fbpx

Beton architektoniczny - Bydgoszcz

beton-architektoniczny-na-scianie-salon

Odkryj, jak elegancka i efektowna może być prostota. Luksusowy w swej surowości beton architektoniczny to ponadczasowe rozwiązanie wnętrzarskie. Jego oryginalny design, funkcjonalność i uniwersalność doceniają klienci z Bydgoszczy, z całej Polski i z zagranicy. Decydują się wykorzystać beton dekoracyjny w aranżacji mieszkań, domów, biur, restauracji i wielu innych miejsc, w których tak ważne są styl i estetyka. Materiał ten stanowi rozwiązanie, które zachwyca walorami wizualnymi, a także niezawodną trwałością. Dzięki możliwości różnorodnego wykorzystania, płyty betonowe zapewniają projektantom niemal dowolność podczas kreowania nowoczesnych aranżacji. A jak Ty wykorzystasz beton architektoniczny? Poznaj rozwiązania Luxum®.

Co wyróżnia beton architektoniczny od Luxum®?

 

Jako płyty betonowe na ścianę w salonie, jako oprawa kominka i w każdej dowolnej formie, architektoniczny beton dekoracyjny to niezmiennie pełne klasy i piękna rozwiązanie, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Klienci z Bydgoszczy oraz pozostali klienci Luxum® znajdą w ofercie ręcznie produkowany beton architektoniczny:

  • dostępny w różnych wariantach w zakresie struktury i wymiarów,
  • zapewniający szerokie możliwości aranżacyjne – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną, na elewacje lub fasady, jako wykończenie posadzek, tarasów, schodów, ogrodzeń, kominków czy jako elementy małej architektury,
  • wyróżniający się wysoką odpornością na działanie wilgoci, mrozu, ognia, promieni UV oraz na uszkodzenia mechaniczne,
  • atestowany – beton dekoracyjny od Luxum® to materiał naturalny – nie posiada szkodliwych, sztucznych włókien i syntetycznych dodatków, dzięki czemu jest przyjazny zdrowiu, co potwierdzają atesty.

Atrakcyjna oferta Luxum® dla klientów z Bydgoszczy

Wybierając płyty betonowe od Luxum®, otrzymujesz gwarancję kompleksowej realizacji zamówienia. Wystarczy, że zdecydujesz się na płyty betonowe na ścianę, elewację lub w innej formie, określisz wymiary, strukturę, a Luxum® zajmie się resztą. Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie objęte są gwarancją szybkiej dostawy oraz możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza