fbpx

Wyposażenie Łazienek - Poznań

umywalka-z-odplywem-linowym-na-zamowienie

Przekonaj się, jak umiejętnie można połączyć funkcjonalność z designem. Salon łazienek Luxum® to miejsce, gdzie klienci z Poznania i okolic zamawiają nowoczesne wyposażenie łazienek, a także innych wnętrz – wyposażenie, które pozwala kreować aranżacje unikalne, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby użytkowników. Różnego typu umywalki, wanny, brodziki, blaty, meble łazienkowe – to jedne z elementów wyposażenia, które tworzą luksusowy klimat wnętrza. Wysokiej klasy materiały – naturalne, wytrzymałe i eleganckie – wraz z projektem szytym na miarę, pozwalają wydobyć z każdego pomieszczenia jego prawdziwy, wyjątkowy charakter. Sprawdź, jak Luxum® może odmienić wnętrze Twojego domu.

Wyposażenie na miarę Twojej łazienki

wanna-z-umywalkaMeble łazienkowe na wymiar, a może dekoracje – czego potrzebujesz? Zaprojektujemy unikalne wyposażenie łazienek, wybierzemy optymalne rozwiązania, a wszystko to z udziałem Twoim lub architekta. W Luxum® znajdziesz przystosowane do własnych potrzeb:

  • umywalki z blatem, podwójne, z odpływem liniowym, wanny klasyczne i wolnostojące, brodziki,
  • meble do łazienki i wykończenia nietypowe,
  • armaturę,
  • oświetlenie,
  • wykończenie ścian i podłóg,
  • elementy małej architektury.

Oferujemy produkty dostępne na wymiar w dowolnym kształcie i kolorze, realizujemy indywidualne projekty łazienek. Zapewniamy rozwiązania, które zwiększą zarówno komfort użytkowania pomieszczenia, jak i jego walory estetyczne.

Odmień wygląd swojej łazienki – odkryj klasę, jaką kryje i przekonaj się, jak wygodne może być jej użytkowanie. Poznaj meble łazienkowe na wymiar oraz inne elementy wyposażenia, wybierane przez klientów z Poznania oraz całej Polski – odwiedź salon łazienek Luxum® lub sprawdź ofertę online i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza