Beton architektoniczny - Bydgoszcz

Odkryj, jak elegancka i efektowna może być prostota. Luksusowy w swej surowości beton architektoniczny to ponadczasowe rozwiązanie wnętrzarskie. Jego oryginalny design, funkcjonalność i uniwersalność doceniają klienci z Bydgoszczy, z całej Polski i z zagranicy. Decydują się wykorzystać beton dekoracyjny w aranżacji mieszkań, domów, biur, restauracji i wielu innych miejsc, w których tak ważne są styl i estetyka. Materiał ten stanowi rozwiązanie, które zachwyca walorami wizualnymi, a także niezawodną trwałością. Dzięki możliwości różnorodnego wykorzystania, płyty betonowe zapewniają projektantom niemal dowolność podczas kreowania nowoczesnych aranżacji. A jak Ty wykorzystasz beton architektoniczny? Poznaj rozwiązania Luxum®.

Co wyróżnia beton architektoniczny od Luxum®?

 

Jako płyty betonowe na ścianę w salonie, jako oprawa kominka i w każdej dowolnej formie, architektoniczny beton dekoracyjny to niezmiennie pełne klasy i piękna rozwiązanie, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Klienci z Bydgoszczy oraz pozostali klienci Luxum® znajdą w ofercie ręcznie produkowany beton architektoniczny:

 • dostępny w różnych wariantach w zakresie struktury i wymiarów,
 • zapewniający szerokie możliwości aranżacyjne – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną, na elewacje lub fasady, jako wykończenie posadzek, tarasów, schodów, ogrodzeń, kominków czy jako elementy małej architektury,
 • wyróżniający się wysoką odpornością na działanie wilgoci, mrozu, ognia, promieni UV oraz na uszkodzenia mechaniczne,
 • atestowany – beton dekoracyjny od Luxum® to materiał naturalny – nie posiada szkodliwych, sztucznych włókien i syntetycznych dodatków, dzięki czemu jest przyjazny zdrowiu, co potwierdzają atesty.

Atrakcyjna oferta Luxum® dla klientów z Bydgoszczy

Wybierając płyty betonowe od Luxum®, otrzymujesz gwarancję kompleksowej realizacji zamówienia. Wystarczy, że zdecydujesz się na płyty betonowe na ścianę, elewację lub w innej formie, określisz wymiary, strukturę, a Luxum® zajmie się resztą. Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy oraz możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.