fbpx

Beton Architektoniczny - Białystok

Szukasz sposobu na wykończenie wnętrz w dobrym stylu? Poznaj beton architektoniczny – luksusowy, a zarazem prosty w formie, oryginalny materiał, który coraz częściej wybierają klienci z Białegostoku, z całej Polski i z zagranicy. Urządzone z jego wykorzystaniem domy, mieszkania, biura czy miejsca publiczne nabierają wyjątkowego charakteru. Beton dekoracyjny tuż obok efektownego wyglądu wyróżnia wyjątkowa trwałość i funkcjonalność. To właśnie dlatego płyty betonowe mają tak szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną czy jako dekoracje we wnętrzach – wykorzystane w dowolny sposób stają się wyjątkowym elementem całości. A co wyróżnia beton architektoniczny od Luxum®?

Creative Concrete – płyty betonowe z charakterem

 

 

 

Luxum® to miejsce, gdzie powstają rozwiązania z betonu architektonicznego, z którymi klienci z Białegostoku i każdego innego miasta, realizują indywidualne projekty aranżacyjne. Oferujemy propozycje przystosowane do różnych gustów i potrzeb – beton dekoracyjny od Luxum® to ręcznie produkowane płyty betonowe:

  • dostępne w różnych wariantach pod względem struktury i wymiarów,
  • wyróżniające się możliwością niemal dowolnego zastosowania – jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną (fasady i elewacje) oraz wewnętrzną, jako wykończenie tarasów, ogrodzeń, posadzek, schodów, kominków czy jako elementy małej architektury,
  • odporne na działanie wilgoci, mrozu, ognia, promieni UV, a także na uszkodzenia mechaniczne,
  • przyjazne zdrowiu – beton architektoniczny od Luxum® posiada atesty świadczące o jego czystości – braku sztucznych włókien i syntetycznych dodatków.

Kompleksowa oferta Luxum® dla klientów z Białegostoku

Z Luxum® możesz wybrać płyty betonowe na ścianę lub jako dowolny element dekoracyjny i w pełni cieszyć się efektem, jaki zapewniają oraz funkcjonalnością i trwałością rozwiązania. Nie musisz też przejmować się, jak zamontować beton dekoracyjny – Białystok i woj. podlaskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy, także z możliwością płatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza