fbpx

Wyposażenie łazienek Gliwice

Co powiesz na aranżację łazienki skrojoną na miarę? Wyposażenie łazienek, jakie w Luxum® zamawiają klienci z Gliwic i innych miast, pozwala tworzyć rozwiązania unikalne, designerskie, a przy tym funkcjonalne. Oferujemy meble łazienkowe, armaturę, dekoracje z betonu architektonicznego, a także inne elementy wykończeniowe. A wszystko to tworzone według indywidualnego projektu. Tak, by Twoja łazienka stała się przestrzenią spersonalizowaną, spełniającą wszelkie oczekiwania użytkowników. Meble łazienkowe na wymiar oraz pozostałe elementy wyposażenia, jakie oferujemy klientom z Gliwic i całej Polski, to produkty, które cechuje optymalna jakość materiałów i wyjątkowa precyzja wykonania. Poznaj rozwiązania Luxum® i postaw na pełne klasy, nieszablonowe rozwiązania wnętrzarskie.

Odkryj ponadczasowy charakter mebli łazienkowych

Naturalne materiały, wyposażenie łazienek produkowane na wymiar, umiejętne połączenie tego, co efektowne, z tym, co praktyczne – to między innymi dzięki temu klienci stawiają na Luxum®. Tutaj każdy może stworzyć projekt łazienki, o jakiej zawsze marzył. My, jako specjaliści, realizujemy wszystkie projekty, niezmiennie dbając o komfort użytkowania mebli łazienkowych i pozostałych elementów wyposażenia. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym produkty zyskują optymalną trwałość, na długi czas zachowują nienaganny wygląd, zdobiąc wnętrza. Zarówno meble łazienkowe na wymiar, jak i pozostałe elementy wyposażenia mają charakter ponadczasowy – Twoja aranżacja będzie zawsze aktualna i zawsze zachwycająca stylem oraz estetyką.

A Ty, jak wyposażysz swoją łazienkę?

Beton architektoniczny na ścianach, nowoczesne szafki łazienkowe na wymiar, a może minimalistyczne dekoracje? Na jakie wyposażenie łazienki się zdecydujesz? Zapewniamy szerokie możliwości aranżacyjne, oferując:

  • meble nietypowe,
  • wykończenie ścian i podłóg,
  • sanitarne wyposażenie łazienek,
  • oświetlenie,
  • elementy małej architektury,
  • wykończenia nietypowe.

Przygotuj projekt, a my zrealizujemy wyposażenie łazienki spełniające Twoje wymagania w każdym aspekcie. Skorzystaj z oferty Luxum® i przekonaj się.

Oferta Luxum® dla klientów z Gliwic

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoją nową łazienkę, czy jedynie odświeżasz – wybierz nieszablonowe elementy wyposażenia i meble łazienkowe od Luxum® i tak, jak klienci z Gliwic, zrealizuj swoje marzenia o stylowo i funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzu. Pamiętaj, że o klientów dbamy kompleksowo – zapewniamy wsparcie projektanta, a klientom z Gliwic i woj. śląskiego oferujemy możliwość transportu oraz odpłatnego montażu zamówionych produktów.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza