjny – wiele aranżacji do każdego wnętrza

Tynk dekoracyjny to wyjątkowy materiał, co zawsze podkreślają nasi klienci z Gliwic. Na każdej ścianie czy suficie będzie wyglądał zupełnie inaczej. Ze względu na możliwość zastosowania różnych kolorów, grubości, ziarnistości oraz gęstości daje właściwie nieograniczoną liczbę rozwiązań. Jest to więc świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nietypowych motywów dekoracyjnych do swoich wnętrz. Ponadto tynk strukturalny cechuje bardzo duża odporność na warunki oraz wytrzymałość. Nieskazitelnym efektem można więc cieszyć się przez długi czas, nie martwiąc się o konieczność renowacji.

Tynki dekoracyjne na dowolnej powierzchni

Tynki strukturalne można położyć na większości nawierzchni. Z powodzeniem utrzymają się np. na wylewkach, drewnie, płytach GK, czy płytkach ceramicznych i gresowych. Dlatego też są odpowiednie do wszystkich pomieszczeń. Tynki dekoracyjne będą pasować do:

  • salonu,
  • jadalni,
  • sypialni,
  • korytarza,
  • kuchni,
  • łazienki.

Możliwości jest wiele, więc znajdź tę odpowiednią dla siebie!

Kompleksowa oferta Luxum® dla klientów z Gliwic

Jeśli szukasz firmy zajmującej się tynkami strukturalnymi w Gliwicach, jesteś we właściwym miejscu! Tynki dekoracyjne wykonujemy u klienta w miejscu realizacji lub na przygotowanych elementach. Zapewniamy produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza