fbpx

Beton architektoniczny - Szczecin

Wybierasz nowoczesne, funkcjonalne, a zarazem stylowe rozwiązania wnętrzarskie? Beton architektoniczny to materiał uniwersalny, który zachwyca designem oraz szerokimi możliwościami wykorzystania. Przekonali się o tym liczni klienci Luxum®, zarówno ze Szczecina, jak i innych miast Polski. Co więcej, beton dekoracyjny gości także w zagranicznych domach, mieszkaniach, firmach czy w miejscach publicznych. Zdobi różnorodne wnętrza, od tych klasycznych, przez minimalistyczne, na industrialnych kończąc. Jego swoisty charakter sprawia, że płyty betonowe nadają każdej aranżacji wyrazu, jednocześnie będąc ponadczasowym rozwiązaniem, wysoce trwałym i praktycznym. Przekonaj się, czym wyróżnia się beton architektoniczny od Luxum® i jak możesz go wykorzystać.

Beton architektoniczny – designerska dekoracja na wiele sposobów

 

Creative Concrete, czyli ręcznie produkowany architektoniczny beton dekoracyjny od Luxum® to materiał, dzięki któremu zrealizujesz swoją wizję prawdziwie stylowego wnętrza. Wykorzystasz go jako płyty betonowe na ścianę, a także na wiele innych sposobów, dopasowując zarówno rozmiar, jak i strukturę. Wybierając beton architektoniczny od Luxum®, każdy z klientów ze Szczecina i innych miast, otrzyma rozwiązanie:

  • wyróżniające się możliwością różnorodnego zastosowania – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną i zewnętrzną (elewacje – fasady), jako wykończenie schodów, tarasów, ogrodzeń, posadzek, kominków, blatów lub jako elementy małej architektury,
  • wytrzymałe na działanie mrozu, wilgoci, ognia, promieniowanie UV, a także odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • naturalne – beton dekoracyjny od Luxum®  posiada atesty potwierdzające jego przyjazny zdrowiu charakter – jest wolny od szkodliwych, sztucznych włókien i syntetycznych dodatków.

Stylowe i praktyczne rozwiązania dla klientów ze Szczecina

Dekoracyjne płyty betonowe ozdobią wnętrze, nieustannie pracując na jego estetyczny i stylowy wystrój. Wykorzystane jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną domu będą doskonałą wizytówką. Decydując się na rozwiązania z dekoracyjnego betonu architektonicznego od Luxum®, nie musisz obawiać się o szczegóły – Szczecin i woj. zachodniopomorskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy wraz z możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza