Beton architektoniczny - Bielsko-Biała

Poznaj materiał, dzięki któremu przeprowadzisz efektowną metamorfozę aranżacji. Beton architektoniczny, wybór klientów z Bielska-Białej i wielu innych miast, którzy dbają o nowoczesny i designerski wystrój wnętrz. Jeśli i Ty cenisz proste formy, elegancję oraz funkcjonalność, beton dekoracyjny stanowi idealne rozwiązanie aranżacyjne do Twojego domu i nie tylko. To materiał uniwersalny, który efektownie uzupełnia wnętrza mieszkań, biur, restauracji, hoteli, przychodni i wielu innych miejsc, w których nienaganny styl nie pozostaje bez znaczenia. Dzięki swojej specyfice płyty betonowe nadają przestrzeni indywidualnego wizerunku, sprawiają, że wnętrza nabierają nieco industrialnego charakteru. Beton doskonale współgra z innymi naturalnymi materiałami, uzupełnia nowoczesne aranżacje oraz te w klasycznym stylu. Wybierz płyty betonowe na ścianę, jako wykończenie kominka lub jako inne rozwiązanie, i tak jak klienci z Bielska-Białej stwórz projekt odpowiadający Twoim preferencjom. Przekonaj się, dlaczego elementy z betonu architektonicznego od Luxum® to idealny sposób na aranżację przestrzeni.

Beton architektoniczny i jego właściwości

 

 

Czy wiesz, że decydując się na beton architektoniczny od Luxum® wybierasz rozwiązanie, które zachwyci Cię designem, ale i funkcjonalnością? Płyty betonowe Creative Concrete cechują się doskonałymi właściwościami – są przede wszystkim:

 • naturalne – beton architektoniczny jest materiałem bezpiecznym dla zdrowia, nie zawiera sztucznych włókien szklanych i polipropylenowych, nie wydziela zapachu ani nie pyli, posiada atesty PZH oraz CE;
 • wytrzymałe – płyty wykazują odporność na działanie wilgoci, mrozu, ognia, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne;
 • uniwersalne – można je wykorzystać jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub zewnętrzną, wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, blatów, kominków, a także do produkcji elementów małej architektury;
 • odporne na promieniowanie słoneczne – beton dekoracyjny nie blaknie pod wpływem działania promieni UV.

Jak wykorzystasz beton dekoracyjny?

Salon w industrialnym stylu, nowoczesna łazienka, a może zdecydujesz się na wykorzystanie betonu dekoracyjnego w kilku pomieszczeniach, jako wspólnego motywu aranżacyjnego? Tworząc własny projekt, możesz zgodnie z preferencjami wybrać strukturę, rozmiar oraz kolor, jaki mają mieć płyty betonowe na ścianę lub wykorzystane jako inne rozwiązanie. Beton architektoniczny pozwala tworzyć unikalne aranżacje, przystosowane do indywidualnych potrzeb, które niezmiennie zachwycają designem.

Wybierz płyty betonowe i nie martw się o montaż

Twój wybór padł na płyty betonowe na ścianę, a może jako wykończenie kominka? Niezależnie od tego, w jaki sposób wykorzystasz beton dekoracyjny, nie musisz obawiać się o montaż – Bielsko-Biała i woj. śląskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy wraz z możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.