Beton architektoniczny - Bytom

Cenisz we wnętrzach elegancję i niebanalność? Beton architektoniczny, materiał, który wybierają klienci z Bytomia i wielu innych miast, materiał, który nie tylko zdobi wnętrza, ale i nadaje im wyjątkowego charakteru. Jego wyjątkowość kryje się w umiejętnym połączeniu prostoty, surowości i estetyki. Beton dekoracyjny jest ponadczasowy i uniwersalny, pozwala tworzyć rozwiązania skrojone na miarę – zarówno na miarę danego wnętrza, jak i na miarę indywidualnych potrzeb. Zachwyca oryginalnym designem, zyskuje wielu zwolenników dzięki szerokiej funkcjonalności. Doskonale prezentuje się w towarzystwie innych, naturalnych materiałów, stanowiąc gustowne uzupełnienie aranżacji. Płyty betonowe to długotrwałe rozwiązanie, które przez lata będzie zdobiło wnętrza zarówno jako płyty betonowe na ścianę, blat, jako wykończenie kominka lub w innej, niemal dowolnej formie. Poznaj płyty od Luxum® i stwórz niepowtarzalne wykończenie z betonu architektonicznego.

Beton dekoracyjny, czyli praktyczne wykończenie pełne klasy

Jako producent płyt betonowych, stawiamy na precyzję i profesjonalizm, niezmiennie zapewniając klientom z Bytomia i całej Polski, pełną satysfakcję z użytkowania betonu dekoracyjnego. Oferowany beton architektoniczny Creative Concrete wyróżnia:

 • naturalny charakter – potwierdzony atestami, płyty betonowe są przyjazne dla zdrowia, nie zawierają sztucznych, szkodliwych włókien, syntetycznych dodatków, a także nie pylą i nie wydzielają zapachów;
 • wysoka wytrzymałość – beton dekoracyjny jest odporny na działanie ognia, mrozu, wilgoci, a także na uszkodzenia mechaniczne;
 • możliwość różnorodnego zastosowania – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub elewację, jako wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, kominków, blatów lub jako elementy małej architektury;
 • odporność na promieniowanie UV – płyty betonowe można montować w miejscach o dużym nasłonecznieniu bez obaw o blaknięcie.

W jaki sposób beton architektoniczny odmieni oblicze Twojego domu?

Niezależnie od sposobu wykorzystania, beton architektoniczny stanowi efektowny element aranżacji. Zarówno w klasycznym rozwiązaniu, na które tak często decydują się klienci z Bytomia i innych miast, jako płyty betonowe na ścianę, jak i w dowolnej formie. Decydując się na wykończenie z dekoracyjnego betonu architektonicznego, możesz wybrać strukturę, kolor i wymiary płyt, by jak najlepiej dopasować je do wnętrza i w pełni wykorzystać możliwości przestrzeni.

Oferta Luxum® dla klientów z Bytomia

Wybierz beton dekoracyjny, tak jak klienci z Bytomia oraz innych miast – odkryj jego piękno oraz funkcjonalność, nie martwiąc się niczym. Decydując się na beton architektoniczny Luxum®, otrzymujesz kompleksową obsługę – Bytom i woj. śląskie objęte są szybką dostawą oraz możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.