Wyposażenie łazienek Lublin

Łazienka urządzona funkcjonalnie, stylowo, luksusowo? Poznaj wyposażenie łazienek od Luxum® i tak, jak klienci z Lublina, przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by odmienić wnętrze. Czasem wystarczą nowe meble łazienkowe, położenie na ścianach płyt z betonu architektonicznego, czy wybór eleganckiej armatury. Na jakie rozwiązanie zdecydujesz się Ty? Odświeżenie łazienki, a może całkowicie nowa aranżacja? Wybierając meble łazienkowe na wymiar oraz inne rozwiązania Luxum® masz niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. A raz urządzona łazienka zachowa swój wyjątkowy charakter na długi czas. Wszystko dlatego, że stawiamy na materiały, które zachwycają jakością i estetyką, będąc rozwiązaniem trwałym. Przekonaj się, jak razem z Luxum® możesz wyposażyć swoją łazienkę.

Poznaj funkcjonalność oraz styl mebli i elementów wyposażenia łazienki

Nowoczesne wyposażenie łazienek to niezawodny sposób na ich metamorfozę. Wybierając meble łazienkowe na wymiar oraz inne elementy, dostosowane do możliwości przestrzeni, możesz dowolnie ją kształtować. Małą łazienkę możesz zmienić w funkcjonalnie zaaranżowane wnętrze, z kolei dużą przestrzeń wyposażyć tak, by w pełni wykorzystać jej możliwości, jednocześnie nadając jej przytulnego charakteru. Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, możesz być pewien, że będzie ono efektowne. W Luxum® oferujemy wyposażenie łazienek produkowane z dbałością o każdy detal, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów naturalnych. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym meble łazienkowe i pozostałe elementy zostają odpowiednio przystosowane do warunków panujących w łazience, co doskonale uzupełnia się z ponadczasowym designem, czyniąc z wyposażenia rozwiązanie na lata.

Jakie wyposażenie wybierzesz do swojej łazienki?

Stawiasz na meble łazienkowe, a może wyposażenie łazienki z betonu architektonicznego? Dla klientów Luxum® z Lublina i innych miast przygotowaliśmy szeroką ofertę, umożliwiająca kompleksową aranżację łazienki. Oferujemy:

 • meble nietypowe,
 • wykończenie ścian i podłóg,
 • sanitarne wyposażenie łazienek,
 • elementy małej architektury,
 • oświetlenie,
 • wykończenia nietypowe.

Przedstaw nam swój projekt, a my zrealizujemy Twoją wizję.

Luxum® – o klientów dbamy kompleksowo

Poznaj kompleksową ofertę Luxum®. Chcesz zaczerpnąć porady specjalisty? Możesz skorzystać z bezpłatnego doradztwa projektanta. Ponadto, decydując się na meble łazienkowe, klienci z Lublina i woj. lubelskiego mogą skorzystać także z dostawy zamówionych produktów oraz ich odpłatnego montażu przez profesjonalną ekipę. Z nami wyposażysz swoją łazienkę w wygodny sposób, nawet bez wychodzenia z domu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.