Beton architektoniczny - Elbląg

Dlaczego beton architektoniczny cieszy się takim uznaniem? Klienci z całej Polski, w tym z Elbląga doceniają jego estetyczne walory umiejętnie połączone z trwałością. To prosty w formie materiał, który nadaje wnętrzom luksusowy charakter. Dodatkowym atutem betonu dekoracyjnego jest szerokie zastosowanie w architekturze, które doceni każdy klient z Elbląga. Z pozoru ciężkie płyty betonowe, tworzą lekkie i minimalistyczne aranżacje. Poznaj beton architektoniczny Luxum® i dowiedz się, jakie są jego zalety.

 

Beton architektoniczny – co to jest?

Beton architektoniczny jest odmianą betonu, który charakteryzuje się gładką powierzchnią i oryginalną strukturą. Ze względu na dekoracyjny charakter, beton architektoniczny jest wykorzystywany jako zewnętrzny element konstrukcji. Pory i smugi typowe dla tej odmiany, odpowiadają za szlachetny i naturalny wygląd betonu. Beton dekoracyjny to wytrzymały i odporny na wiele czynników materiał, ale jednocześnie lekki w porównaniu do innych płyt betonowych. Wyroby z betonu architektonicznego mogą mieć dowolny rozmiar, fakturę i kolor.

Creative Concrete – płyty betonowe od Luxum®

Szukasz firmy, która stosuje nowoczesne rozwiązania, jednocześnie dbając o satysfakcję klientów? Luxum® gwarantuje:

 • szacunek dla środowiska – beton architektoniczny bez sztucznych włókien szklanych i polipropylenowych,
 • bezpieczeństwo, które potwierdzają atest PZH i certyfikat CE,
 • dostępny największy wybór kolorów betonu na rynku,
 • trzy struktury płyt w wielu rozmiarach,
 • szybką dostawę, nawet w 48 godzin.

Wybierz płyty betonowe na ścianę Luxum® lub wykorzystaj beton dekoracyjny jako element małej architektury. Creative Concrete zapewnia efektowny wygląd nie tylko wnętrzom w postaci wykończenia tarasów, ogrodzeń, posadzek czy schodów. Z powodzeniem sprawdzi się również jako materiał na fasady i elewacje.

Innowacyjne wyposażenie wnętrz dla klientów z Elbląga

Zastanawiasz się, jakie są zalety betonu Creative Concrete? Beton dekoracyjny Luxum® dostępny dla klientów z Elbląga jest:

 • odporny na wilgoć, mróz, ogień, promienie UV oraz uszkodzenia mechaniczne,
 • łatwy do przycinania, wiercenia otworów oraz do montażu,
 • produkowany w Polsce z wysokiej jakości materiału,
 • tworzony w oparciu o przetestowane technologie,
 • uniwersalny – jego wygląd nadaje wnętrzom nowoczesny, ale jednocześnie ponadczasowy charakter.

Gwarantujemy kompleksową obsługę – od realizacji projektu poprzez dostawę. Zapewniamy także możliwość odpłatnego montażu płyt betonowych przez autoryzowaną ekipę montażową. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z Luxum® przez formularz kontaktowy.

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.