Beton architektoniczny na taras

Beton architektoniczny na taras to innowacyjne rozwiązanie. Chętnie korzystają z niego deweloperzy, realizujący wielkoformatowe projekty, jak i klienci indywidualni, którzy chcą podążać za najnowszymi trendami. W Luxum oferujemy Państwu płyty z betonu architektonicznego na taras najlepszej jakości, czego potwierdzeniem są certyfikaty CE oraz atesty PZH. Polecany materiał jest atrakcyjny dla oka, ale i bezpieczny dla natury oraz człowieka.

Beton architektoniczny na tarasie – wysoka odporność i szybki montaż

Wytrzymały na niesprzyjające warunki atmosferyczne beton architektoniczny na tarasie cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich, ale i zagranicznych inwestorów. Płyty instaluje się na specjalnych kotwach, ale i można sięgnąć po klej jednoskładnikowy, dostępny również w ofercie sklepu. W Luxum można zakupić beton architektoniczny:

 • o różnej fakturze i powierzchni – dzięki temu płyta betonowa na taras może być gładka, lekko porowata, jak i wyrazista. Dużą popularnością cieszą się także ryflowane płyty tarasowe z betonu architektonicznego, które wizualnie są drewnopodobne,
 • w kształcie płyt o różnych rozmiarach i grubości – dzięki temu łatwiej ułożyć beton architektoniczny w ogrodzie i na tarasie, bez konieczności nadmiernego przycinania krawędzi,
 • w wielu wariantach kolorystycznych – podobnie jak tynk dekoracyjny oraz panele ścienne 3D, tak i beton architektoniczny na taras ma różne odcienie, które samodzielnie można dopasować do danego projektu.

Dekoracyjny beton tarasowy można zakupić w różnych przedziałach cenowych. To wieloletnia inwestycja, dlatego też należy dokonać świadomej decyzji o zakupie – w Luxum klienci mogą zamówić wskazane próbki betonu architektonicznego na taras, aby poczuć pod palcami ich fakturę i obejrzeć w świetle naturalnym ich wybarwienie. W tym celu wystarczy skontaktować się z obsługą sklepu.

Płyty z betonu – naturalne materiały

Wykonany z betonu architektonicznego taras od Luxum, niezawodnie będzie się spisywał przez wiele długich lat. Wyjątkowość tego produktu tkwi w surowcach, z których został wykonany (mowa o szwajcarskim i duńskim białym cemencie), a także sposobie jego wytwarzania, który udoskonalony został przez Luxum do perfekcji. Dzięki tym elementom beton architektoniczny na tarasie nie wydziela do otoczenia szkodliwych substancji.

Zainteresował Cię beton architektoniczny na taras? Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty. W naszym asortymencie znajduje się również stal kortenowska oraz mała architektura.

https://luxum.pl/kontakt_pl/

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.