fbpx

Beton Architektoniczny - Gliwice

beton-architektoniczny-na-scianie-salon
Jego specyfika opiera się na elegancji, surowości i nowoczesności, które umiejętnie połączono z trwałością. Beton architektoniczny, dzięki swojej wyjątkowości i uniwersalności, jest materiałem coraz częściej wybieranym przez klientów z Gliwic, z całej Polski i z zagranicy. W ich domach, mieszkaniach, biurach i w każdym innym miejscu, w jakim zostaje wykorzystany, beton dekoracyjny kreuje charakter wnętrza, podkreślając jego indywidualność. W loftach, domach w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy w luksusowych wnętrzach – płyty betonowe pasują idealnie wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka i pełen dobrego smaku design. Poznaj niepowtarzalny charakter, jaki posiada beton architektoniczny od Luxum® i wybierz rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Beton architektoniczny, czyli ponadczasowy charakter dekoracji

 

W Luxum® tworzymy rozwiązania z architektonicznego betonu dekoracyjnego na miarę potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Klienci z Gliwic oraz pozostali klienci Luxum® znajdą w ofercie ręcznie produkowany beton dekoracyjny:

  • dostępny w kilku wariantach w zakresie struktury i wymiarów,
  • wyróżniający się możliwością szerokiego zastosowania – jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną (elewacje – fasady) lub wewnętrzną, jako wykończenie schodów, tarasów, posadzek, ogrodzeń, kominków lub jako elementy małej architektury,
  • wysoce odporny na działanie wilgoci, mrozu, ognia, promieni UV oraz na uszkodzenia mechaniczne,
  • przyjazny zdrowiu – beton architektoniczny od Luxum® to naturalny materiał, posiadający atesty – nie zawiera sztucznych włókien i syntetycznych dodatków.

Luxum® dla klientów z Gliwic

Wykorzystany jako płyty betonowe na ścianę w salonie czy jako płyty betonowe na zewnątrz domu, jako oprawa kominka czy blat – beton dekoracyjny, niezależnie od sposobu zastosowania jest rozwiązaniem ponadczasowym i wygodnym – również w zakresie montażu. Wybierz płyty betonowe na ścianę lub jako inne, nowoczesne rozwiązanie i nie obawiaj się o transport oraz montaż – Gliwice i woj. śląskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy, także z możliwością płatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza