Beton architektoniczny - Lublin

Poznaj nowy wymiar prostej elegancji. Beton architektoniczny to materiał o specyficznym charakterze. Surowy i luksusowy, doskonale wpisujący się w różne style aranżacji. Dzięki swojej uniwersalności wybierają go klienci o różnych gustach, posiadający różnorodne wizje wystroju wnętrz. Beton dekoracyjny gości w domach, mieszkaniach, biurach oraz innych wnętrzach klientów z Lublina, z całej Polski i z zagranicy. Zachwyca estetyką, jest niezwykle praktyczny i wyróżnia się doskonałą trwałością. To dlatego płyty betonowe stanowią coraz częściej wybierane rozwiązanie – zarówno jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną, na ściany wewnętrzne, jak i jako elementy dekoracyjne w innej formie. Jaki pomysł na beton architektoniczny masz Ty? Poznaj możliwości betonu od Luxum®.

Beton architektoniczny, czyli styl i trwałość

Jako producent betonu architektonicznego, Luxum® oferuje rozwiązania idealnie wpisujące się w oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Klienci z Lublina, jak również pozostali klienci Luxum® mogą wykorzystać beton dekoracyjny niemal w dowolny sposób, tworząc unikalne rozwiązania. Proponujemy ręcznie produkowane płyty betonowe:

 • dostępne w różnych wariantach w zakresie struktury i wymiarów,
 • o szerokich możliwościach aranżacyjnych – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną, na elewacje lub fasady, jako wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, kominków bądź jako elementy małej architektury,
 • niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, mróz, ogień, promieniowanie UV, które wyróżnia odporność także na uszkodzenia mechaniczne,
 • naturalne, bezpieczne dla zdrowia – beton architektoniczny od Luxum® to produkt posiadający atesty, świadczące o jego czystości – braku sztucznych włókien i syntetycznych dodatków.

Atrakcyjna oferta Luxum® dla klientów z Lublina

Wybierz płyty betonowe na ścianę lub jako inne rozwiązanie i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by odmienić wnętrze. To materiał, który nadaje nowoczesności i klasy każdemu miejscu. Przekonaj się i nie obawiaj się o montaż – wybierając beton dekoracyjny od Luxum®, wybierasz kompleksową usługę. Lublin i woj. lubelskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy wraz z możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

posadzka z betonu

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.