fbpx

Beton Architektoniczny - Kielce

Beton architektoniczny stanowi odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących rozwiązań designerskich, praktycznych i trwałych. Wybierają go klienci z Kielc, z całej Polski, jak i z zagranicy, zdobiąc nim wnętrza swoich domów, mieszkań, biur, hoteli, restauracji i wielu innych miejsc. Wyróżnia go intrygujący charakter – elegancki, prosty i surowy. Beton dekoracyjny to także niezwykle uniwersalny materiał, który uzupełnia aranżacje wielu różnorodnych miejsc. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia – płyty betonowe mogą zdobić ściany, podłogi czy ogrody, zapewniając projektantom szereg możliwości kreowania niepowtarzalnych rozwiązań. Beton architektoniczny wykorzystany jako płyty betonowe na ścianę zewnętrzną, element ogrodzenia czy oprawa kominka, stanie się doskonałą wizytówką miejsca, w którym klasa, oryginalność i funkcjonalność idą w parze. Poznaj jego wszystkie możliwości, poznaj beton dekoracyjny od Luxum®.

Beton architektoniczny – naturalnie piękne wykończenie

Płyty betonowe Creative Concrete to wysokiej klasy produkt, jaki Luxum® oferuje klientom z Kielc oraz pozostałym klientom, wybierającym nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Ręcznie produkowany beton architektoniczny  to przede wszystkim:

  • produkt dostępny w różnych wariantach pod względem struktury i rozmiaru,
  • materiał zapewniający szeroki możliwości aranżacyjne – można go wykorzystać jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną oraz elewacje i fasady, jako wykończenie ogrodzeń, schodów, tarasów, posadzek, kominków lub jako elementy małej architektury,
  • materiał wytrzymały na działanie mrozu, wilgoci, ognia, promieni UV i odporny na uszkodzenia mechaniczne,
  • naturalne płyty betonowe – wolne od szkodliwych, sztucznych włókien i syntetycznych dodatków, dzięki czemu beton dekoracyjny od Luxum® jest przyjazny zdrowiu.

Atrakcyjne i wygodne rozwiązanie dla klientów z Kielc

Wybierz dekoracyjne płyty betonowe na ścianę, na podłogę lub jako inny element dekoracyjny i nie martw się o montaż – w Luxum® zadbamy o efektowną aranżację i Twój komfort. Kielce i woj. świętokrzyskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy oraz możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza