fbpx

Beton architektoniczny - Płock

Luksusowo i funkcjonalnie? Beton architektoniczny sprawia, że to możliwe. Przekonali się o tym klienci z Płocka i wielu innych miast. To materiał, który zachwyca designem oraz szerokimi możliwościami różnorodnego zastosowania w wielu rozwiązaniach architektonicznych. Beton dekoracyjny odpowiednio wykorzystany podkreśla indywidualny charakter wnętrz mieszkań, domów, biur, restauracji, hoteli i wielu innych miejsc, w których wysublimowany styl ma znaczenie. Płyty betonowe tworzą efektowne połączenie między innymi z bielą, czernią, butelkową zielenią, granatem, a także z innymi materiałami naturalnymi. Tak jak klienci z Płocka możesz wykorzystać je jako płyty betonowe na ścianę w Twoim salonie, wykończenie kominka czy schodów. Poznaj możliwości betonu architektonicznego od Luxum® i stwórz własny, unikalny projekt.

Beton architektoniczny, czyli wszystko, czego oczekujesz od idealnego wykończenia wnętrza

Jako producent betonu dekoracyjnego dbamy o satysfakcję każdego klienta z Płocka i całej Polski. Oferujemy płyty betonowe Creative Concrete o niezawodnych parametrach technicznych, dzięki czemu stanowią rozwiązanie efektowne i długotrwałe. Beton architektoniczny od Luxum®:

  • to materiał naturalny – posiada atesty potwierdzające jego charakter przyjazny dla zdrowia; nie zawiera sztucznych, szkodliwych włókien, syntetycznych dodatków, nie pyli i nie wydziela zapachów;
  • cechuje wysoka wytrzymałość – płyty betonowe są odporne zarówno na działanie czynników takich jak ogień, mróz, wilgoć, jak i na uszkodzenia mechaniczne;
  • można wykorzystać jako niemal dowolne rozwiązanie aranżacyjne – sprawdza się jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub elewację, jako wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, kominków, blatów lub jako elementy małej architektury;
  • zachowuje swój kolor – nawet wystawiony na intensywne działanie promieni słonecznych.

Wykorzystaj beton dekoracyjny na swój sposób

Czy wiesz, że płyty betonowe możesz nie tylko wykorzystać w dowolny sposób, ale także dostosować ich design tak, aby optymalnie współgrał z aranżacją? W Luxum® masz wiele możliwości. Możesz wybrać beton architektoniczny o różnej strukturze, kolorze i wymiarach. Bo ponadczasowe aranżacje to te tworzone z myślą o potrzebach i gustach użytkowników danej przestrzeni.

Profesjonalne rozwiązania – obsługa, montaż, efekt

Zastanawiasz się, jak montować płyty betonowe na ścianę? Nawet jeśli dbasz o niezawodną estetykę wnętrz, nie musisz obawiać się o montaż betonu architektonicznego. Decydując się na beton dekoracyjny od Luxum®, otrzymujesz profesjonalną, kompleksową obsługę – Płock i woj. mazowieckie objęte są szybką dostawą oraz możliwością odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza